dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

600 000 zł1 932 m² 310,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowa 1932 m | Żory ul. Gajowa Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 1932 m , położona w Żorach przy ul. Gajowej, nieopodal Katowickiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 726 zł48,14 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje na IV piętrze | 49,78 m | Balkon Czasem mniej znaczy więcej. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,78 m , położone na IV piętrze, łączy kompaktowy metraż z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

243 680 zł1 523 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do oferty sprzedaży działek budowlanych. Na zdjęciu widać podział na działki oraz drogę wewnętrzną. W drodze -ul Jarzębinowa przedłużenie ul Polnej jest woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł82 m² 12 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz szeroko drzwi tarasowe, a świeże powietrze z prywatnego ogrodu wypełnia wnętrze Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł84,30 m² 4 970,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Przestronne 3 pokoje po remoncie | Parter | Kamienica | Słowackiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 84,30 m , położone na parterze kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 808 zł50,74 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 2 o powierzchni 50,74 M2 ekspozycja: północny - zachód termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,74 m² 14 955,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nietuzinkowe mieszkanie w spokojnej części Warszawy Wawer, międzylesie, które kiedyś można było podziwiać w branżowym magazynie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,74.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 675 zł50,16 m² 32 429,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C13.6(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 008 zł1 958 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 19,58 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł63 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w Nowym Porcie - jedyna taka oferta z rynku wtórnego w tej inwestycji! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 311 m² 270,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa, bardzo blisko Wrocławia (ok .2 km od południowej granicy miasta, 9, 2 km do Dworca Głównego), położona w okolicy nowych domów wolno stojących. Zatwierdzony Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Typowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,83 m2 położone na I piętrze na nowym zwm. Balkon, piwnica 3,19m2 , ogrzewanie miejskie , ekspozycja okien na zielony skwer. Cena ofertowa ; 439000zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł43,10 m² 11 484,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle przy lesie | Wyjątkowa architektura | Możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m , położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł480 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 841 m²

Dwór w Głuponiach wyjątkowa rezydencja barokowa z XVIII wieku. Na sprzedaż unikatowy Dwór w Głuponiach, zabytkowy obiekt o wysokiej wartości historycznej i architektonicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł705 m² 120,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieduża działka budowlana w Dobrem. Mamy do zaoferowania nieruchomość położoną na obrzeżach Dobrego, niecały kilometr od centrum miejscowości. Działka w trakcie procedury wydawania.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł196 m² 7 397,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny, nowoczesny dom o pow. użytkowej 196 m2 w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od Gorzowa Wlkp. w Santocku. Dom znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kocmyrzów, czechy/ kępa , niedżwiedż, słomniki. 10a za 240 tys. Działki budowlane, dojazd asfaltowy , media obok w drodze, internet -światłowód. Dostępne są 4 płaskie puste działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł139 m² 8 633,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom w zabudowie szeregowej w samym sercu Mielca - idealny dla rodziny. Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł814 m² 589,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszym biurze! Działki budowlane Mierzyn | Uzbrojone, blisko do szkoły i lasu | Od 814 do 1014 m Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 250 zł131,73 m² 7 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie premium. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł340 m² 14 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Eurovilla prezentuje dom na osiedlu Konstancja, które jest jednym z nielicznych podwarszawskich osiedli domów jednorodzinnych i bliźniaczych oraz rezydencji, łączących w sobie cechy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budowę domu w Wielopolu Skrzyńskim | pow. ropczycko-sędziszowskim. To nie jest tylko ziemia. To miejsce, które nie potrzebuje reklamy - wystarczy, że przyjedziesz, staniesz.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł2 814 m² 99,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna 2814 m Ustarbowo Dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,20 m² 7 411,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na 2. piętrze w bloku we Wrześni (ul. Piastów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 616 zł35,68 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 900 zł46,34 m² 8 629,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Bardzo ładne i w dobrej cenie 3 pokoje | wysoki parter | Błonie ul. Marcina Kasprzaka Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Gliwicach na prywatnym osiedlu Leśna Ostropa miejsce, gdzie natura spotyka komfort życia w mieście. Działka położona jest w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł73,91 m² 9 741,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Szukasz miejsca, gdzie masz własny ogród, spokój i przestrzeń dla rodziny, ale bez rezygnowania z wygody dojazdu do Wrocławia? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Stawiszyn

Stawiszyn,wielkopolskie

340 000 zł76 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m , położony na kameralnej posesji z własnym podwórkiem o powierzchni 70 m . To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,20 m² 7 057,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie tylko U nas *** 2/3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Można zrobić 3 pokoje/ gotowe instalacje w salonie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Będzinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł590,85 m² 1 861,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu komercyjnego o charakterze usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł2 924 m² 277,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki w wyjątkowym miejscu w okolicach Łodzi to na pewno słyszałeś/aś o Kalonce która słynie ze swoich malowniczych terenów i nie przypadkowo już wiele lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł55,90 m² 17 173,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w super lokalizacji na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Wymieniona została elektryka, okna, położone.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł49 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 49 m | II piętro | Balkon | Piwnica | Świetna lokalizacja Cena: 200 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł840 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Morasku, ulica Łysy Młyn dz. nr 200/2, powierzchnia 840 m2. Działka położona w urokliwej, bardzo kameralnej części Moraska. Usytuowana jest na delikatnym wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł125 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 567 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 15,67 ar, położoną w jednej z malowniczych i spokojnych części Iwonicza-Zdroju. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170,76 m² 7 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Atuty: - wyjątkowa architektura w stylu angielskim (ceglane elewacje, wykusze, wieżyczki); - biskość terenów zielonych; - przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń; - zaadaptowane poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

9 766 000 zł222 m² 43 990,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Przedstawiamy apartament przy Alei Róż - dwupoziomową przestrzeń o powierzchni ponad 220 m z widokiem na park. Przestrzeń, która łączy dyskretny luksus z harmonią i komfortem.