dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 wysokim piętrze z windą. Mieszkanie rozkładowe dwustronne Jeden pokój mniejszy i jeden duży z balkonem. Osobna toaleta i łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lublin

Lublin,lubelskie

1 452 000 zł3 300 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie to miejscowość, położona przy samym Lublinie, zaraz za osiedlem Choiny. Od wielu lat znajduje się w sferze zainteresowań prywatnych nabywców działek budowlanych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

210 000 zł918 m² 228,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje, bardzo ładną działkę budowlaną położoną w Mysłakowicach k. Karpacza. Całkowita powierzchnia wynosi 918 m2. Działka jest w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

570 000 zł65 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie A13_1 Sprzedawane mieszkanie posiada 3 pokoje oraz 65 m2. Jest to luksusowy projekt w bardzo przystępnej cenie z licznymi udogodnieniami, których trudno szukać w innych projektach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, znajdujące się na spokojnym osiedlu Stabłowice we Wrocławiu. Opis mieszkania: mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

524 856 zł69 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,09 m 2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wolności

Rędziny,śląskie

799 000 zł412 m² 1 939,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania teren, tuż przy drodze krajowej dk91, z urządzonym zjazdem z drogi szer. 10m Powierzchnia działki 5669m2 Szerokość, średnio 32m na froncie szer. 28m, po 16m w głąb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł42 m² 21 368,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży ciche, jasne, bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,65 m2 w Miasteczku Wilanów położone w na terenie nowoczesnego osiedla w al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

315 000 zł66 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Olecko opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położonego na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

749 000 zł66 m² 11 297,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane na spokojnym osiedlu Leśnym pośród zieleni. Nieruchomość o powierzchni 66,3 m2 położona na parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łętownia,podkarpackie

85 000 zł2 007 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Okazja cenowa! Działka pod budowę wymarzonego domu! Świetna działka budowlana na sprzedaż w Łętowni, powiat leżajski, gmina Nowa Sarzyna Charakterystyka: - 20 ar -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Stare Babice,mazowieckie

2 450 000 zł3 700 m² 662,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealnie zlokalizowana, kształtna działka usługowa o powierzchni 3700m2 i optymalnych parametrach budowlanych, położona w Starych Babicach koło Warszawy, zaledwie 500m od rynku. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

328 100 zł36 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

730 000 zł156 m² 4 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 651 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący oddany do użytku w 2010 roku z użytkowym poddaszem o powierzchni 156 m2 ( użytkowej 134m2), położony w Jastrzębiu-Zdroju dzielnica Moszczenica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 10 031,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jugosłowiańskiej na 1-szym piętrze z pięciu ( bez windy) Przedpokój, kuchnia, duży pokój ok 20 m2, oraz ok 8m2 i ok 9 m2, przedpokój , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

328 000 zł36 m² 9 011 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

229 000 zł72 m² 3 180,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu usługowo - biurowo - handlowego o pow. 72 m2 na parterze pasażu przy ul. Głębokiej 10 w Lublinie. Brak ścian konstrukcyjnych pozwala na dowolność aranżacji układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siestrzeń,mazowieckie

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękny dom w Siestrzeniu, nieopodal Warszawy! informacje O nieruchomości: dom wolnostojący (2 kondygnacje) 3-pokojowy o powierzchni 180 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Radomierzyce,dolnośląskie

899 000 zł117 m² 7 683,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 116,74 m2 wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 86 m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

981 000 zł142 m² 6 908,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja! bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż pakiet 4 niezależnych kawalerek w kameralnej inwestycji (stan deweloperski), zaledwie 5 km od centrum Łodzi, zlokalizowany w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Brzozowa

Ślężany,mazowieckie

365 000 zł56 m² 6 488,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 873 m²

[zapraszamy do zapoznania się Z materiałem video załączonym W ogłoszeniu] Walaszkiewicz & ma przyjemność przedstawić Państwu dom w malowniczym miejscu Ślężany, przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

766 000 zł49 m² 15 499,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rewelacyjne i stylowo wykończone mieszkanie w budynku z 2020r. na Krzykach przy ul.Przyjaźni! MIESZKANIE: - 2 pokojowe, w tym salon z aneksem kuchennym (pow.ok.29m2) oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zelków

Zelków,małopolskie

720 000 zł10 600 m² 67,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z własnym laskiem! Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 23a w miejscowości Zelków w gminie Zabierzów. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 079 000 zł84 m² 12 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie o niestandardowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trablice

Trablice,mazowieckie

1 300 000 zł176 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Kup bez prowizji! Nieruchomość położona w miejscowości Trablice, gmina Kowala. Zabudowana budynkiem mieszkalnym parterowym z użytkowym poddaszem o pow. 176,20 m2. Również wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 460 000 zł169 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom 168m2 pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok. 168m2, usytuowany na peryferiach, w pięknym Rejonie, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł30 m² 9 259,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka na sprzedaż ul. Bartkiewiczówny, chełmińskie Przedmieście. Kawalerka o powierzchni 30,13 m2 znajduje się na 3 piętrze w bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij