dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pułaskiego

Radzymin,mazowieckie

760 000 zł109 m² 6 972,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj w Radzyminie! Duży ogród! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej każdy o powierzchni 109m2 i ogrodem ok.400m2 w Radzyminie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

762 600 zł97 m² 7 849,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 495 540 zł72 m² 20 794,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** bez prowizji ** Budynek wkomponowany w leśny pejzaż wzgórz Górnego Sopotu, usytuowany tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, na ulicy 23 Marca. Górna część Sopotu to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

890 000 zł126 m² 7 087,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Atuty: dom (w cenie mieszkania!) z jasnym, klimatycznym ogródkiem. Wykończone i bardzo zadbane wnętrze, o funkcjonalnym układzie dla rodziny lub pary. Garaż w bryle budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Macieja

Katowice,śląskie

1 950 000 zł1 995 m² 977,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Dobra oferta zarówno pod inwestycje na wynajem jak i dla odbiorcy indywidualnego! Do sprzedaży - Udział w nieruchomości! Kompleks Nieruchomości znajduje się w Katowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

673 000 zł58 m² 11 569,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58m 2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

217 140 zł1 034 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy zbrosławic! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1034 m2 w Zbrosławicach, działka mieści się w sąsiedztwie domów. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł42 m² 8 726,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu położonym w komfortowej lokalizacji na bezpieczny osiedlu i w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

2 651 000 zł13 256 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 651 000 zł | sprzedaż | działka |13256 m2 | nieporęt - aleksandrów Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł95 m² 18 839,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do rozpoczęcia prac wykończeniowych mieszkanie na ostatnim piętrze. Proponowana oferta to cesja praw z umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W sprzedaży nowoczesne mieszkania zlokalizowane w budynkach jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej. Budynki w układzie: - parter + 2 poziomy- 100 m2 -4 pokoje, salon, odrębna kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

420 000 zł130 m² 3 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Rezerwacja Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Opolu dzielnica Nowa Wieś Królewska. Nieruchomość składa się z domu typu bliźniak o powierzchni około 130m2, posadowionego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelec

Kościelec,kujawsko-pomorskie

445 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu uroczy, wolnostojący, piętrowy dom z cegły o powierzchni ok 150 m . Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł64 m² 19 651 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Klimatyczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy budowanej w latach 1938-1946. Doskonała lokalizacja na Saskiej Kępie. Na podłodze oryginalny parkiet, klimatu dodają również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł103 m² 22 330,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu. Zrobione prace rozbiórkowe i instalacja elektryczna. Na podłodze piękny stary parkiet dębowy. W budynku wymienione piony c.o. wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 899 000 zł70 m² 27 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: nietuzinkowy apartament, wykończony w standardzie premium wg projektu renomowanego biura architektonicznego w którym zastosowano naturalne materiały najwyżej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuriany

Kuriany,podlaskie

699 000 zł145 m² 4 805,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Oferuję państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kuriany w gminie Zabłudów. Prezentowana nieruchomość znajduje się w enklawie zieleni i lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Brak konieczności zakupu miejsca postojowego! :atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rynkowa

Michałowice,mazowieckie

789 000 zł932 m² 846,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w centrum Michałowic przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną Metraż działki 932 m2 w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi. Działka o numerze 604/1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

418 000 zł32 m² 12 981,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Atuty: - świetna lokalizacja - Doskonała komunikacja - 10min-Monciak - 15min -morze i plaża - Po remoncie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Barwik

Barwik,pomorskie

2 850 000 zł11 896 m² 239,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Propozycja dla osób poszukujących posiadłości blisko natury, ceniących sobie komfort życia oraz prywatność. Atuty: działka siedliskowa o pow. 1,2 ha z prywatnym lasem na Kaszubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

415 000 zł57 m² 7 237,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wólka Łękawska

Wólka Łękawska,łódzkie

98 000 zł1 055 m² 92,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca, w którym znajdziesz ciszę i spokój, jednocześnie będziesz mógł w 12 minut dojechać do centrum miasta? Mamy dla Ciebie ofertę idealną - działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 865 500 zł91 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 3 pokojowy apartament na Żoliborzu, o powierzchni 91 m2, w cenionym przez wiele osób miejscu jakim jest Kępa Potocka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

426 000 zł43 m² 9 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 2 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 43,1 m2 + ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 295 000 zł159 m² 8 169,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zielonki, domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, każdy o pow. użytkowej 146,4m2. Wybudowane z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł70 m² 8 292,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w centrum Wrocławia! Mieszkanie 3-pokojowe idealne do dalszego wynajmu. Usytuowane na ostatniej kondygnacji budynku - wspaniały widok na miasto. Nieruchomość o powierzchni 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

298 000 zł55 m² 5 398,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 55,2 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Czartoryskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pisarzowa

Pisarzowa,małopolskie

300 000 zł2 478 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzialka rolna przezmaczona pod zabudowe.Oznaczona w MPZP symbolem A, tj. Obszary wskazane do intensywnego zagospodarowania (koncentracja różnych form zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołuszewo

Wołuszewo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł99 m² 8 989,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wykończony pod klucz dom w Wołuszewie w pobliżu Ciechocinka, położony na działce 1100m2 Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wygoda

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł1 731 m² 13,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wygoda 11, 08-440 o powierzchni 1731 m,obok trasy S17 Warszawa - Lublin, województwo mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pogórze

Pogórze,pomorskie

781 850 zł823 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja Pięknie położone osiedle, w malowniczej i cichej okolicy na granicy Gdyni oraz Pogórza (gm. Kosakowo) Lokalizacja w otoczeniu kameralnej zabudowy, ok 10 minut jazdy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: dwupokojowy wakacyjny apartament o powierzchni 49,51m. kw., idealny pod wynajem - z wysokim ROI, spacerowa odległość od plaży. Doceniane przez turystów. Liczne ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

649 865 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Budynek już stoi gotowy, ostatnie prace wykończeniowe można zaraz odbierać klucze Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Brak podatku pcc Informacje nt mieszkania Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 244,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe już w II kwartale 2024 Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 511 520 zł114 m² 21 946,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Gotowy do odbioru Lokal usługowy w świetnej lokalizacji doskonały na gabinet medyczny, kancelarię adwokacką, lokal usługowo-handlowy i wiele innych możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż: działka pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną położona ok 9 km od dzielnicy Wrocławia Psie Pole, w miejscowości Kiełczówek obok Kiełczowa, w gminie Długołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Warszawa,mazowieckie

922 200 zł31 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, będące częścią renomowanego kompleksu Port Praski. Ta niezwykła realizacja od kilku lat rozwija się, a wraz nią cała Praga Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

198 000 zł44 m² 4 483,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,16 m2 składające się z trzech pokoi (oryginalnie/pierwotnie dwóch), kuchni oraz łazienki z wc. Ważne informacje Prezentacja możliwa tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł137 m² 8 759,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Ostatni dom W sprzedaży W 3 etapie klucze W kwietniu 2024 Sprzedaż Domów w III Etapie inwestycji eko park wawer Eko Park Wawer to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł48 m² 10 880,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Kontakt: szanowni Państwo, u zbiegu Sołacza i Winograd na tzw. os. Uso przy ul. Generała Maczka, z zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej "jeżyce" czeka na nowego właściciela, absolutnie.