dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł54 m² 8 280,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze niskiego "docieplonego" budynku przy jeziorku słonecznym na Gumieńcach. Mieszkanie w standardzie do remontu, dające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł31 m² 19 155,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 30,8 m2, od dewelopera ebejot skorosze (wybudowane w 2013 roku) na 8 piętrze z 8 (gwarancja pięknego widoku i optymalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

735 000 zł54 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji w tym układzie 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem położonym na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku. Lokalizacja gwarantuje ciszę oraz spokój, ponieważ teren jest zamknięty. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Chorzów,śląskie

445 000 zł84 m² 5 271,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

agencyjnej! W naszej ofercie pojawiła się totalna perła! Nieruchomość jakich trudno szukać na okolicznym rynku. Mieszkanie, który ostatnie 5 lat funkcjonował jako profesjonalny Salon Masażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł25 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Dostępna do kupienia kawalerka o powierzchni 25m2 składająca się z jednego pokoju, wnęki kuchennej, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie z księgą wieczystą bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

319 900 zł46 m² 6 996,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sportowej XV lecie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona cała instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

524 000 zł61 m² 8 392,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Narożne 4pok na zachód z dużym 9m2 balkonem. Idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Oferta bezpośrednia Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w zielonej okolicy ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - możliwy zakup przez osoby poza Unii Europejskiej, - budynek otoczony licznymi terenami zielonymi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kistowo

Kistowo,pomorskie

550 000 zł29 300 m² 18,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł85 m² 14 085 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz wymarzonego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Pragniesz mieszkać w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie mieć doskonały dostęp do wszystkich udogodnień?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł51 m² 10 992,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni 51,4 m2 na osiedlu Zielone Tarasy przy ulicy Glinki. Standard mieszkania i budynku : Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 739,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Meissnera 17 na Zaspie. Mieszkanie położone na 8 piętrze, 10cio piętrowego, wyremontowanego budynku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Malczewskiego

Radom,mazowieckie

195 000 zł51 m² 3 816,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze oficyny. Kamienica wybudowana w latach dwudziestych ubiegłego wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł69 m² 7 704,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na osiedlu Wilkowyja ul. Olbrachta. Nasze doświadczenie, pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

394 193 zł35 m² 11 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataje

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł33 m² 11 859,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 32,80 mkw. w Poznaniu na Ratajach. Idealna lokata kapitału. Atuty mieszkania: przestronna część dzienna z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

375 000 zł29 m² 12 975,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z 2021r. zlokalizowane w spokojnej okolicy. Powierzchnia: 28,9 m2, w pełni wykończone, sprzedawane z całym wyposażeniem, dostępne od zaraz. * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wałowy

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł59 m² 13 456,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 59,08M2 z dużym potencjałem i bardzo dobrej lokalizacji. 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy z 1894 r. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł29 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chodkiewicza w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł44 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 na 7 piętrze w Bydgoszczy. Lokal jest po remoncie. Został zaprojektowany w sposób bardzo funkcjonalny, zgodnie z najnowszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Strzebielino,pomorskie

690 000 zł217 m² 3 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość ponownie W naszej ofercie! zapraszamy! #domwolnostojący #fotowoltaika #poremoncie #bliskowęzełtrasakaszubska Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 217m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Kociewska

Borzechowo,pomorskie

132 000 zł3 295 m² 40,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 675/2 w miejscowości Borzechowo w Gminie Zblewo w powiecie starogardzkim. Powierzchna 3295 m2. Wymiary front 48.55 m, prawy bok 73.09 m, lewy bok 62.65 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

587 000 zł36 m² 16 296,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

ulica bochenka Piaski Nowe Atrakcyjne Słoneczne dwupokojowe rozkładowe Atrakcyjna Cena w tym rejonie. Rezerwuj zapraszam do kupna na żywo prezentuje się znacznie lepiej Biuro i Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 736 zł68 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żwirowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł1 018 m² 304,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową - działkę budowlaną zlokalizowaną w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Żwirowej. Działka o powierzchni 1018m2, wymiary ok. 33 x 31m. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Strusia

Lublin,lubelskie

460 000 zł1 230 m² 373,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ta działka ma już nowych właścicieli. Jeśli planujesz sprzedaż działki, domu, mieszkania lub innej nieruchomości, zadzwoń. Pomożemy bezpłatnie w wycenie, przedstawimy proste i uczciwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Guty,warmińsko-mazurskie

279 000 zł1 500 m² 186 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej z możliwością dostępu do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to zwróć uwagę na tą ofertę. To dwie działki budowlane o powierzchni 1500 m2 każda tylko 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

920 000 zł58 m² 15 818 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: kraków, mistrzejowice, ul. Piasta Kołodzieja Cena sprzedaży : 920 000zł Powierzchnia: 58,16m2 Piętro: 4/9 Pokoje: salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie Na sprzedaży mieszkanie 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł19 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka z balkonem w inwestycji Modern Space Aston nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kawalerkę w nowym budownictwie przy ulicy Wiktoryn 6a. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 000 zł38 m² 6 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje. II piętro w wieżowcu. Mieszkanie jest w stanie do remontu. Powierzchnia mieszkania wynosi 38.0m2. Przypadają na nią 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Kraków,małopolskie

879 000 zł60 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

English below Chwilowy numer zastępczy: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Glinianej nieruchomość: - pow. 60 m2 - piętro 4/5 - 3 pokoje - aneks kuchenny - łazienka - osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Długiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanki autobusowe. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

513 245 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem od południa Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamyk

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje naprawdę ładnego mieszkania które spełni wymogi zarówno singla, pary jak i małej rodziny. Lokalizacja: tam jest ładnie! Mieszkanie położone w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

491 605 zł57 m² 8 578 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł26 m² 7 366,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc położonego w świetnej lokalizacji - Okole. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 643,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk chełmna sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m2.Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze, 7 piętrowego budynku z 1980 roku.Mieszkanie składa się z:- salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 197 zł58 m² 8 595,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł62 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk zaspana sprzedaż oferujemy bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdańsku w dzielnicy Zaspa, mieszczące się na 4 piętrze w wieżowcu.Lokal o powierzchni 62,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fałata

Wałbrzych,dolnośląskie

695 000 zł158 m² 4 398,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowany dom wolnostojący, znajdujący się na pograniczu wałbrzyskiego Podgórza oraz Śródmieścia, na osiedlu Szczęść Boże.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij