dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 208 zł38 m² 12 377,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Skrzeszew,mazowieckie

819 000 zł128 m² 6 398,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zaledwie 30 km od Centrum Warszawy w cudownej okolicy Skrzeszewa powstają parterowe domy z garażami w bryle budynku na efektownych działkach po 800 m2 Budynki Wolnostojące po 128 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Tarnowiec,małopolskie

879 000 zł232 m² 3 780,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom na przedmieściach Tarnowa, to spełnienie Twoich marzeń? Jestem przekonana, że ta nieruchomość przykuje Twoją uwagę! Przedstawiam na sprzedaż ciekawy i ekonomiczny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 233,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

469 999 zł43 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kielczow/2pok/44m2 apartament/2 pok/2013! Na sortzedaz piekny apartament 44m2 w Kielczowie Wolny od zaraz Nowy blok Ogrzewanie gazowe Zapraszam na prezentacje Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zagajnikowa

Koluszki,łódzkie

1 340 000 zł185 m² 7 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

e-mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u Nas! bardzo atrakcyjna cena! Jeśli szukasz wyjątkowego i przestronnego domu, w którym można od razu zamieszkać oraz blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł27 m² 17 609,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka z balkonem na Bielanach. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w budynku z windą z lat 60. Blok jest 4 klatkowy, klatki schodowe odnowione. Bardzo dobry punkt komunikacyjny: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł41 m² 20 937,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Prezentuję kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,55 m2. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze ośmiopiętrowego bloku zlokalizowanego na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł26 m² 9 231,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Adaptacja poddasza w samym centrum miasta! Klatka schodowa i elewacja odnowiona. Klimatyzacja z funkcją ogrzewania. W łazience ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania wpada bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osowiec

Osowiec,mazowieckie

380 100 zł1 267 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1267m2 położona w klimatycznym miejscu na pograniczu miejscowości Adamowizna i Osowiec. Dla terenu na którym położona jest nieruchomość obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Żyrardów,mazowieckie

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 40m2 w Żyrardowie przy ulicy Ossowskiego. Mieszkanie jest usytuowane na parterze co jest dużym atutem. Spokojna, zielona okolica, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 998 zł76 m² 12 203,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pok. | ogrody grabiszyńskie!. Polecam przestronne mieszkanie w Ogrodach Grabiszyńskich o powierzchni 76.2 m2. Mieszkanie jest położone na II piętrze i składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

257 000 zł27 m² 9 603,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży kawalerkę w Jeleniej Górze z ogródkiem i miejscem parkingowym Lokal o powierzchni 26,76 m2 położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bedoń Przykościelny

Bedoń Przykościelny,łódzkie

185 000 zł2 300 m² 80,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok. 2300 m.kw w Bedoniu gm. Andrespol. Działka położona przy ulicy asfaltowej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

463 100 zł39 m² 11 844 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 540 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,14m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boguniewska

Rogoźno,wielkopolskie

980 000 zł204 m² 4 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow.204m2 położony na działce o pow.920m 2 znajdujący się na ul.Boguniewskiej w Rogoźnie , około 500m od jeziora i plaży miejskiej do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Sulistrowa

Sulistrowa,podkarpackie

109 000 zł2 937 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno - budowlana położona w malowniczej okolicy. Lokalizacja: sulistrowa, gm. Chorkówka powiat krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia działki 2937 m2, kształt litery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Ligota Zamecka

Ligota Zamecka,opolskie

59 000 zł578 m² 102,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam w ofercie sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 578 m2 składającą się z dwóch połączonych parceli. Usytuowana na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Ligota. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

519 264 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w trzypiętrowym bloku w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot293-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ekspozycja południowy-wschód - antresola 25m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł123 m² 21 138,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Posiadamy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie klasy premium w prestiżowej dzielnicy Warszawy, na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze o łącznej powierzchni 123 m2. Po prawej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

625 395 zł60 m² 10 362,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 249 900 zł207 m² 10 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wspaniały dom wolnostojący o powierzchni 210 m2 z pięknym ogrodem położony w Osowcu. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - lasów -parków ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta (węzeł przystankowy tramwaj / autobus 7 min pieszo) i sąsiednimi dzielnicami, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

817 000 zł83 m² 9 873,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Duże dla rodziny/inwestycja 4m+piwnica/po remoncie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławia przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze. Lokal składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

579 045 zł57 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ul. Lewakowskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł69 m² 14 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center zakup bez prowizji I pcc metraż: 69,12 m2 cena promocyjna : 999 000 pln gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Rekowo Górne,pomorskie

650 000 zł98 m² 6 612,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

U nas klient Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. Na sprzedaż dwa lokale w zabudowie bliźniaczej, każdy 98,30m2 na działkach po 535m2. Parter składa się kolejno z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Sopot

Sopot,pomorskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa oferta w Mio Casa! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie bardzo blisko Centrum Sopotu położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 999 998 zł144 m² 13 840,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Top-Bliźniak / Garaż /bielany wrocławskie/ogród. Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

388 000 zł63 m² 6 119,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję mieszkanie 3 - pokojowe w Kartuzach, os. Wybickiego - w stanie dobrym, do odświeżenia. O mieszkaniu. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

819 000 zł112 m² 7 282,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni ponad 112 m2. Jeżeli szukasz komfortowego i nieszablonowego wnętrza w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Tylko u nas! Kawalerka o powierzchni 27 m2 na parterze w pożądanej dzielnicy Wz.Św. Maksymiliana w Gdyni. Budynek to apartamentowiec z 1991r. z którego mamy przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

225 000 zł92 m² 2 445,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,60 mkw, położone na piętrze dwurodzinnego, wolno stojącego budynku w opolskiej dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe świeżo po remoncie! wola duchacka! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Czarnogórskiej Nieruchomość położona na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

368 000 zł71 m² 5 183,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 pokoje idealne dla dużej rodziny cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 71 m2 (powierzchnia użytkowa 70 m2). Cena sprzedaży wynosi 368,000 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 998 zł59 m² 11 035,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowiece/park/3pok/7pietro/media miejskie/port popowice Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,90 m 7 piętro w blokuwrocław, popowicebalkon mieszkanie 3 pokojowe 57,8 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł66 m² 9 070,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65.6 m2 m2 zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ulicy Pułaskiego. Prezentowana.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij