dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 257 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 149 900 zł179 m² 6 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przepiękny Dom wolnostojący o unikatowej bryle i komfortowym rozkładzie pomieszczeń, usytuowany w bardzo atrakcyjnej okolicy pogranicza Kajetan i Ruśca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

732 820 zł67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowocześnie wykończone dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Mieszczańskiej w Siechnicach. Właściciele włożyli mnóstwo serca w urządzenie własnych czterech ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł143 m² 8 391,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 143 m2, w pełni umeblowany i utrzymany w doskonałym stanie, dostępny od zaraz. Kluczowe cechy to: duża liczba pomieszczeń z możliwością przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

1 498 500 zł166 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjne mieszkanie na pietrze I W kamienicy na skrzyżowaniu ulic grunwaldzkiej I matejki. Idelane pod biuro lub kancelarię. Prezentujemy okazję mieszkania w poznańskiej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goworowska

Ostrołęka,mazowieckie

820 000 zł75 m² 10 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość znajduje się w centrum miasta naprzeciwko Galerii Bursztynowej na skrzyżowaniu ulic Goworowskiej i Rodziny Ulmów. Mozliwosc zakupu miejsca parkingowego podziemnego w budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 392 976 zł67 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: na sprzedaż nowoczesny 4 pokojowy apartament o wielkości 66,97 m2 z loggią .Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł65 m² 13 509,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży trzypokojowe widne mieszkanie położone przy ul. Modlińskiej na Żeraniu. Mieszkanie znajduję się na kameralnym, strzeżonym osiedlu wybudowanym w 2010 roku. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chmielna

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł2 187 m² 457,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki pod inwestycję to warto, abyś przeznaczył na tą działkę 5 minut swojej uwagi. Działka do ponownej zabudowy. Do działki są doprowadzone wszystkie media tj.: - woda - prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

346 650 zł25 m² 13 621 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - Szukasz idealnego miejsca pod kątem lokalizacyjnym do zamieszkania w Łodzi? To osiedle jest właśnie dla Ciebie, w sąsiedztwie dworca głównego Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

449 139 zł41 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie położone w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej w kompleksie mieszkań, w budynku wielorodzinnym parterowym. Forma własności - udział w nieruchomości wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe nowe 3pok 61m2 z ogródkiem 17m2 zachód Pokój dzienny z aneksem 22,44m2 Sypialnia 10.48m2 Sypialnia 10.65m2 Garderoba 2.8m2 Łazienka 4.5m2 Przedpokój 9,9 m2 Ogródek 16.96m2 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł150 m² 8 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Gotowy dom W stanie deweloperskim! Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2 posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o pow ok 1.170 m2. Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkowiejska

Buk,wielkopolskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Chciałabym zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wybudowany w latach 50-tych, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Buk przy ul. Wielkowiejskiej. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 położone w Katowicach Janowie, bezpośrednio przy lesie super lokalizacja! Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Wrocław,dolnośląskie

898 000 zł142 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom w zabudowie typu czworak - standard deweloperski, zlokalizowany na nowo wybudowanym osiedlu domków. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych , w objęciach parku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

995 000 zł146 m² 6 815,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Uwaga: deweloper dopuszcza możliwość udzielenie pożyczki w ramach firmy deweloperskiej na zakup mieszkania, na 2-3 lata. Szczegóły do ustalenia podczas indywidualnej rozmowy. Mieszkanie 3 poziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryniczna

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł185 m² 6 481,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż komfortowy dom bliźniak w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia dom o powierzchni 185 m2 oraz działce o powierzchni 554 m2! Atuty Domu: - zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

538 835 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 55,55 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

680 000 zł43 m² 15 955 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków, kordiana -tylko u nas- oferuję do sprzedaży niezwykle jasne 2pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w inwestycji Zacisze Kordiana Bezpieczna okolica - ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

469 000 zł53 m² 8 884,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów

Aleksandrów,lubelskie

469 000 zł1 000 m² 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przytulny dom o pow. 130 m 2 na 10 arowej działce Aleksandrów 25, gmina Aleksandrów nowa lepsza cena! lokalizacja - nieruchomość zlokalizowana w spokojnej miejscowości w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krynica Morska,pomorskie

774 000 zł516 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Krynica Morska Mierzeja Wiślana , o powierzchni 0,0516 ha (516m2). Głównym atutem tej nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Leńcze,małopolskie

485 000 zł17 400 m² 27,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę z panoramicznym widokiem na okolicę i Lanckoronę, położoną w Leńcze/ Podolany. Działka doskonale nadaje się na rekreację ( drzewa, piękne widoki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wejherowska

Puck,pomorskie

2 798 995 zł1 491 m² 1 877,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

U nas klient Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. Oferujemy na sprzedaż hale w Pucku Na działce 3/81 dojazd działką 3/10 z dojazdem do drogi publicznej. powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł54 m² 6 509,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,61 mkw położone na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym na Górczynie. Rok budowy: 1988. Standard średni do zamieszkania: okna pcv, rolety wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

694 900 zł50 m² 13 898 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,2 m2 w budynku z ok. 2007/2008 r. na Gaju. - świetna komunikacja z Centrum - w tym tramwajowa, - dostępne od zaraz, - budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Liliowa

Grabówka,podlaskie

358 000 zł1 202 m² 297,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja! Polecam ładną działkę położoną w lubianej miejscowości Grabówka. Świetne wymiary pozwalają na realizacje śmiałych projektów architektonicznych. Prestiżowa okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł44 m² 12 840,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lux /2pok./PIWNICA/DOSTĘPNE OD ZARAZ! u Sprzedam bardzo ładne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Metalowców o powierzchni 44m2, 2 pokoje w rozkładzie, 2/4 piętro w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł43 m² 6 953,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: sprzedam mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Brzeskiej w Elblągu znajdujące się na parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego. Lokalizacja: dzielnica, przy której mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

569 900 zł45 m² 12 578 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,31m2 zlokalizowane w Grodzisku Maz. na osiedlu Diamentowym (2 etap). Mieszkanie znajduję się na parterze w czteropiętrowym bloku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marka

Szczucin,małopolskie

259 000 zł47 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>rezerwacja!< w samym sercu Szczucina, przy ul. Św. Marka 1 na sprzedaż poleca się zgrabne mieszkanie na parterze. Nieruchomość ma powierzchnię 47,1 m2 i składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cechowa

Kraków,małopolskie

3 250 000 zł312 m² 10 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom znajduje się w południowej części Krakowa, w odległości 3 minut jazdy samochodem od obwodnicy Krakowa. Na ponad 300m2 składa się powierzchnia biurowo-mieszkalna, sanitariaty, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł260 m² 6 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyłącznie U nas obsługa bezprowizyjna-powrót oferty domu z działką 7a Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! promocja projekt branżowy wykończenia wnętrz gratis dom nr 2 Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

980 000 zł144 m² 6 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Nowoczesny Dom w Prestiżowej dzielnicy Bytomia - Stolarzowice! kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż dom wolnostojący budowany wg nowoczesnego, indywidualnego projektu na Spokojnym Osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

501 510 zł57 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lipków

Lipków,mazowieckie

624 960 zł1 736 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1736 m2. Bardzo ładna, kształtna , położona na górce. Obecnie jest to działka rolna, w bliskiej okolicy budowane są domy jednorodzinne. Początkowo cala bliska okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Owsiana

Dobrzewino,pomorskie

275 000 zł1 244 m² 221,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni: 1244 m2 na sprzedaż! Lokalizacja: ul Owsiana, dobrzewino Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Działka płaska, nieogrodzona, nieuzbrojona. W pobliżu znajduje się sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

624 811 zł56 m² 11 157,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

870 000 zł39 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na ulicy Starowiślnej mieszkanie składa się z: 2 pokoi; osobnej łazienki; kuchni, przedsionka; z tyłu budynku znajduje się dziedziniec; do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij