dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Zawoja

Zawoja,małopolskie

1 499 990 zł30 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Witam mam do sprzedania ok 3ha działek w Zawoi Przysłop działki rolne po więcej informacji zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podbipięty

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

720 000 zł91 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rozpoczynamy kontynuację naszej poprzedniej inwestycji - budowę dwóch kolejnych budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi, w każdym z nich. Domy usytuowane będą na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z garażem i ogórdkiem o pow. 131,12 m2 na wrocławskim Jagodnie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

633 000 zł51 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,65 mkw 2 pokojowe z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Główne cechy mieszkania: powierzchnia 50,65 mkw Okna z dwóch stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu mieszkania w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na parterze w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania lub jako idealna inwestycja pod dalszy wynajem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Baszkówka,mazowieckie

435 000 zł1 100 m² 395,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę 1100 m2 położoną w miejscowości baszkówka gm. Piaseczno *działka objęta jest prawomocnym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny, rozkładowy lokal o powierzchni około 42 m2, usytuowany na jedenastym piętrze w jedenasto piętrowym bloku na terenie Wrocławia przy ulicy Gajowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spisaka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł61 m² 8 897,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pilna sprzedaż - Lokal mieszkany, 3 pokoje, warszawa, ursus, ulica Michała Spisaka oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze zadzwońmulti nieruchomości legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Basi

Łosie,mazowieckie

210 000 zł600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży malowniczą działkę o powierzchni 600 m2, położoną w sercu urokliwego Łosia, niedaleko Radzymina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

473 140 zł49 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mam do zaoferowania przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,03m2 , usytuowane na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 236 966 zł142 m² 8 711,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

75 000 zł5 065 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Rezerwacja. Niecodzienna oferta działki przy drodze wojewódzkiej, ul. Raciborskiej w Rydułtowach. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

375 000 zł90 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż dwupoziomowy dom usytuowany w Kwidzynie. Ten przestronny dom o powierzchni 90 m stoi na działce o wielkości wynoszącej 400 m , co daje mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ryczówek

Ryczówek,małopolskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni ok. 10 ar położoną w miejscowości Ryczówek. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma oznaczenie : M4a tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Piotrowice

Katowice,śląskie

731 200 zł914 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Katowice - piotrowice Na sprzedaż 2 działki. Wjazd od strony północnej, ekspozycja terenu na stronę południową. Teren nie jest objęty mpzp. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł130 m² 5 751 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

562 999 zł56 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kukawki,mazowieckie

1 050 000 zł101 m² 10 391,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Elegancki dom wybudowany z bali w otulinie drzew i lasu. Wnętrze budynku typu loft Dom budowany w latach 2010-2021 oddany do użytkowania w 2021 roku w konstrukcji z bali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Żelechowska

Wola Żelechowska,mazowieckie

217 000 zł3 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 60%. Tuż obok przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 029 100 zł62 m² 16 510,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne mieszkanie położone w nowowybudowanym apartamentowcu w Gdyni przy ulicy Żeromskiego. Lokalizacja Ulica Żeromskiego to kameralna i spokojna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

625 000 zł37 m² 16 983,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 2019 roku, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku, w nowej części osiedla Złocień ,będącego w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

548 178 zł42 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp283 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

549 999 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji kupujący! odbiór już W tym roku! możliwość wykończenia pod klucz! Zapraszamy Cię do odkrycia wymarzonej nieruchomości w sercu malowniczej Kotliny Kłodzkiej! Nasz ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

297 000 zł58 m² 5 120,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie rozkładowe do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduję się na 7 piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokalizacja: 5 minut pieszo do przystanku autobusowe. Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowina

Nowina,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 124 m² 141,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wzgórzu na nowo powstającym osiedlu- idealne miejsce do zamieszkania. Atuty: - nowo powstające osiedle domków, - bliskość terenów zielonych, - piękne widoki Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płocochowo,mazowieckie

475 000 zł177 m² 2 680,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Atuty nieruchomości | 177mkw | 5 Pokoi | Działka 520mkw | Garaż | Bliskość natury | Spokojna i cicha okolica | Bliskość rzeki Narew | 60km do Warszawy | Stan surowy zamknięty | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

880 000 zł242 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:570 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 338 m2 (242 m2 użytkowej) z ogromnym potencjałem. Dom został zbudowany w 2000 roku na kształtnej działce 20m x 28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Supniewskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł40 m² 17 388,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Grzegórzki - osiedle oficerskie - ul. Janusza supniewskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Grzegórzki , ul. Janusza Supniewskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 w Chorzowie na ul. Dąbrowskiego, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia garderoba łazienka z wc przedpokój Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Dziećmorowice,dolnośląskie

2 200 000 zł20 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy sse Wałbrzych. Oferujemy Państwu na sprzedaż w atrakcyjnej cenie działkę inwestycyjną w świetnej lokalizacji. Działka o powierzchni 2,01 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzów

Zakrzów,małopolskie

960 000 zł121 m² 7 933,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej ( 2 segmenty) położony w miejscowości Zakrzów koło Krakowa. Dom zaprojektowany funkcjonalnie i komfortowo. Garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wólka Tanewska,podkarpackie

599 000 zł146 m² 4 098,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 146,14m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 14,13 ar, w spokojnej okolicy na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 599 999 zł199 m² 8 040,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Chrząstawa wielka / parterowy dom jednorodzinny, wolnostojący, działka 1031 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 360 783 zł71 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stany

Stany,podkarpackie

165 000 zł2 717 m² 60,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 27,17 arów położona przy drodze numer 872 , między miejscowością Stany a Przyszowem. Przybliżone wymiary : 86x32x78x35 metrów. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Jeleśnia,śląskie

149 250 zł71 m² 2 102 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: lokalu użytkowego na działce nr ewid. 7094/2. Miejscowość: 34-340 Jeleśnia Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pionierska

Janowice Wielkie,dolnośląskie

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:266 m²

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej miejscowości Janowice Wielkie k.Jeleniej Góry. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młodzianowska

Radom,mazowieckie

175 000 zł26 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do własnej aranżacji na osiedlu Planty. Położona na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku przy ulicy Młodzianowskiej. Budynek świeżo odnowiony, z podwórkiem zamykanym bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł37 m² 13 596,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy na sprzedaż piekny apartamrnt w centrum Wtrocławia ul. Chudoby Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w kamienicy Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Katowice,śląskie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

! nowa niższa cena! nowoczesny dom z opcją biznesu, k-ce kostuchna 220 m2 dom, działka 813 m2, rok bud.   niezależnych pokoi + 4 łazienki z wc + garaż z przejściem do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

759 001 zł67 m² 11 345,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z tarasem Bielanach Wroc 66m2! Mieszkanie z ogromnym potencjałem w Bielanach Wrocławskich na rodzinnym osiedlu Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 na I p -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij