dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Księginice Małe

Księginice Małe,dolnośląskie

241 000 zł1 238 m² 194,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa, kameralna działka w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skawina

Skawina,małopolskie

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny w skład ktorego wchodzi spory hool garderoba kuchnia w pełni wyposażona - sprzęt nowy jadalnia ,stół, krzesła nowoczesne oświetlenie salon ścianka z zabudową rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł46 m² 8 405,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 46,40m2 znajdujące się na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1975 roku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny; -sypialnia; -kuchnia; -łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rumunki Podgłodowskie

Rumunki Podgłodowskie,kujawsko-pomorskie

106 200 zł1 800 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka (18 ar) z warunkami zabudowy w Rumunkach Podgłodowskich pod Lipnem. Powierzchnia: 18 ar (0.1800 HA) Działka położona w Rumunkach Podgłodowskich (800 m do Lipna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 35m2 na II piętrze w bloku w cegły w Czarnej Białostockiej przy ul. Marii Konopnickiej. Mieszkanie typu studio z potencjałem na zrobienie 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

999 000 zł320 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

Duży dom z potencjałem w Gowarzewie, może być 2- rodzinny, działka 798 m2. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 645 050 zł101 m² 16 239,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 997 zł52 m² 14 796,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lux | Krzycka | 3 pok. | taras! top premium! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku 4-piętrowym z windą na zamkniętym osiedlu "na Krzyckiej". Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Tychy,śląskie

370 000 zł57 m² 6 479,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni (użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych) 57,1 m 2 zlokalizowane na osiedlu A, przy ulicy Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

611 270 zł47 m² 13 005,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

885 334 zł72 m² 12 279,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam państwu miejsce, gdzie doskonałe połączenie komunikacyjne spotyka się z sielankowym spokojem z dala od miejskiego zgiełku. Usytuowane w prestiżowej dzielnicy Gdańska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 46,1m2 we Wrocławiu blisko ul. Hutniczej Fabryczna Pilczyce Zachwycający panoramiczny widok na staw Pilczycki i okolice a nawet przy ładnej pogodzie widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zieluńska

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

4 300 000 zł1 521 m² 2 827,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nieruchomość komercyjną o powierzchni 1 520,56m2 z najemcami w Lidzbarku (welski) przy ul. Zieluńskiej. Zainteresowanych kupnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

401 000 zł53 m² 7 496,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rzeszów- okolice- trzebownisko nowa inwestycja/ atrakcyjne ceny Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w kolejnym etapie inwestycji mieszkaniowej realizowanej w odległości 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

890 000 zł164 m² 5 414,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja dom 11 oferta dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej odległości przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Będzin,śląskie

699 000 zł103 m² 6 786,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Dom w zabudowie szeregowej top Lokalizacja | Będzin ul. Paderewskiego zadzwoń: współpracując z Home On nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się w przepięknej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Holenderska

Wrocław,dolnośląskie

1 270 000 zł159 m² 8 007,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta tylko U nas! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 158,61 mkw., 2 kondygnacyjny z podpiwniczeniem i poddaszem, położony w okolicy ul. Norweskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 690 000 zł153 m² 11 046 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 152m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mrowiny

Mrowiny,dolnośląskie

120 900 zł806 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położona w Mrowinach przy Żarowie, 40 min od Wrocławia i 10 min od Świdnicy. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej , zaprojektowanego i wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 99,62m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 420 zł40 m² 9 685,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Reda

Reda,pomorskie

649 000 zł94 m² 6 887,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szukasz inwestycji w nieruchomości? Kup 2 mieszkania jednocześnie w cenie po 325 tyś każde. Dostępne mieszkania z ogródkiem oraz balkonami. Skorzystaj z opcji wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

675 792 zł43 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

480 000 zł82 m² 5 854 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 90m2 położnego przy ul. Żołnierskiej 29 w Olsztynie. Idealna inwestycja pod kwatery pracownicze, dla większej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł186 m² 10 716 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 piętrowe z piwnicą, ogrodem i sauną o powierzchni łącznej 128 m2. Powierzchnia w przyziemi wynosi 57 m2. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł57 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Bartodzieje, nieopodal Balatonu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 700 zł179 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem, na Tysiącleciu w spokojnej okolicy. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym. Blok jest po termomodernizacji, klatka zabezpieczona domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

668 779 zł44 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie realizowane ramach nowego etapu inwestycji w Mistrzejowicach, które są jedną najlepiej zagospodarowanych i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł52 m² 14 698 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne 2 pokoje 52.32 m2 z kuchnią formie aneksu, a jednak osobną. Apartament z dwoma ogródkami. Z każdego z pokoi wyjście do ogródka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Mykanów

Mykanów,śląskie

115 500 zł6 073 m² 19,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną znajdującą się w miejscowości Grabowa przy ulicy Lipowej 79 - Gmina Mykanów. Powierzchnia budowlana to ok 1400m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

1 616 700 zł61 310 m² 26,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie O drugiej licytacji nieruchomości nr kw op1b/00037120/7 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzegu Mateusz Dobrakowski na podstawie art.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 635 480 zł74 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below Do sprzedania przestrzenne mieszkanie, jasne i z dużym tarasem,. Trzypokojowy apartament o powierzchni 74,34m2 znajduje się na 9 piętrze, w bloku z 2008 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iglasta

Łódź,łódzkie

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

e-mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeżeli szukają Państwo dużego mieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych oraz na kameralnym, ogrodzonym osiedlu to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł220 m² 9 335,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:537 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do sprzedaży wyjątkowy, przestronny i doskonale zaprojektowany dom bliźniak o powierzchni 219,6 m2, położony na działce o powierzchni 537 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 48 m2 w cenie 670 000zł na Jagodnie we Wrocławiu. To nowoczesna nieruchomość deweloperska, charakteryzująca się komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 624 039 zł82 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł61 m² 16 428,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferuję słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim (cesja) w unikalnej inwestycji "doki" dewelopera Eurostyl w Gdańsku. Kontakt: mieszkanie położone jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł38 m² 4 129,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w centrum o powierzchni 38,5 m2 , mieszkanie znajduje się w rewitalizowanej dwu piętrowej kamienicy na ostatnim piętrze (poddasze) Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Poznań,wielkopolskie

826 020 zł46 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta nieruchomość łączy w sobie komfort i spokój z jedną z najbardziej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij