dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

Rynek pierwotny

769 024 zł60,08 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Mistrzejowicach Bez prowizji od Kupującego Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 60,08 m2 zlokalizowane na IV-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dotyczy sprzedaży klimatycznego mieszkania które znajduje się Łódź - Górna , na 4 piętrze bloku w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł23 729 m² 219,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pogroszew - inwestycyjna działka rolno-budowlana 23 753 m pod osiedle, z potencjałem rozwojowym! Na sprzedaż duża działka rolno-budowlana o powierzchni 23,753 m , z frontem 32m.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wz | Sobiekursk | blisko natury i Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Sobiekursku przy ul. Kaczeńców, w otoczeniu nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 348 m² 713,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 348 m²

Ośrodek Wypoczynkowy na Kaszubach, nad jeziorem Dymno. Wyjątkowa okazja dla inwestorów i przedsiębiorczych marzycieli! Położony nad malowniczym jeziorem na Kaszubach, ośrodek wypoczynkowy oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

284 900 zł1 295 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukają Państwo ciszy, pięknych widoków i słońca - ta oferta jest właściwa. Mamy dla Państwa 3 świetne działki, o pow. 1295m2 i 1296m2 oraz jedną nieco większą - 1871m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferujemy na sprzedaż nieduży dom o powierzchni 58 m , usytuowany w Łodzi Górnej, przy ul. Chłodnikowej. Idealne miejsce dla rodziny oraz osób ceniących bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł86 m² 7 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł3 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka siedliskowa o pow. 3000 m2 pod budowę domu jednorodzinnego w kameralnej i spokojnej części miejscowości Pasynki/ podlaskie/ gmina zabłudów/białystok. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

256 131 zł1 719 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o odpoczynku na łonie natury z dala od szybkiego tempa miasta? Marzysz o swoim miejscu na Ziemi z kawałkiem starodrzewia oraz własnym oczkiem wodnym? Szukasz działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 432 884 zł122,62 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 152 m² 151,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż Działka budowlana w miejscowości Sobuczyna gm. Poczesna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1152 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 395 m² 164,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie - atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 529 m² 98,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Przemyślu przy ul. Rosłońskiego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących parceli w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł134,30 m² 11 161,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 134 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Elgiszewo,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł418 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą urokliwej posiadłości w cichej i spokojnej okolicy, która zapewni zapierające dech w piersiach widoki. Dom zlokalizowany na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł43 m² 7 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź , przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum usług (medycyna, gabinety, biura, przychodnię weterynaryjną, fitness, spa.) lub przejmij funkcjonujący hostel. Alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł230 m² 13 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Dom parterowy suchy las | złotniki Wyjątkowa lokalizacja | Parkowy ogród | Wysoki standard | Sauna & kominek | Garaż dwustanowiskowy | Duża działka 1426 m | Gotowy do zamieszkania | Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł71,26 m² 8 125,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ramach kolejnego etapu inwestycji w Kiełczówku , mamy do zaoferowania 4 pokojowe mieszkania willowe z ogrodami oraz mieszkania z balkonami zlokalizowane na piętrze w jedynie 1-.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł914 m² 124,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okolica: malownicze działki o regularnym kształcie prostokąta, położone w urokliwej miejscowości Bietowo (gmina Lubichowo), z dala od zgiełku miasta i intensywnej zabudowy. Za.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł4 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę mieszkaniowo-usługową objętą mpzp o powierzchni 4000 m w miejscowości Jagatowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,10 m² 9 334,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku wybudowanym w 2001 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41,90 m² 6 420,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe położone na trzecim piętrze - blisko szkoły, przedszkola, uczelnie, zaplecze usługowo - handlowe, przychodnie ,dobre skomunikowanie z miastem - blisko autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 503 m² 65,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka rolno-budowlana o powierzchni 1503m 2 położona w Kożuchach Wielkich, gmina Giżycko, województwo warmińsko-mazurskie. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 067 523 zł75,21 m² 27 490 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Penthouse w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - dwupoziomowy penthouse o powierzchni 75,21 m2 - pierwszy poziom to część dzienna o powierzchni 33,82 m2 plus loggia 6,53 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 337 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.37 a - oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Ł.2MN.04). Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 53 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej części miejscowości Kłaj, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł44 m² 21 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. Okrąg budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 1963 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł325,80 m² 5 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł900 m² 254,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w Łańcucie przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 078 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kaczka, kameralny kompleks działek. Prowizja: 0% (kupujący nie płaci prowizji). Opis: szukasz miejsca na wymarzony dom z dala od zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do miasta? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 340 zł45,26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/7 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,26 m Piętro: 0 / 6 Balkon: 5,38 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym w okolicach Pakości w miejscowości Radłowo. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie do odświeżenia Łódź, ul. Sczanieckiej 5 (górna) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70,79 m² 10 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum Wrocławia | ul. Kluczborska | 70,79 m | Kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rychnowska Wola,warmińsko-mazurskie

200 000 zł7 277 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki 74/1 i 74/6 m2 położone obok siebie w miejscowości Rychnowska Wola gmina Grunwald. Działki są niezabudowane. Zgodnie z zapisami w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,20 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie na Ustroniu IV, z balkonem. Rozkładowe mieszkanie dwustronne o pow. 52,20m 2 , w sypialni oraz w przedpokoju znajdują się duże szafy w zabudowie wykonane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł640 m² 4 685,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działający obiekt noclegowy bardzo blisko stoku w Zieleńcu - z wysokim obłożeniem zimowym i potencjałem wzrostu po modernizacji. Nieruchomość funkcjonuje od wielu lat,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,81 m² 11 852,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana.