dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

704 995 zł76 m² 9 264,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże!. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

1 700 000 zł9 250 m² 183,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną z bardzo dużym potencjałem w miejscowości Świerklaniec. Działka ma powierzchnię ok.9250 m 2 w kształcie prostokąta, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opole,opolskie

853 688 zł97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nową Inwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Witosa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 298 500 zł1 664 m² 780,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest budowlana działka przy ul. Witosa 42 (imbirowa 7-11) w Ożarowie Mazowieckim, powiat Warszawski-Zachodni, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

780 000 zł122 m² 6 412,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany w miejscowości Rudna Mała na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

669 000 zł122 m² 5 463,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe na parterze oprócz garażu oraz na górze W łazience rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

569 000 zł36 m² 15 805,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska 36 m2 1/2 Pokoje Nieruchomość: przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m2 ulokowane na czwartym piętrze tradycyjnej kamienicy nieopodal Plant Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł45 m² 7 047 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta o powierzchni użytkowej 44,70 m2 znajdujące się na 2 piętrze w bloku przy ulicy 12 Lutego. Pomimo niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Świdnica,dolnośląskie

520 000 zł98 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1892

- wyłączność - Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w samym centrum pięknej Świdnicy. Tylko spójrzcie na widok z okna, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

155 000 zł1 912 m² 81,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w Świebodzicach, położoną na obrzeżach miasta, a zarazem w niedalekiej odległości od centrum miasta. Działka narożna, dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żyrardowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

440 000 zł52 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Żyrardowska - elbląg mieszkanie o powierzchni 52,2m2 Lokalizacja: mieszkanie położone blisko centrum handlowego ch ogrody, LIDL i biedronka. Bardzo dobra infrastruktura komunikacyjna przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

400 356 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 950m od morza i plaży! Mieszkanie, położone na I - piętrze w bloku - apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

509 000 zł38 m² 13 573,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Spółdzielców 15 o powierzchni 37m2, znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 1975 roku z windą. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł57 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z urządzoną księgą wieczystą, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łodygowice

Łodygowice,śląskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Łodygowicach ( pod Bielskiem-Białą) w spokojnej cichej okolicy. Dom został wybudowany w roku 1975, znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

899 000 zł161 m² 5 583,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Oferujemy na sprzedaż domu o powierzchni całkowitej- z poddaszem do zagospodarowania- 161m2 Powierzchnia użytkowa 108m2 (strych 52m2) w skład którego wchodzi: parter: - salon- 19,29 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

636 000 zł1 200 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w dzielnicy Lisiniec o powierzchni 1200m2. Nieruchomość jest w całości budowlana w kształcie prostokąta która położona jest między domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 995 zł38 m² 14 629,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lux! jagodno / parking / tramwaj / 2 pok!. Komfortowe, dwupokojowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie na Nowej Toskanii z widokiem na stary sad. Gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

892 881 zł39 m² 22 719 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | 892 881 zł | 39,30 m2 | mieszkanie | Warszawa Mokotów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,30 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł51 m² 5 377,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze do remontu ogrzewanie węglowe, ciepła woda z junkersy okna pcv toaleta na półpiętrze duża, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł90 m² 7 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż 1/2 Bliźniaka w Spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do centrum Rzeszowa! opis domu: powierzchnia : 90m2 Działka ok.4ar Liczba pokoi: 4 Typ budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 175 000 zł142 m² 8 264,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Przemyśl,podkarpackie

390 000 zł50 m² 7 722,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji centrum Przemyśla. Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Zdrojowa

Lusina,małopolskie

2 200 000 zł11 300 m² 194,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj W ziemie! Inflacja rośnie, wojna w Ukrainie powoduje wzrost cen wszystkich produktów, oprocentowanie w bankach jest niższe od inflacji, ceny mieszkań są wysokie, a wynajmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Badowo-Dańki

Badowo-Dańki,mazowieckie

850 000 zł174 m² 4 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Zapraszamy Cię do odkrycia tego wyjątkowego, solidnie zbudowanego domu położonego w malowniczej miejscowości Badowo Dańki. Ta nieruchomość łączy komfort życia w spokoju otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dołuszycka

Bochnia,małopolskie

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona przy cichej okolicy przy ul. Dołuszyckiej. Media: prąd - na działce Woda - w odległości 100 m Gaz - na działce sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 209 900 zł124 m² 9 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium o powierzchni ok. 125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce, w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żaka

Kraków,małopolskie

739 000 zł61 m² 12 035,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kurdwanów, wola, wysłouchów, halszki, turowicza, stojałowskiego, bojki Emmerson prezentuje: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią wraz z jadalnią, balkonem, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

209 000 zł3 000 m² 69,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedliska - działka 3000m2 * 5km do Centrum Ełku * Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Siedliska, gmina Ełk - działka oddalona 5 km od Centrum Ełku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

531 423 zł42 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp246-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - południowe - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Wrocław,dolnośląskie

4 400 000 zł800 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedania 2 obiekty o powierzchni o charakterze magazynowo -produkcyjnym , położone na własnościowej działce. Pierwszy obiekt - magazynowo -produkcyjny 340m2+ część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł33 m² 6 085,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania, które z pewnością stanie się idealnym miejscem dla Ciebie lub doskonałą inwestycją. Położone przy ulicy Kamiennej w Szczecinku, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 100 100 zł153 m² 7 190,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł54 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wysokie i klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Górczewskiej w kamienicy 1935r na warszawskiej Woli 200 m od Metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Juszkowo,pomorskie

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:790 m²

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa. - miejsca parkingowe dla minimum 4 samochodów, - garaż z dodatkowym pomieszczeniem na warsztat, - wiata parkingowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł37 m² 17 811 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania ładne, urządzone, wyremontowane mieszkanie znajdujące się w bloku z 2001 roku przy ulicy Turmonckiej 15a. Lokal o powierzchni 37m2 mieści się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Boszkowo

Boszkowo,wielkopolskie

248 000 zł24 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam lokal mieszkalny w piętrowym szeregowcu w doskonałej lokalizacji letniskowej miejscowości Boszkowo-letnisko ul. Dominicka. Szereg składa się z siedmiu segmentów, czyli czternastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł47 m² 23 404,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem ogłoszenia jest klimatyzowane mieszkanie w standardzie premium. Mieszkanie zostało podzielone na 3 odrębne pokoje. Lokalizacja zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogoyskiego

Tarnów,małopolskie

310 000 zł60 m² 5 197,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu mieszkanie Na ulicy Rogoyskiego: lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum miasta Tarnowa, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich lokalnych usług, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.46 m2 mieszczące się na os. Dolinki. Nieruchomość zlokalizowana jest na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. W skład.