dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 300 000 zł292,60 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

972 569 zł1 391 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 13,91 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wejsuny,warmińsko-mazurskie

270 000 zł2 121 m² 127,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Wejsuny , zaledwie 110 metrów od jeziora Wejsunek oraz 270 metrów od plaży gminnej i pomostu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 100 m² 487,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla deweloperów albo zaprzyjaźnione rodziny, które chciałyby mieszkać koło siebie i wspólnie budować własne "osiedle". Taki sposób budowy spowoduje znaczne obniżenie kosztów budowy!.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł80 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Westate Gdańsk prezentuje wyjątkowy dwupoziomowy apartament | Kamienna Góra | Gdynia Na sprzedaż elegancki, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 495 m² 802,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa pod zabudowę produkcyjno-usługową w Trzebnicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem uzbrojona Działka usługowa (u). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł21 500 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka widokowa położona w miejscowości Zgłobień koło Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 2,15 ha zlokalizowana jest w spokojnej okolicy. Z działki roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

3 561 840 zł19 788 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas: oferta na wyłączność Okazja Inwestycyjna Działka nr geod. 525 o powierzchni 1,9788 ha i wymiarach ok. 48,5 x ok 408 m. Użytki jakie występują na tej działce: rvi, rv,.

Szczegóły ogłoszenia

9 093 000 zł43 300 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 4,33 ha, położonej w miejscowości Badowo-Dańki, w gminie Mszczonów, powiat żyrardowski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł173,86 m² 6 844,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 173 m , położony na przestronnej działce w prestiżowej i zielonej części Chwalęcic. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 022 m² 298,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Halickie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Halickie, zaledwie 9 km od centrum Białegostoku. Wydane warunki zabudowy - działka 100% pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 480 zł52,60 m² 8 849,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z duszą nad rzeką Iłżanką 2000 m potencjału w Kowalkowie-Kolonii Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a poranną kawę pijesz w towarzystwie śpiewu ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł64,69 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 64,69 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Nowoczesny dom z garażem, 189 m z dużym tarasem i przestronną działką - idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Chełm,lubelskie

182 000 zł26,30 m² 6 920,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka o powierzchni 26,30 m , położona na 2 piętrze w budynku zarządzanym przez chsm. Balkon o ekspozycji południowo-wschodniej. Piwnica o powierzchni około 5 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł63,80 m² 24 764,89 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament premium przy samej plaży | międzyzdroje | gotowydo zarabiania Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63,8 m położony w pierwszej linii od morza w Międzyzdrojach -.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,74 m² 12 932,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie, 2 minuty od metra Księcia Janusza Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sezamkowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

575 000 zł209,58 m² 2 743,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:757 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu piętrowego z piwnicą i użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni 284,22 m2. na działce o pow. 757 m2 o nr ewid. 2736.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł165 m² 2 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:586 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania nieruchomość zabudowaną położoną na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom mieszkalny dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 450 000 zł270 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego położonego w Podjuchach. Oferowana nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

720 750 zł46,50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem! Dla pary lub singla! Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 46,5 m2 - bardzo ładne, rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne na start dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł15 271 m² 111,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 15 271m2 z mpzp, rawicz, masłowo, 2km od S5. Oferta na wyłączność. Kupując tę nieruchomość z pomocą wgn Rawicz wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bugaj,świętokrzyskie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Bugaj, gmina Pińczów Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim (bez tynków), położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł135 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Dom z użytkowym poddaszem budowany w 1979 roku w urokliwej okolicy Ponętów Dolny gm. Grzegorzew do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. . Na pow całkowitą 135m2 wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł265 m² 3 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Brąswałd. Budynek o powierzchni 200m2 znajduje się na działce liczącej 1600m2, wybudowany w 2022 roku, metoda.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 048 m² 117,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Żarach o pow. 1048 m2 w cenie 123 tys. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej. Przy jej granicy są wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,30 m² 12 663,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Śreniawitów - 2 pokoje - 47,3m2 / balkon / piwnica 4,5m2 we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł532 m² 731,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

. Na sprzedaż: XIX-wieczny dom z murem pruskim | 8 pokoi | działka 2000 m | okolice Lwówka Śląskiego Na sprzedaż stary dom z końca XIX wieku w stylu muru pruskiego, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 045 zł43,36 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W centrum miasta, w okolicy politechniki łódzkiej, tuż przy centrum handlowym sukcesja indywidualne miejsce postojowe - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo).

Szczegóły ogłoszenia

2 840 000 zł7 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa 7200 m - Pęcice okolice Komorowa W naszej ofercie prezentujemy atrakcyjną działkę usługowo-mieszkaniową o powierzchni 7200 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,50 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

38,5 M, 2 pokoje, balkon , 2009 Dobra oferta także pod najem! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze niskiego budynku przy ul. Opolskiej. Kameralne osiedle z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł64 m² 12 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem. Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł113,43 m² 7 749,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży - mieszkanie dwupoziomowe | Kołobrzeg, ul. Helsińska Na sprzedaż - przestronne mieszkanie dwupoziomowe | Kołobrzeg, ul. Helsińska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł143,57 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jesteśmy dostępni także wieczorami i w weekendy - zadzwoń Atuty domu garaż + dodatkowe miejsce postojowe w cenie ogrzewanie podłogowe w całym domu wentylacja mechaniczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 121 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka o pow. 1.121 m2, położona ok. 300 m do lasu. Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł257 m² 875,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 257 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy ul. 1-go Maja. Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł3 360 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Do sprzedaży działka budowlana położona w Mokrzyskach , 7 km od ścisłego centrum Brzeska , o powierzchni 33,60 ar oraz wymiarach: ok. 25 m szerokości i ok. 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł84,91 m² 10 893,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 124 m² 557,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka według ( mpzp mn-U mieszkaniowo-usługowa ), położone w Mikoszewie w gminie Stegna. Nieruchomość w kształcie przypominającym prostokąt, nieogrodzona,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij