dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lubczykowa

Kamień,pomorskie

259 000 zł1 538 m² 168,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W kamieniu gmina szemud opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Kamień gmina Szemud 200 metrów od Jeziora. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

2 800 000 zł86 m² 32 482,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji Novum, dostępnego od zaraz. White House Brokers oferuje unikalne mieszkanie o powierzchni 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł58 m² 14 223,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne i Nowoczesne 3 pokojowe Mieszkanie z Ogródkiem o powierzchni 58m Zlokalizowane na parterze dwupiętrowego apartamentowca z 2021r. Pomieszczenia: przedpokój - Z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł34 m² 21 696,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu wspaniałą nieruchomość, łączącą w sobie funkcjonalność z estetyką, prywatność z lokalizacją oraz ciszę z bliskim centrum miasta. Cały pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Świnoujście,zachodniopomorskie

500 000 zł51 m² 10 445,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania w centrum świnoujścia Na 50,74 m2 składają się dwa pokoje, duża widna kuchnia i łazienka. Istnieje możliwość przerobienia kuchni w pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

533 000 zł41 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Proponuję na sprzedaż bardzo nowoczesny lokal klasy A znajdujący się w centrum Bielska - Białej, w niedalekiej odległości od dworca pkp (odległość 400m - 5 min) i pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kwieciszowice

Kwieciszowice,dolnośląskie

530 000 zł115 m² 4 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom z dala od zgiełku. Dom o powierzchni całkowitej 115m2 składa się z 2 kondygnacji Parter: otwarta przestrzeń składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludwinów

Ludwinów,wielkopolskie

50 100 zł902 m² 55,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 902 m2 w miejscowości Ludwinów (gmina Żerków). Teren nie opłotowany, otoczony pasami zieleni. Na działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 38m2 usytuowane na 1 piętrze w Jastrzębiu-Zdroju na oś. 1000 lecia. W skład mieszkania wchodzi: dwa przejściowe pokoje, kuchnia z oknem, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

413 000 zł38 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,35 m2, położone na 3 piętrze w 6 piętrowej (z windą) inwestycji z 2019 roku "nowa Dzielnica", w centrum Łodzi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Gliwice,śląskie

410 000 zł55 m² 7 442,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Bałtyckiej. Komfortowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 55,09 m2, 3 pokoje, p. 2/4. Duży salon z aneksem kuchennym. Balkon. C.o. z sieci miejskiej, c.w. - junkers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karakule

Karakule,podlaskie

207 000 zł949 m² 218,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ładną, kształtną działkę położoną tuż pod Białymstokiem w miejscowości Karakule. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, powierzchnia zabudowy 15%. Świetne wymiary 38,80m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Marcinkowice,dolnośląskie

779 300 zł140 m² 5 573,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hucisko

Hucisko,podkarpackie

101 070 zł1 123 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki znajdujące się we wsi Hucisko. Wieś leży w gminie Głogów Małopolski. Od stolicy podkarpacia leży w odległości 30 km, 15 km od Głogowa Małopolskiego; 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

555 599 zł33 m² 16 775,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zaufaj nam, jak wielu przed Tobą, a znajdziemy dla Ciebie nieruchomość Twoich marzeń! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,12 m2, z balkonem. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł44 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, zlokalizowane na Gdańskim Jasieniu, osiedle Lawendowe Wzgórze. Sprzedaż dotyczy lokalu wraz z umeblowaniem. Stan wnętrza można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Kraków,małopolskie

839 000 zł62 m² 13 445,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe wyremontowane, mieszkanie Z dużym potencjałem. Do sprzedaży 3-pokojowe, jasne, rozkładowe mieszkanie z dużym (9 m2) zabudowanym balkonem. Mieszkanie położone jest na 6 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

1 288 750 zł57 m² 22 495,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Dwustronny lokal znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym, kameralnym budynku z 2012 roku przy ul. Saskiej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł1 168 m² 213,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu działkę budowlaną (mpzp) w Kostomłotach z doskonałym dojazdem do Wrocławia (20 min do Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł31 m² 15 501,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa oferta - łącząca komfort, świetną lokalizację i piękne widoki! Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 30,90m2, usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

635 000 zł37 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

1. Idealna Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Sunset Resort w Grzybowie, zaledwie 200 metrów od szerokiej plaży. To doskonałe miejsce dla osób ceniących dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

430 000 zł83 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę w samym centrum Częstochowy Uniwersalność nieruchomości pozwala na wykorzystanie jej zarówno jako powierzchni biurowej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

80 000 zł21 m² 3 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla wszystkich, którzy poszukują lokalu na swój wymarzony biznes, proponujemy nieruchomość ok. 21 mkw. powierzchni, usytuowany w doskonałej okolicy przy ul. Jana Pawła II w Nowym Tomyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł42 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz nieruchomości w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją z centrum Poznania? Zależy ci na funkcjonalnym układzie mieszkania oraz przestrzeni w spokojnej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

1 197 000 zł253 m² 4 723,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 459 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny w Pile na osiedlu Motylewo na sprzedaż. Lokalizacja na popularnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej uliczce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

571 038 zł55 m² 10 711,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marcowa promocja na trzypokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na szóstym piętrze o powierzchni 54,65m. 8-piętrowy inteligentny budynek z windą. W podanej cenie oferowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Chorzów,śląskie

169 000 zł42 m² 4 072,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie w Chorzowie. Nieruchomość o powierzchni 37.50 mkw + komórka lokatorska 4mkw, znajduje się na pierwszym piętrze gustownej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 249 900 zł124 m² 10 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pomiany

Pomiany,kujawsko-pomorskie

64 000 zł2 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy w spokojnej i przepięknej okolicy położoną w miejscowości Pomiany gminie Koneck, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Bełchatów,łódzkie

345 000 zł76 m² 4 752,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie na tak lubianym osiedlu - Przytorze ul. Norwida. Jakie są jeszcze atuty tego mieszkania ? Zdecydowanie ilość pokoi, bo mamy ich, aż 4 plus 5-te pomieszczenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł50 m² 4 939,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: sprzedam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem w Bydgoszczy o powierzchni 50 m2, usytuowane na trzecim piętrze. Opis oferty: mieszkanie składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowiny,świętokrzyskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu dom z pięknym widokiem o powierzchni całkowitej 180m2 i działce o powierzchni 500 m2, stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

469 000 zł66 m² 7 140,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0%, bez prowizji 0%, bez pcc zakup od dewelopera Ostatnie 4pokoje do odbioru wakacje 2024 taras 35m! 4 pokoje pięknie doświetlone Z balkonem 13M2 65,68m2 za 469 000zł Zestaw powierzchni: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 685 100 zł102 m² 16 602 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęki Szlacheckie

Łęki Szlacheckie,łódzkie

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży: dom z dużą działką i dodatkowymi budynkami w malowniczej wsi Łęki Szlacheckie, powiat piotrkowski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

894 425 zł70 m² 12 686,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Idealne dla Rodziny, funkcjonalne mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Katowice

Katowice,śląskie

2 158 200 zł3 924 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: katowice, dzielnica Kostuchna, atrakcyjne miejsce wokół zieleń do sprzedaży: działka (własność) o powierzchni 3924m2 na której planowano zabudowę 6 budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dobra,zachodniopomorskie

1 169 000 zł160 m² 9 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu położonego na pograniczu Wołczkowa i Dobrej. Dom, wybudowany w 2020 roku, charakteryzuje się wysokim standardem wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kęty

Kęty,małopolskie

497 640 zł64 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie wolne mieszkanie! oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania ostatnie wolne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

999 999 zł31 m² 32 237,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów Nowe 1 pokojowe mieszkanie 31,02 m2 na parterze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 34b Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

994 300 zł70 m² 14 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone.