dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

85 000 zł3 001 m² 28,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 3001 m2 położona w Dygowie, niedaleko Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja, 2 minuty samochodem do Biedronki, dino i stacji benzynowej. 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł159,30 m² 1 946,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż budynek w miejscowości Zielenice (powiat Strzeliński). Budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, może służyć zarówno na cele mieszkaniowe jak i do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,80 m² 5 936,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

*** R E Z E R W A C J A *** Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania gdzie nad głową masz tylko niebo, a koszty.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 005 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka Z warunkami zabudowy zalasowa | 3000 m |z projektem I pozwoleniem na budowę Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 404 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Redostowo, gmina Osina. Działka z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne indywidualne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

92 715 zł883 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 887 m , położoną w malowniczej miejscowości Pędzewo. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących przestrzeni pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

869 777 zł145,16 m² 5 991,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parterowy, duży dom w otoczeniu jezior, garaż, taras, wielkie poddasze Szukasz domu w otoczeniu jezior (łabędź, jeziorak), drzew, natury i ciszy z jednoczesnym doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł51 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Czyżyn w osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - stan do zamieszkania /.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł2 950 m² 1 627,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren Usługowy przy samym węźle A2 Pruszków. Nieruchomość o powierzchni blisko 3000m2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu Usługowym :.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 078 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kaczka, kameralny kompleks znajdujący się 26 km od Brzóze Małe. Prowizja: 0% (kupujący nie płaci prowizji). Opis: szukasz miejsca na wymarzony dom z dala od zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 007 m² 306,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona pod Międzyborowem, w gminie Jaktorów, w powiecie grodzisk mazowiecki. Ładna, słoneczna działka o powierzchni 1007 m2 i wymiarach ok szer. 40m x dł. 25m.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bielsko-biała centrum rejon ulicy michałowicza do sprzedaży dom W zabudowie szeregowej Z dwoma odrębnymi mieszkaniami Prezentuję do sprzedaży nieruchomość w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

276 150 zł25,61 m² 10 782,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu | 25,61 m | Parter | Cicha i spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,61 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł76 m² 22 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe dwustronne mieszkanie na sprzedaż w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronne 75.72 m mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom na dużej działce Polecamy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom w stanie surowym. Nieruchomość wybudowana w miejscowości Niepołomice na działce o powierzchni 6,3 ar. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł840 m² 355,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Widuchowa przy ul. Nadodrzańskiej, w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem i jasnymi warunkami zabudowy. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,58 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ul. Szerokiej. Mieszkanie cechuje się bardzo praktycznym i wygodnym układem, który daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł87,67 m² 7 414,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Obniżka ceny o 100 000! Teraz już tylko 650 000 zł za 4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza! idealne pod inwestycję! Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Szukalice,dolnośląskie

950 000 zł116 m² 8 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Rezydencje Liliowe - wyjątkową inwestycję deweloperską, która łączy elegancką architekturę, nowoczesne technologie i spokojną, zieloną okolicę w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł76 m² 19 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 76 m Osiedle Saska, gocław (praga-Południe) Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł292,60 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

972 569 zł1 391 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 13,91 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wejsuny,warmińsko-mazurskie

270 000 zł2 121 m² 127,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana