dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / 2000m2 / działka / 490 000 zł / Konstancin-Jeziorna Sprzedajemy atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 2000m2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

780 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

ul. Królewska/ Staffa - Kraków- krowodrza Mieszkanie ciche, słoneczne 3 pokojowe, 39 metrowe na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku z cegły. Małe, ale zgrabne, ustawne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

315 000 zł39 m² 8 056,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością przedstawiam Ci to przytulne i urokliwe mieszkanie, które mamy zaszczyt mieć w swojej ofercie. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o przytulnym gnieździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Łódź,łódzkie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanym na Polesiu, w sąsiedztwie nowopowstałych woonerfów. Pod blokiem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł61 m² 16 336,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Spokojne, zadbane , zagospodarowane zielenią osiedle, place zabaw. W pobliżu Biedronka, apteka, szkoła, przedszkole. Niedaleko ch Land, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

1 787 000 zł360 m² 4 963,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Grupa Fortis Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić Państwu przestronny dom o powierzchni 360 m 2 , zlokalizowany na malowniczej działce o powierzchni 1230 m 2 w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

159 000 zł75 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mały drewniany domek 75m2 na działce 300m2! 75 m - 2 pokoje - poddasze użytkowe - ul. 1 maja Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzeganowice

Strzeganowice,dolnośląskie

257 400 zł1 287 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych wrocław okolica - strzeganowice gm. Kąty wrocławskie / działka bud 1288 M2 przedstawiam działkę w Strzeganowicach , gm. Katy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

697 991 zł54 m² 12 830,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium/lux/popowicka/popowice/3pok./rozkład/top/loggia/po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul.Popowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

844 000 zł38 m² 21 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux/premium/nyskaresidence/penthouse/2pok./BALKON! TOPLOKALIZACJA! PREMIUM! LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC NYSKA RESIDENCE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

515 000 zł53 m² 9 664,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa-ul. Weteranów! Nieruchomość idealna na wynajem, 3 oddzielne sypialnie 2 balkony, położone na 3 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 499 000 zł291 m² 5 151,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży 6 pokojowy, wolnostojący, z garażem dom w budowie. Dom o pow. 291 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1620 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

219 000 zł39 m² 5 585,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie prywatne pilnie sprzedam Sprzedam mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. 26 Marca w Wodzisławiu Śl. Powierzchnia mieszkania to 39,21m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

9 500 000 zł1 167 716 m² 8,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działki zabudowane położone w obrębie wsi, w sąsiedztwie znajdują się nieruchomości o przeznaczeniu rolniczym. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Lublin,lubelskie

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby nieopodal zielonego wąwozu. Usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2023 r wyposażonego w cichobieżną windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

908 600 zł55 m² 16 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wawrów

Wawrów,lubuskie

790 000 zł400 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż przestronny i przynoszący zysk dom wolnostojący zlokalizowany w samym centrum miejscowości Wawrów, visa vi kultowego i znanego Stawku. N O W A * N I Ż S Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł59 m² 14 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadamy 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze ma 59 m powierzchni użytkowej i 59 m powierzchni całkowitej. Właściciel jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł54 m² 8 440,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta mieszkania w centrum Dąbia. Lokalizacja - prawobrzeżna część Szczecina, cicha i spokojna okolica. W okolicy niska zabudowa z bezpośrednim dostępem miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Spółdzielczym w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

298 000 zł47 m² 6 284,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do komfortowego mieszkania po generalnym remoncie, urządzonego w nowoczesnym stylu, położonego ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Świętochłowice,śląskie

329 416 zł104 m² 3 180 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська , Polski - Call or text us anytime Lokal użytkowy komercyjny U3 w centrum Śląska z ogromnymi możliwościami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zagójska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł24 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga- południe, grochów, ul. Zagójska 14 Metraż: 23,38 m2 Piętro 1/4 Rok budowy: 1968 Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą Cena: 429 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichrowe wzgórze, 47m2, 2pokoje (niezależne), po remoncie, balkon, piwnica, razem Z meblami I wyposażeniem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (47m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Szklarki,dolnośląskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemków, dzielnica - Szklarki, działka rolno-budowlana, pow. 10ar, sprzedaż 50 000 zł Szukasz działki pod budowę domu, zależy Ci na ładnej okolicy i bliskości lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzyżyka

Zaręby,mazowieckie

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 933 m²

Na sprzedaż dostępny jest uroczy, nowy dom z bala sosnowego, położony w malowniczej lokalizacji przy dużym obszarze przy lesie w spokojnej okolicy Zaręby, gmina Żabia Wola. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

658 900 zł55 m² 12 019,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top lokalizacja przy hallera/borek/inwestycja pełen rozkład idealne dla Inwestora lub dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 54,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł49 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

49-metrowy apartament na Woli, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Sokołowskiej, z pięknym widokiem na Park Szymańskiego i ul. Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 566,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja mieszkania Mamy przyjemność zaprezentować klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na półpiętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł25 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie położone w Warszawie przy ul Popularnej. Idealne dla osób ceniących sobie komfort i dogodną lokalizację z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 629 900 zł171 m² 9 532 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący - Nowoczesna stodoła o powierzchni ok. 171 m2, usytuowany na pięknej, leśnej działce o powierzchni ok. 1002m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie w centrum Ciechocinka Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 na IV piętrze w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Ciechocinku przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragana

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż świetnie skomunikowane, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Chełm, ul. Dragana. Mieszkanie: lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Guliwera

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Szukasz domu ustawnego i do własnej aranżacji ? Szukasz miejsca cichego, a zarazem blisko centrum? Pięknej dużej działki? bingo! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Boya-Żeleńskiego

Rybnik,śląskie

245 000 zł1 195 m² 205,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka zlokalizowana przy ulicy Boya-Żeleńskiego w Rybniku-Kamieniu. Działka o powierzchni 1195m2 (12 arów) położona jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m położone jest w bardzo dobrej lokalizacji, około 1,5 km od obwodnicy trójmiejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaworze

Jaworze,śląskie

309 000 zł1 011 m² 305,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta, świetna działka pod górami Jedna z ostatnich działek w Jaworzu w tak niskiej cenie Do sprzedania działka budowlana 10 ar położona w Jaworzu, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

645 000 zł70 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na os.Ślichowice z garażem. Budynek z 2002 roku z parkingiem. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puck

Puck,pomorskie

1 000 000 zł159 m² 6 289,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:456 m²

Atuty Kamienica z potencjałem inwestycyjnym w centrum urokliwej i kameralnej nadmorskiej miejscowości Puck, oddalona od nowo budowanej Mariny zaledwie o 200m2. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 150 000 zł155 m² 7 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie na sprzedaż - tylko jeden dom - wolnostojący zlokalizowany na 9 arowej działce w gminie Zielonki. Ekspozycja oraz duże przeszklenia gwarantują jasne i przytulne wnętrza. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

419 000 zł94 m² 4 467,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Osiedle Szybowników w Wilkowicach - II etap Osiedle dwukondygnacyjnych domów - stan deweloperski. Budynek piętrowy z 4 mieszkaniami (czworak) o pow. 93,79 m2 każdy na działce o pow.