dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł60 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! okazja! najniższa cena za M2 na całej różance-karłowicach! możliwość powiększenia mieszkania O około 2-3 M2 , zgoda spółdzielni! Na sprzedaż w pełni rozkładowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisławowska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł36 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4m2, usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z 1938 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czochanie-Góra

Czochanie-Góra,podlaskie

280 000 zł105 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 216 m²

***jeśli szukasz ciszy i spokoju w fajnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Proponuję Państwu dom z budynkiem gospodarczym z działką budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

515 080 zł32 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na parterze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł63 m² 10 015,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Nowy Dwór przy ul. Rogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

288 000 zł25 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Urokliwa kawalerka W centrum miasta W zrewitalizowanej kamienicy Kawalerka o powierzchni 24,76 m 2 w zrewitalizowanej kamienicy, zaledwie 5 minut spacerem na Piotrkowską i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 549 900 zł226 m² 6 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 225 m2, usytuowany na b.ładnej działce, ze wspaniałym ogrodem. Nieruchomość idealna dla osób lubiących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł48 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Idealne na start, 3 pokoje Z balkonem przy parku. Polecam! Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 47,56 m2, znajdujące się w budynku z 2020 roku na wrocławskich Krzykach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł54 m² 6 897,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,5 m2 w nowej inwestycji przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim, 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2 pokojowe w pełni wyposażone i bardzo widne mieszkanie, gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji na kameralnym osiedlu a to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bobolin,zachodniopomorskie

514 000 zł6 860 m² 74,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki pod budowę domu lub pensjonatu w nadmorskiej miejscowości Bobolin! Nieruchomości położone w miejscowości Bobolin gmina Darłowo. Oferujemy na sprzedaż działki o nr:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemysław

Przemysław,pomorskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż nietuzinkowy dom parterowy o powierzchni 120m2 w Przemysławiu - tylko 6 km do plaży w Mikoszewie. [dom] Nieruchomość z roku 1950 zbudowana z pustaka oraz konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dulęby

Lublin,lubelskie

359 000 zł32 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mam do zaoferowania mieszkanie w podwyższonym standardzie w mieście Lublin w dzielnicy Bronowice, przy ul. Dulęby 3. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Wypoczynkowa

Łódź,wielkopolskie

128 000 zł400 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna zabudowana domkiem o pow 40 m2, dwie sypialnie, salon z kuchnią (płyta gazowa 4palnikowa,lodówka zmywarka)dwa pomieszczenia gospodarcze,duży drewniany taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł61 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje* nowe budownictwo* ogródek - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, składające się z trzech pokoi, zlokalizowane w budynku z 2022 roku, po remoncie, niewymagające żadnego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 675 000 zł105 m² 15 982,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy, 5 pokojowy apartament na warszawskiej Woli przy ul. Olbrachta. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

237 309 zł29 m² 8 248 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Opal - Gwarek Park Apartamenty. Doskonale zrewitalizowany apartamentowiec sprzed lat. Mury z cegły, ściany 50 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittenberga

Żyrardów,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 518,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,58 m w Żyrardowie, zlokalizowane przy ulicy Wittenberga. Charakterystyka mieszkania: pokój dzienny jest jasny i przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo ciekawe miejsce. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

598 000 zł60 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Duże mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na zamkniętym osiedlu. Doskonała lokalizacja. 60 m2 + miejsce postojowe + ogród + duży schowek w cenie! Na mieszkanie 60m2 składają się: spory salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flaminga

Szczecin,zachodniopomorskie

614 000 zł48 m² 12 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (47,90 m2) z ogródkiem (106 m2) oraz miejscem parkingowymi (w hali garażowej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Słoneczne

Barczewo,warmińsko-mazurskie

231 999 zł25 m² 9 279,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam piękne, świeżo wykończone mieszkanie znajdujące się w miejscowości Barczewo ul. Słoneczna 3a Kawalerka znajduję się na III piętrze, w nowym bloku z IV piętrami- dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł58 m² 8 750,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc cesja deweloperska - kupujący nie płaci 2% pcc 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,17m2 znajduje się na Osiedlu Szumilas, które położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

ul. Kazimierza Wielkiego - Krowodrza- łobzów- centrum Miasta. Bardzo dobra lokalizacja, na miejscu komunikacja tramwajowa i autobusowa. Krótkim spacerem na Rynek Główny i wszystkie uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 900 zł131 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

790 000 zł131 m² 6 019,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł55 m² 11 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na początku ulicy Kartuskiej na Gdańskich Siedlcach, oferta jest prywatna. Nieruchomość o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ciekawe, trzypokojowe mieszkanie mieszkanie w idealnej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Doskonała propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiecista

Modlniczka,małopolskie

840 000 zł114 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opis oferty Sprzedaż bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Tylko ostatnie mieszkanie na dużej działce 3 arowej w cenie 760 tysięcy złotych. Dodatkowymi kosztami są miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

49 000 zł1 300 m² 37,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy z placem utwardzonym na Białołęce, przy ulicy Modlińskiej. Powierzchnia placu o powierzchni ok 7000 tys m2. Na terenie znajduje się obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 339,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

920 000 zł86 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament z ogródkiem położony w Katowicach (ligota) na nowoczesnym osiedlu Książęcym. Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 310 000 zł133 m² 9 871,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości znajdującej się na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany

Marki,mazowieckie

130 000 zł95 m² 1 368,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Odstąpię gotowy biznes - działającą Restaurację Burgerownię w Markach pod Warszawą w atrakcyjnej lokalizacji z bazą klientów i kontrahentami. Lokal o wielkości 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 280 000 zł230 m² 5 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Pieszycach, w bardzo dobrej lokalizacji. W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzchni ok. 230 m2 + pomieszczenie gosp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

155 000 zł36 m² 4 265,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania na drugim piętrze. Otoczenie zieleni. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze! Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

710 000 zł145 m² 4 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Bukowo. Nieruchomość budynkowa oddana do użytku w 2004 r. Na powierzchnię 145 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

209 000 zł3 000 m² 69,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedliska - komfortowy dojazd w 10 minut do centrum Ełku Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Siedliska, gmina Ełk - działka oddalona 5 km od Centrum Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

641 440 zł40 m² 15 838 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokale inwestycyjne w Centrum Gdańska - oferta bez pcc, bezpośrednio - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,50 m2, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gilów

Gilów,świętokrzyskie

330 000 zł84 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Rezerwacja do 26.04.24 Na sprzedaż wolnostojący dom z dostępem do mediów - Gilów. Nieruchomość: dom o pow. około 84 m.kw. ulokowany jest na działce o powierzchni ponad 19 arów ; Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dźwirzyno

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

1 550 000 zł390 m² 3 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowa cena! 650 metrów od plaży, doskonała inwestycja, 15 pokoi! Chciałabym Państwu zaprezentować na sprzedaż piękny pensjonat o powierzchni 390m2, w malowniczej wsi Dźwirzyno, położonej.