cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 211 ogłoszeń
Od najnowszych
200 211 ogłoszeń
Mieszkanie z garażem, ul. Targowa
Warszawa,mazowieckie
1 100 000 zł71,30 m² 15 427,77 zł/m²
239 000 zł31,19 m² 7 662,71 zł/m²
265 608 zł1 054 m² 252 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa
Wrocław,dolnośląskie
1 090 000 zł61,33 m² 17 772,71 zł/m²
Działka Jędrzejów
Jędrzejów,świętokrzyskie
257 000 zł476 m² 539,92 zł/m²
359 000 zł35 m² 10 257,14 zł/m²
628 000 zł36,40 m² 17 252,75 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Antoniewska
Warszawa,mazowieckie
620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²
293 000 zł794 m² 369,02 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
589 000 zł44 m² 13 386,36 zł/m²
Apartament Pszczyna
Pszczyna,śląskie
840 000 zł66,50 m² 12 631,58 zł/m²
175 000 zł22 700 m² 7,71 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płużnicka
Warszawa,mazowieckie
816 140 zł51,72 m² 15 779,97 zł/m²
Apartament z ogródkiem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
4 450 000 zł186 m² 23 924,73 zł/m²
Rynek pierwotny
1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²
Budynek użytkowy Landek
Landek,śląskie
525 000 zł191 m² 2 748,69 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Klimkówka
Klimkówka,małopolskie
79 000 zł780 m² 101,28 zł/m²
Działka rolno-budowlana Lecka
Lecka,podkarpackie
85 000 zł2 626 m² 32,37 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament dwupoziomowy, ul. Skrzyszowska
Tarnów,małopolskie
691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa
Warszawa,mazowieckie
975 000 zł58 m² 16 810,34 zł/m²
Dom z garażem
Słupsk,pomorskie
730 000 zł235 m² 3 106,38 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Rzeszów,podkarpackie
489 000 zł46,70 m² 10 471,09 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska
Warszawa,mazowieckie
519 900 zł35,20 m² 14 769,89 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców
Kraków,małopolskie
779 000 zł53,66 m² 14 517,33 zł/m²
Działka
Smogorzewiec,kujawsko-pomorskie
990 000 zł20 600 m² 48,06 zł/m²
Dom z garażem
Branno,wielkopolskie
1 400 000 zł283,70 m² 4 934,79 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
345 900 zł35,38 m² 9 776,71 zł/m²
Działka Stare Kosiny
Stare Kosiny,mazowieckie
420 000 zł26 900 m² 15,61 zł/m²
Lokal gastronomiczny
Jelenia Góra,dolnośląskie
1 200 000 zł131,13 m² 9 151,22 zł/m²
Dom z tarasem Gryfice
Gryfice,zachodniopomorskie
886 000 zł200 m² 4 430 zł/m²
139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²
Działka rolna przy lesie Czekanów
Czekanów,mazowieckie
459 000 zł27 705 m² 16,57 zł/m²
Dom z garażem, ul. Morska
Gdynia,pomorskie
3 500 000 zł418,10 m² 8 371,20 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów
Żyrardów,mazowieckie
439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
2 750 000 zł147,80 m² 18 606,22 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia