dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 8-lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schodowa ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

612 750 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie! Szukasz czegoś w mieście, ale zwykłe mieszkania cię nudzą? Chcesz zainwestować swoje pieniądze w coś innego niż wszyscy? Zapoznaj się z ofertą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustka

Ustka,pomorskie

2 400 000 zł500 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:-

Gmina: ustka Miejscowość: ustka Lokalizacja: nad morzem Forma własności: własność Kondygnacje: 3 Powierzchnia domu: 500 m2 Powierzchnia działki: 1126 m2 Rodzaj zabudowy: dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze Zachęcamy do zapoznanie się z ofertą mieszkania 3 pokojowego (61 m2) położonego na wygodnym pierwszym piętrze niskiego bloku na Piekarach C, które sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalina

Piła,wielkopolskie

425 000 zł62 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile o pow. 62,5 m 2 - ul. Kalina. Parter/balkon/2 piwnice/pom. Strychowe/garaż/ogródek Do mieszkania przynależą dwie piwnice o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mrowla

Mrowla,podkarpackie

139 000 zł800 m² 173,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy działkę położoną 13 km od centrum Rzeszowa w miejscowości Mrowla - media, prąd na działce, gaz i kanalizacja w drodze, woda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Na sprzedaż całoroczny domek letniskowy z 2009r w Dziwnówku. Dom o wielkości 73m2 położony jest na działce 512m2 i zlokalizowany na terenie ogródków działkowych rod Belona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

439 000 zł71 m² 6 219,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykle komfortowe 3 pokoje 53,67 m2 z ogródkiem 58,6 m2 i garażem 16,91 m2! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania, z dobrym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamieńczyk,mazowieckie

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:790 m²

Do sprzedaży Dom wolnostojący posadowiony na działce rod. Opis domu: wybudowany w 2013 roku z pustaka o powierzchni 70 m2. Dom jest gotowy do wprowadzenia nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł73 m² 12 210,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,89 m na poznańskich Podolanach. Jest to dzielnica położona w północno-zachodniej części Poznania, w ostatnich latach można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł80 m² 9 849,44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia - Gądów Mały - w pobliżu ul. Szybowcowej. Okazja 9 849 zł/m2! Mieszkanie dwupoziomowe mierzące 79,70m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 133 zł40 m² 9 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł52 m² 12 545,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze czteropiętrowego budynku o powierzchni 51,81 m2 na wrocławskich Krzykach. Lokal składa się z : *salonu z otwartą kuchnią, *sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

2 430 000 zł113 m² 21 504,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja, która powstała Z myślą O tobie! zamieszkaj wraz Z rodziną W inwestycji, która oferuje doskonałą lokalizację, miejską infrastrukturę I komunikację! ostatni taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

852 125 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Sypialnia - wc - Łazienka - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł41 m² 12 260 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament wykończony pod klucz! W cenie także miejsce postojowe. OD dewelopera, 0% prowizji, 0% pcc odbiór na koniec II kwartalu 2024 Zapraszam do obejrzenia wyjątkowej inwestycji premium na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

522 999 zł51 m² 10 227 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

499 000 zł54 m² 9 211,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe M-3 z ogródkiem na Łódzkich Kozinach. Uwaga! Do końca października rabat na mieszkanie 10%! Mieszkanie kwalifikuje się również do programu "kredyt 2%" - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bez pośredników. Zadbane mieszkanie o powierzchni 38,64 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku z 2000 roku. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

219 000 zł1 856 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa z wstępnym projektem budowy dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

547 336 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz termin oddania -wrzesień 2024 Mieszkanie idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goświnowice

Goświnowice,opolskie

740 000 zł230 m² 3 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący typu kamienica z możliwością wydzielenia 4 niezależnych mieszkań, lub 2 lub 3 mieszkań z lokalem do prowadzenia funkcji gastronomiczno-usługowo-handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogów Sobócki

Rogów Sobócki,dolnośląskie

2 390 000 zł220 m² 10 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Ok. Sobótki / piękna willa z dużą działką / top! Nieruchomość premium! english wersion below Opiekun oferty: kamila Offer supervisor - idealny dom dla wymagających klientów Szukasz oryginalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszycka

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

438 045 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Wypoczynkowe w uzdrowisku Lidzbark Warmiński to nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, zlokalizowane w zacisznej części miasta Lidzbarka Warmińskiego przy ul. Bartoszyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł47 m² 11 176,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z 2009 roku. W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 47,33 m2 wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

524 408 zł41 m² 12 746,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na parterze w zacisznej i zielonej części Poznania, zapewniające nie tylko komfort mieszkania, ale i bezpośredni kontakt z naturą. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Niedźwiedzia

Kamień,pomorskie

215 000 zł1 138 m² 188,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w przepięknej wsi kaszubskiej Kamień, w gminie Szemud, w pobliżu jezior oraz lasu. Świetna baza wypadowa, z dala od miasta, w ciszy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

1 199 900 zł64 m² 18 798,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: mieszkanie na sprzedaż: gotowe do wprowadzenia się dostępne od teraz zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania klimatyzacja dwie niezależne przestronne sypialnie aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słona

Słona,małopolskie

199 000 zł7 400 m² 26,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w pięknej okolicy Działka na sprzedaż Słona Nieruchomość, która w szczególny sposób zainteresuje osoby szukające ciszy, spokoju i zieleni, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeżynowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

153 000 zł1 224 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Działka o powierzchni 781 m2. Kształt prostokąta. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Kobyłka,mazowieckie

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyremontowane mieszkanie W kobyłce! Świeżo wyremontowane mieszkanie na sprzedaż o pow. 61 m2. w Kobyłce na os. Kordeckiego na parterze. Do mieszkania przynależy komórka na tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł46 m² 23 644,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników, bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.10 m2 na 3 piętrze (ostatnim) w budynku z roku 2017 przy ulicy Grzegórzeckiej 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł75 m² 9 016,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowa i niepowtarzalna oferta! - Mieszkanie z ogródkiem, piwnicą i garażem. Dwa przestronne pokoje. - duży - jasny pokój z wyjściem na balkon - drugi to sypialnia lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

265 000 zł39 m² 6 760,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,2m2, zlokalizowane w dzielnicy tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł32 m² 16 063,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łazienna

Mosina,wielkopolskie

1 320 000 zł181 m² 7 295 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację 8.83 124 333 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowego (usługowo - mieszkalnego) w Mosinie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

305 800 zł40 m² 7 645 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania dwupokojowego z balkonem o powierzchni 40 m2, usytuowanego na łódzkim osiedlu Karolew. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł137 m² 18 970,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal na drugim piętrze urokliwej kamienicy z lat 20., pozbawiony windy, doskonale przystosowany do potrzeb działalności biurowej. Charakteryzuje się on niezwykle funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł70 m² 11 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni niespełna 70 m , usytuowanego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sikorzyno

Sikorzyno,pomorskie

133 000 zł950 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

: na skróty : gołubie sikorzyno || Działka rolna || Sprzedaż Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 960m2 w otoczeniu zieleni. Wyjątkowa lokalizacja - magiczne kaszuby.