dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu gotową inwestycję w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 m2 + ogródek zlokalizowaną przy ulicy Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

785 000 zł59 m² 13 305 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawek

Katowice,śląskie

895 000 zł76 m² 11 776,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niesamowity apartament o bardzo wysokiej jakości wykonania, wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz. Zlokalizowany na osiedlu Ptasim w Katowicach, zapewnia nadzwyczajną wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heltmana

Kraków,małopolskie

890 000 zł66 m² 13 415,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam nowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim. Istnieje możliwością wykończenia "pod klucz" Świetna lokalizacja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

369 495 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do wydania Nowoczesne, 2-pokojowe biurowo - usługowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 950m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

535 000 zł65 m² 8 218,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie ok. 65 m2. 2 pokoje, i piętro, przedwojenna kamienica, opole Śródmieście. Do sprzedania słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

1 680 000 zł205 m² 8 195,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedaż Obiekt usługowo-biurowo-mieszkalny 205 m2. z placem manewrowym ok. 400 m2. łącznie działka ok. 1300 m2. , opole - Półwieś, ul.Wrocławska , trasa wylotowa do obwodnicy Opola. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz 3 pokoi dla swojej rodziny lub pod wynajem? idealnie trafiłeś! atuty: - idealny stan, gotowe do zamieszkania - wszystkie instalacje wymienione - brak gazu - ogrzewanie i woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Usługowa

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł125 m² 4 302,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne domy z garażem w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 410-419m2 w Wilkowicach przy ul. Usługowej. Cała inwestycja na kameralnym Osiedlu Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ojcowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Cena do negocjacji! Bardzo dobra lokalizacja na inwestycję kapitału. Dom idealnie nadaje się na; -Przedszkole, szkołę, siedzibę firmy, na wynajem. Dom wolnostojący o pow. 180 m 2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

758 000 zł130 m² 5 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 910 zł69 m² 8 098,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

1 449 000 zł95 m² 15 252,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Unikatowy dwustronny apartament - idealny dla wymagających Przestronne 95 m2 przy Parku Dąbrowskiego. Mnóstwo okien, z jednej strony widok na kameralną ulicę Piekary 13b, a z drugiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł200 m² 3 249,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Okazja Okolice Ołtaszyna Dom 200 m2 Ogród 1118m2 Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 m2, niedaleko Ołtaszyna, bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 299 000 zł244 m² 9 418,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Dom to nasza przystań, miejsce, gdzie powinniśmy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Miejsce, w którym chcemy spędzać jak najwięcej czasu. Tak więc ważne, aby klimat w nim panujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Otwock,mazowieckie

295 000 zł1 356 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wólka Mlądzka ta bliżej Otwocka czyli jadąc od Wiązowny po prawej stronie a od Lublina po lewej stronie Trasy Lubelskiej. Mamy tu ładną działkę. Do której prowadzi już wyłożona kostką droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Boszkowo

Boszkowo,wielkopolskie

1 350 000 zł1 500 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow ok 15 ar zabudowana ośrodkiem wypoczynkowym do remontu, modernizacji lub rozbudowy. Zlokalizowana w Boszkowie nad Jeziorem Dominickim. Do głównej plaży i lustra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

417 999 zł44 m² 9 532 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Małe, przytulne mieszkanko z malutkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pyłkowa

Boża Wola,mazowieckie

1 320 000 zł129 m² 10 269,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Oferuję nowoczesny, ekonomiczny i ekologiczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, na działce w sąsiedztwie innych nowoczesnych domów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Kraków,małopolskie

485 000 zł25 m² 19 147,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja do mieszkania jak i na wynajem. Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% Apartament o powierzchni 25.33 m2 + ogródek 7,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

394 000 zł25 m² 15 913 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! tylko U nas! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

239 555 zł33 m² 7 196 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Ci wyjątkową okazję - wykończone, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w sercu Inowrocławia, idealne dla seniora, pragnącego komfortu i wygody. Od teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

485 000 zł25 m² 19 094,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze, przy ul. Koszykarskiej. Mieszkanie jest bardzo jasne i funkcjonalne, z pełnym wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł48 m² 8 680,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! oferta na wyłączność - tylko U nas! Nowa, niższa cena aż 20.000 MNIEJ! Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe Z balkonem o powierzchni użytkowej 48,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skubianka

Skubianka,mazowieckie

580 000 zł944 m² 614 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przy Narwi i jez. Zegrzyńskim. Wyjątkowa działka o powierzchni 944m zabudowana domem i budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Skubianka nieopodal Zegrza. Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Kozielice

Kozielice,zachodniopomorskie

1 200 000 zł12 064 m² 99,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wieś Kozielice położona jest w południowo-zachodniej części powiatu pyrzyckiego. Gmina leży na Pojezierzu Myśliborskim i Równinie Wełtyńskiej. Przez gminę Kozielice prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

495 000 zł42 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,3 m2 położone na osiedlu Zegrzyńska w Legionowie. Ciche , zielone osiedle. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 811 zł54 m² 8 664,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

1 287 000 zł78 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zespół Annderson Nieruchomości przedstawia do sprzedaży lokal mieszkalny w Kamienicy przy ul. Rydla blisko pętli tramwajowej. Lokal: - parter - powierzchnia 78 m2 - 4 niezależne pokoje (22, 17, 16,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam dom Sprzedam bardzo atrakcyjny dom na działce 600m2 z potencjałem inwestycyjnym. Przy domu został dobudowany lokal usługowy w którym jest salon fryzjerski i kosmetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Budy Leśne

Budy Leśne,podlaskie

391 000 zł23 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki : 1. nr 134 powierzchnia 8 200 m2 ( łiv 0.4800 i grunty orne RIVa 0.3400) 2. nr 133 powierzchnia 14 800 m2 ( Grunty orne: riiib 0,2500 i 1,2300 ) Łączna powierzchnia 23 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Królewska

Pomieczyno,pomorskie

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka widokowa w miejscowości Hejtus, oddalona od Pomieczyna o 1 km. Nieruchomość o niewielkim nachyleniu w stronę jeziorka z którym graniczy wzdłuż jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 701 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe, nowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Starowiejska

Rumia,pomorskie

599 000 zł98 m² 6 112,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu tę wyjątkową ofertę lokalu użytkowego na sprzedaż, znajdującego się na pierwszym piętrze w samym centrum Rumii. Ten przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 400 000 zł4 758 m² 924,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. ok. 4758 m2, głuszyna. Zostało dla niej wydane pozwolenie na budowę na budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

606 951 zł40 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na I piętrze w czterokondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

1 025 850 zł49 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe komfortowe mieszkanie na warszawskiej Woli położone na ostatnim 8 piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Stańczyka 5, 2 miejsca parkingowe, komórka lokatorska. Atuty mieszkania: -wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 898,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe na Bemowie - Jelonki Północne. Bardzo dobra lokalizacja - dojście do metra zajmuje 2 minuty, są też autobusy i tramwaje. Ponadto blisko znajduje się Park Górczewska, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lubczykowa

Kamień,pomorskie

269 000 zł1 540 m² 174,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W kamieniu gmina szemud opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Kamień gmina Szemud 200 metrów od Jeziora. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł57 m² 22 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży przepiękny, klimatyzowany, 2 pokojowy apartament (miasteczko Wilanów, ul Sarmacka) Zaprojektowany przez architekta, wykonany z dbałością o każdy szczegół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł37 m² 10 659,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę z balkonem na 4 piętrze w rewitalizowanej kamienicy przy ul. Chłapowskiego na poznańskiej Wildzie. Na powierzchni 37,43 m2 składają się: - pokój -.