dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gozdów

Gozdów,wielkopolskie

800 000 zł234 m² 3 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 7 pokoi, dwie łazienki (obie prysznic + wanna + ubikacja), garaż dwustanowiskowy, smart dom: żaluzje w oknach, brama garażowa, brama wjazdowa na posesję, oświetlenie zewnętrzne oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze Zachęcamy do zapoznania się z propozycją nieruchomości w trakcie budowy ( dom z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 180 m2 ) wg projektu Judyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

399 000 zł536 m² 744,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z projektem budowalnym i pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z dwoma lokalami mieszkalnymi! Łączna powierzchnia całkowita budynku wynosi 332m2, użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Emmerson oferuje: mieszkania 2 pokojowe z ogródkiem lub na piętrze od pierwszego do czwartego. Mieszkania dostępne w rządowym programie bezpieczny kredyt 2%. Okna z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 150 000 zł34 m² 34 277,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to wyjątkowe, słoneczne mieszkanie na czwartym piętrze, które zachwyca wysokim standardem wykonczenia oraz niezrównanym widokiem. Położone zaledwie 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

1 495 000 zł185 m² 8 081 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący - wysoki standard Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 185 m2, posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o powierzchni ok 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

2 499 000 zł318 m² 7 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szukasz wymarzonego domu w pięknej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Żeromskiego

Łódź,łódzkie

480 000 zł81 m² 5 925,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek usługowy o wielkości 81m2. Budynek składa się z: 5 pokoji, kuchni, 2 łazienek i jednego wc. Podwórko jest zamykane, brama na pilot. Parking pod budynkiem. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł89 m² 3 945,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,7m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze odremontowanej kamienicy w samym sercu Wałbrzycha. Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

819 000 zł86 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu to przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,45m2, znajdujące się w nowoczesnym budynku w dzielnicy Niemierzyn w Szczecinie. Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tyczyn,podkarpackie

547 860 zł2 382 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent Nieruchomości! Działka w Tyczynie o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym. 23, 82 ara, dostęp do drogi publicznej, wszystkie potrzebne media na działce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

511 999 zł59 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

749 000 zł145 m² 5 151,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Bardzo duży przestronny dom 128,59 m2 ze świetnym funkcjonalnym układem. Do domu przynależy ogród 82,00 m2 oraz garaż 16,82 m2! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bełżyce

Bełżyce,lubelskie

3 000 000 zł1 488 m² 2 016,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 521 m²

Hala magazynowa z budynkiem socjalno biurowym o pow 1488 m 2 , położona na działce 6521 m 2. - pełna własność, możliwe działalności handel, usługi, składy, przemysł. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Płońsk

Płońsk,mazowieckie

1 850 000 zł388 m² 4 768,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek handlowo usługowy w samym centrum Płońska, aktualnie zaadoptowany na przedszkole. Lokalizacja Dojazd do Warszawy zajmie nam jedynie 45 minut dzięki świetnemu położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Marengo

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł1 500 m² 666 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na Wawrze w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Atrakcyjna lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Przepiękna działka usytuowana pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach - os. Tysiąclecia, o powierzchni 73 m2 w skład którego wchodzą: - 4 oddzielne pokoje - garderoba (komórka lokatorska) - kuchnia - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

623 220 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tenisowa

Skórzewo,wielkopolskie

520 000 zł718 m² 724,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki zlokalizowanej w Skórzewie w pobliżu ulicy Tenisowej Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie terenu Wymiary: front 18 mb długość 41 mb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 611 zł65 m² 8 272,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo ładnej kamienicy w Luboniu, dwa pokoje na pierwszym piętrze, trzeci niezależny pokój na drugim piętrze,można go przeznaczyć na działalność, bądź garderobę czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

472 999 zł60 m² 7 909,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest ustawne mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w spokojnej dzielnicy Czuby. Mieszkanie cechuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł1 142 m² 1 295,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. pow. 114m2 2 w okolicy domów jednorodzinnych, o wym ok. 20x57 cm; możliwy wjazd od dwóch przeciwległych: media: gaz, prąd na działce; wodociąg w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

4 875 zł3 026 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: nieruchomości gruntowej niezabudowanej. Miejscowość: zagozd, 78-500 Drawsko Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł1 541 m² 811,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej części Józefowa, 5 minut pieszo od rzeki Świder i lasu, otoczona niską zabudową jednorodzinną. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana; w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

462 000 zł33 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w centrum miasta , 2-pokojowe o powierzchni 33 m 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980 roku po termomodernizacji Balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł94 m² 15 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

155 m po podłodze! Trójstronne z balkonem i windą! Zespół Annderson przedstawia apartament na sprzedaż na Ruczaju w pobliżu pętli autobusowo-tramwajowej Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

710 000 zł58 m² 12 307,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Posiadamy w ofercie do sprzedaży stylowe, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 57,69 m 2 , usytuowane na ostatnim, czwartym piętrze, w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

437 536 zł43 m² 10 266 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Sprzedaży Mieszkania M2, ul. 6 sierpnia Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie M2 zlokalizowane na parterze w budynku sześciopiętrowym przy ul. 6 sierpnia 15/17. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Grochale

Stare Grochale,mazowieckie

790 000 zł136 m² 5 829,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Czy Twoim marzeniem jest zamieszkanie we własnym domu? Chcesz się czuć przy tym komfortowo i bezpiecznie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu. - bezpieczne zamknięte osiedle - zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

480 000 zł46 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam nowoczesne, przestronne mieszkanie, po generalnym remoncie. * nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze, w niskim 4 piętrowym bloku. Blok po termomodernizacji. * mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy

Częstochowa,śląskie

1 088 000 zł210 m² 5 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Sprzedam dom z pięknie zaaranżowanym ogrodem przez projektanta zieleni. Działka o powierzchni 1159m2( szerokość ok.41m2), dom o powierzchni 210 m2 plus garaż dwustanowiskowy. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarnów

Czarnów,mazowieckie

242 000 zł2 900 m² 83,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 2900 m2 szerokości od ulicy 30 m, w ulicy jest prąd i woda. Działka usytuowana pomiędzy dwiema drogami gminnymi. Możliwy podział działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Sułkowska

Piątek,łódzkie

189 000 zł1 049 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli lubisz wypoczywać lub pracować słuchając śpiewu ptaków oraz spacerować po lesie, a także zbierać grzyby to jest to idealne alternatywa dla Ciebie. Ta oferta tylko u Nas! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 330 000 zł160 m² 8 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości przedstawia nową ofertę dostępną w naszej bazie. Oferujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w podwarszawskiej Owczarni (gm. Brwinów). 1/2 domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł48 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na ul. Krętej 107, położonego na parterze 3 - piętrowego bloku z 2023 roku. Kupujący zwolniony Z opłat pośrednictwa biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karczówka

Karczówka,lubuskie

23 000 zł500 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Karczòwka gmina Brzeźnica, zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,05ha. na sprzedaż. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika. Oferuję działkę o powierzchni 500m2 ,na.