dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Jesteś wymagającym Klientem, cenisz estetykę, wygodę i oszczędności. Ta inwestycja jest dla Ciebie! Mieszkaj w Poznaniu, dojeżdżaj z Pokrzywna, szczepankowa. Sprawdź nową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

1 143 450 zł60 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach o powierzchni 60,5 mkw z dużym ogródkiem (ok. 40 mkw) w Ursusie przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł74 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu na poznańskich Ratajach, w inwestycji zrealizowanej przez renomowanego poznańskiego developera ataner.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Sprzedam przytulne mieszkanie w kamienicy w Starym Przedmieściu Gdańska (dolne Miasto), w bardzo spokojnej, otoczonej zielenią i wodą (okolice Opływu Motławy) okolicy, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam do sprzedaży wyjątkowe studio, znajdujące się w sercu Pragi Północ. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Jego nowa odsłona doskonale oddaje ducha tej części Warszawy. Wysokie na ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

343 900 zł27 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeżynowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

158 125 zł1 265 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Działka o powierzchni 1265 m2. Kształt trapezu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

172 000 zł38 m² 4 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na jednym z ładniejszych osiedli w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Mieszkanie mieści się na III piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pasaż Adolfa Radinga

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania z kompletnym wyposażeniem, zlokalizowanego na trzecim piętrze budynku na terenie nowoczesnego osiedla Nowe Żerniki II. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łośno

Łośno,lubuskie

780 000 zł160 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży dom wolnostojący położony w miejscowości Łośno. Położony na pięknej, zagospodarowanej, dużej działce w spokojnej, urokliwej okolicy pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł48 m² 28 898,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rzut lokalu udostępniam po kontakcie e-mail lub telefonicznym. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z wyjątkowym, centralnym widokiem na pkin i Park Świętokrzyski. Budynek w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lelewela

Bytom,śląskie

510 000 zł140 m² 3 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ten uroczy budynek w stylu staroangielskim z czerwonej cegły emanuje historycznym urokiem i elegancją. Jego szlachetna fasada ozdobiona misterną sztukaterią dodają mu wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

548 250 zł46 m² 11 877 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2024 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

847 000 zł75 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Posiadamy w ofercie do sprzedaży przestronne, funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 75 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łężyca-Inżynierska

Zielona Góra,lubuskie

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Odstąpię mieszkanie dwupokojowe 49,9 m pochodzące z zasobów rtbs (to samo co ktbs, tbs). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

535 000 zł43 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł5 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Istnieje możliwość zakupu dwóch działek widocznych na zdjęciu 20 i 50 arów. Ogłoszenie dotyczy większej działki wydzielonej na zdjęciu. Mam przyjemność zaprezentować działkę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobra,zachodniopomorskie

279 000 zł1 506 m² 185,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki, która może być doskonałą inwestycją/lokatą kapitału w kontekście najbliższych lat, lub chcesz zamieszkać w niewielkiej, spokojnej acz ciągle rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: 48m2 3 pokoje przestronny układ - lokalizacja - balkon - piwnica - jasne wnętrza - bezpieczny zakup opis: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 zlokalizowane przy ul Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kresowa

Leszno,wielkopolskie

479 900 zł93 m² 5 138,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Małe osiedle składa się z 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Siedlce,mazowieckie

515 000 zł60 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Bardzo jasne, ustawne mieszkanie. Gotowe do zamieszkania bez zbędnych nakładów finansowych. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Wieliczka,małopolskie

698 500 zł55 m² 12 663,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne i bardzo dobrze wykończone mieszkanie, położone na spokojnym osiedlu w Wieliczce. Dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

470 000 zł60 m² 7 781 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie znajdujące się na 10 piętrze w budynku przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 60,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

560 420 zł48 m² 11 773 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poronin

Poronin,małopolskie

500 000 zł2 484 m² 201,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

witam do sprzedaży działka z dobrym dojazdem i z dostępem do prądu, wody, kanalizacji i gazu działka ma wymiary około 13m szerokości na 220m długości terenu budowlanego jest około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 800 zł31 m² 10 122,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marianów

Marianów,mazowieckie

380 000 zł1 500 m² 253,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Marianów o powierzchni 1500m2 w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej. Oddalona od Warszawy o około 25km. Wymiary działki: 25m szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jachranka

Jachranka,mazowieckie

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urocze miejsce do zamieszkania , działka budowlaną o powierzchni 3000m2 (wymiary 68m x 44m) w miejscowości Jachranka w gminie Serock. Blisko do zalewu Zegrzyńskiego Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

275 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup wyłącznie za gotówkę kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

495 000 zł191 m² 2 595,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej ( jedna połówka) położony przy ul. Zachodniej nr 20 w miejscowości Wyględy. Wybudowany według projektu eco 12 - Extradom. poniżej link do strony projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

333 000 zł48 m² 6 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie do zamieszkania i ewentualnie w późniejszym terminie do poprawy standardu. My tu mieszkamy i sobie chwalimy. Sprzedajemy z powodu czwartego piętra. Jesteśmy już emerytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rożnowska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł65 m² 11 944,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty tel. Dwupoziomowy lokal o powierzchni 65.3 m2 do własnej aranżacji z wejściem bezpośrednio z ulicy. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość oferuje dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

700 000 zł37 m² 18 919 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Kowale,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 626,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46,96 m2 usytuowane na Kowalach tuż przy granicy z Gdańskiem. Mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Dzięku unikatowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

786 000 zł144 m² 5 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecam duży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce świetna alternatywa dla osób pracujących we wrocławiu lub świdnicy. 5 minut piechotą do stacji pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

505 200 zł43 m² 11 873,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32m2 na Wrocławskim Muchoborze Małym Pokój - 9m2 Kuchnia - 5m2 Salon - 11m2 Łazienka - 5m2 Przedpokój - 2m2 Ponadto do mieszkania przynależy Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

694 999 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 56m2, w sercu miasta, zapewniające szybki dostęp do wszystkich udogodnień. - duży pokój o powierzchni 20m2 - pokój średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 zlokalizowane na 4 piętrze budynku przy ulicy Żeromskiego 1 w Oleśnicy. Składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

249 000 zł200 m² 1 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Radom Nowa Wola Gołębiowska. Wolnostojący, murowany dom jednorodzinny, o powierzchni całkowitej ok 200m, budynki gospodarcze częściowo murowane 70m i 150m oraz kuchnia letnia. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płońsk

Płońsk,mazowieckie

1 850 000 zł389 m² 4 755,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek handlowo usługowy w samym centrum Płońska, aktualnie zaadoptowany na przedszkole. Lokalizacja Dojazd do Warszawy zajmie nam jedynie 45 minut dzięki świetnemu położeniu.