dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 458 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grajów

Grajów,małopolskie

480 000 zł161 m² 2 985,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z garażem o powierzchni całkowitej 160,77 m2, powierzchni użytkowej 141,51 m2 znajdujący się w miejscowości Grajów (gmina Wieliczka). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 134 300 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Widne I słoneczne! blisko metra! parking! Jasne, widne, rozkładowe mieszkanie, tuż przy stacji Metra Wilanowska. Przestronny, ustawny salon (23m2), oddzielna, widna kuchnia (10m2), wygodna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący po remoncie pomieszczeń na parterze (góra do remontu) w miejscowości Bierawa na działce 600 m 2. Dom połączony jest z drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Łagiewniki - borek - fałęcki - ul. Żywiecka Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Łagiewniki ul. Żywiecka w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

920 000 zł135 m² 6 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 000 zł116 m² 7 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestawiamy do sprzedaży Segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 117 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200 m2. Jest to kameralna inwestycja w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

515 000 zł60 m² 8 655,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

***wyłącznie W imperium nieruchomości*** Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 59,50m2, które składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki z oknem i wc oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Świerkowa

Suchedniów,świętokrzyskie

369 000 zł24 700 m² 14,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną przy ul. Świerkowej w Suchedniowie. Działka położona jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł104 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jedyny taki dwupoziomowy apartament z widokiem na las i Zatokę dostępny w Trójmieście. Wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru wnętrzu dodaje duże okrągłe okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do wprowadzenia! W ofercie biura kawalerka O powierzchni 31M2 W kamienicy, mieszkanie po remoncie, urządzone do wprowadzenia! Wymieniono wszystkie instalacje, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł27 m² 11 211,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę usytuowaną na wysokim parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ulicy Fałata w Toruniu. Ekspozycja okien: zachód Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł29 m² 23 513,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy komfortową kawalerkę blisko metra w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Oferta deweloperska - 0% prowizji, brak pcc. Oddanie budynku do użytkowania iq2025. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

461 250 zł32 m² 14 262,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

950 000 zł217 m² 4 377,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż solidny, komfortowy rodzinny dom. Lokalizacja: - 5km do Oleśnicy - 3,5 km do wjazdu na S8 - 25 km do Wrocławia (ok 20 minut autem) Boguszyce to miejscowość bardzo chętnie wybierana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

417 000 zł40 m² 10 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

164 900 zł33 m² 4 943,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania w urokliwych Serbach, oddalonych zaledwie o 2 km od Głogowa. To urocze miasteczko, które kusi spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 732,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej, w dzielnicy Wrocław-Krzyki na osiedlu Grabiszyn. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cichociemnych AK

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł65 m² 16 740,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowohucka - Czyżyny-Łęg - Imperial City yes! Na sprzedaż 3 pokojowy, rozkładowy, dwustronny apartament w inwestycji Imperial City yes! Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

505 999 zł56 m² 8 968 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 080 000 zł2 375 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentować takie nieruchomości to czysta przyjemność! Przedstawiam Państwu genialnie położoną niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 2375 m2 o świetnych wymiarach. Daje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

830 000 zł71 m² 11 768 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w gotowym bloku. Zakup bez pcc i prowizji! Atuty: - przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, - industrialny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 000 zł67 m² 11 850,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oporów /67m2/lux/2 x garaz/ komorka! Mieszkanie usytułowane na niewielkim zamkniętym Osiedlu w niskiej zabudowie, budynki 3 kondygnacyjne w otoczeniu zieleni. na Oporowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mietków,dolnośląskie

115 000 zł1 048 m² 109,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną w Mietkowie, w powiecie wrocławskim, zaledwie 15 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abramowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł44 m² 26 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży przytulne nowe mieszkanie, całkowicie wykończone i umeblowane. Wyposażone jest w sprzęt agd: płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

363 999 zł37 m² 9 801 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Włocławek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie na sprzedaż. Preferowana forma kontaktu to rozmowa telefoniczna po 16:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

535 500 zł36 m² 14 858,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty mieszkania: ogrzewanie miejskie, woda miejska miejsce w garażu podziemnym komórka lokatorska na tym samym piętrze co mieszkanie tarsas mieszkanie świeże dwuletnie mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł47 m² 21 413,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania 2- pokojowy apartament z aneksem kuchennym, dużym tarasem z ogródkiem oraz obszerną loggią. W sypialni oraz przedpokoju wysokie, pojemne szafy na wymiar, spójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą,wielkopolskie

725 000 zł76 m² 9 583,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży inwestycji dewelopera, poleca: inwestycja Nowe Miasto. Oferujemy, przestronne, wygodne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem [loggia 10,19m ]. Duży salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Drewnica,pomorskie

172 000 zł2 506 m² 68,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na żuławach miejscowość drewnica cena: 172 000 zł powierzchnia: 2 506 m2 Prezentujemy państwu na sprzedaż działkę w spokojnej miejscowości Drewnica położonej w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wejherowska

Koleczkowo,pomorskie

229 000 zł1 005 m² 227,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w malowniczym Koleczkowie w województwie pomorskim. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 600 000 zł3 229 m² 495,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna położona 900 m od morza. Nieruchomość o powierzchni 3 229 m2, zlokalizowana w Ustroniu Morskim przy drodze asfaltowej, ul. Polnej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł86 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English at the very bottom of the description/ Zapraszamy do zakupu urokliwego apartamentu położonego nad brzegiem rzeki, zaledwie 5 km od wrocławskiego Rynku. Idealna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

522 600 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku zakup od dewelopera Prezentujemy do zakupu mieszkanie (M8), które będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze nowopowstającego budynku położonego w dzielnicy Nowa Huta - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

259 000 zł1 040 m² 249,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oborniki śląskie/jary/działkabudowlana/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1041 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grajów

Grajów,małopolskie

1 200 000 zł14 909 m² 80,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo usytuowany grunt inwestycyjny w Grajowie. Położony na północnym stoku wzniesienia o niezbyt dużym nachyleniu. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Media (woda, gaz i prąd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z lat '70, na wrocławskich Krzykach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

856 813 zł64 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Narożne mieszkanie z ogrodem oraz tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

510 198 zł42 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Funkcjonalne mieszkanie idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przyborów

Przyborów,wielkopolskie

135 000 zł2 185 m² 61,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Przyborów, gminie Władysławów, powiecie tureckim, województwie wielkopolskim Działka o powierzchni 2185m2 i wymiarach 49,60m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Kąty Węgierskie,mazowieckie

1 199 000 zł141 m² 8 503,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę pięknego domu w Nieporęcie a dokładniej w Kątach Węgierskich. Znakomita lokalizacja dla osób ceniących bliskość Centrum.