dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

Dom z garażem

Skidzin,małopolskie

359 000 zł226,10 m² 1 587,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Okazja! 1/2 domu o całkowitej powierzchni (z pomieszczeniami przynależnymi) - 226 m2 wraz z działką ponad 12 arów. Na gruncie znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł600 m² 1 498,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki budowlanej zlokalizowanej rejon Wojszyce Ołtaszyn centrum. Jedna z ostatnich pięknie połozona , idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 960 zł52,30 m² 13 613 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł112 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 112 m , położony w prestiżowej części Augustowa. Nieruchomość urządzona z dbałością o każdy detal idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 048 zł32,71 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom wolnostojący | Starosielce, białystok | 4 pokoje | Stan deweloperski Cena: 850 000 zł - do negocjacji Powierzchnia: 110 m | Działka: 245 m Cena za m : 7 727 zł Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł248 m² 3 850,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Biuro Nieruchomości tengo poleca do zakupu segmentu domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o całkowitej powierzchni 284 m kw, przy ul. H. Januszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

89 999 zł1 956 m² 46,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jasne Przeredagowałem Twój opis w bardziej marketingowy, zachęcający styl, z wyróżnieniem atutów i atrakcyjnej ceny. Oto gotowa propozycja: oferta specjalna sprzedaż bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego. Wynagrodzenie Biura wgn po stronie Sprzedającego. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 310 zł50,85 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8600zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł146 m² 7 876,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 930 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, wygodny dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 124 mkw. posadowiony na dużej działce o powierzchni 4930 mkw. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 857 zł52,34 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Konin

Konin,wielkopolskie

115 000 zł1 028 m² 111,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

3 atrakcyjne działki budowlane - Łężyn, w pobliżu Jeziora Pątnowskiego Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Łężyn, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł38,60 m² 13 082,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania ładna i doświetlona kawalerka położona przy ul. Pileckiego 104. Mieszkanie było do tej pory wynajmowane i wymaga odświeżenia. Do remontu balkon. Jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł147 m² 4 537,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Dom gotowy do zamieszkania W spokojnej okolicy pasterzowice Na sprzedaż zadbany i funkcjonalny dom położony w miejscowości Pasterzowice, w spokojnej, zielonej okolicy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł52,50 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.5 m2 usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu na Felinie. Blok z 1994 roku. Blok jest wyposażony w monitoring. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 961 zł50,07 m² 25 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament 2-pokojowy z ogródkiem | 50.07 m | Gdańsk Oliwa Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 50.07 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 108,20 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

98 670 zł3 289 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania : działka rolna O powierzchni 3289 M 2 W M.WYCZEŚNIAK GM.PUSZCZA MARIAŃSKA + udział w drodze. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 600 m² 576,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2600 m położona w Pszczółkach (woj. pomorskie), przy ul. Topolowej. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 4. piętrze w bloku na spokojnym osiedlu Jedwabnik w Milanówku. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,59 m² 16 817,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w sercu Lublina Apartamenty Art Deco, ul. Spokojna 10 Do sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni 38,59 m , położony w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 840 zł31,40 m² 35 568,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.10, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł24,50 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wrzecionie.Na 24,5 mkw składa się przedpokój, salon z wyjściem na balkon oraz łazienka. Mieszkanie do remontu. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł39,40 m² 12 436,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł1 463 m² 189,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w trzeciej linii zabudowy. Media - gaz, prąd i światłowód w drodze dojazdowej. W pobliży przystanek mpk, sklep, kościół i tereny zielone z Zalewem Zemborzyckim.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł108,83 m² 10 098,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Rezerwacja Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowy segment z ogródkiem zlokalizowany przy ul. Barbary Radziwiłłówny w dzielnicy Ursus Gołąbki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł143,99 m² 8 188,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pracuję również w weekendy i wieczory - zapraszam! Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Projekt został przemyślany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 679 m² 64,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa Suliszowice Żarki 1679m2. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu przepiękną działkę widokową o powierzchni 1667 m2 położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 22,4 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma status mieszkania, znajduje się na 3. piętrze z 4. w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł92 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalny apartament 4-pokojowy o powierzchni 92 m2 , w nowej kameralnej inwestycji w Bronowicach, ul. Jordanowskiej.Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,40 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie- leszno, ul. Prochownia Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł38,50 m² 6 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane na parterze w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość posiada funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł3 111 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 3111 m2 położone w Klembowie przy ul. Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta, 99,15m (drugi bok 97,41) długości na 29,97m szerokość. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 700 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Parzęczewie 8 działek budowlanych o powierzchni od 1700m2 do 3000m2, nie ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta to zaproszenie do świata,.

Szczegóły ogłoszenia

289 680 zł51,60 m² 5 613,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Iławie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 51,6m2, położone na 3 piętrze w bloku w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Proponujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze przy ul.Wyczółkowskiego. Mieszkanie składa się z przestronnej kuchni, sypialni, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi- smulsko- ul. Hippiczna 40. To propozycja dla.