dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

362 958 zł31 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam jasne mieszkanie dla ciepłolubnych (ekspozycja południowa) - można wejść i mieszkać. Dla kogo? - dla singli, dla pary lub na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

4 604 zł5 600 m² 0,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Natalii Maciejewicz osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki następujące udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

686 760 zł36 m² 19 008 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna W mio casa! zamieszkaj W samym centrum gdyni 500m od plaży! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiadukt

Białystok,podlaskie

650 000 zł66 m² 9 905,52 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą mieszkania o powierzchni 65,62m2 położonego przy ul. Wiadukt, osiedle Nowe Miasto. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodębska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny usytuowany jest na 4. piętrze w ogrodzonym bloku, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podróżnicza

Wrocław,dolnośląskie

530 885 zł35 m² 15 168,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Polecam na sprzedaż kawalerkę o łącznej powierzchni 35m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzy piętrowej willi miejskiej położonej w przy ul. Podróżniczej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

371 999 zł51 m² 7 261 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrówka-Wyłazy

Dąbrówka-Wyłazy,mazowieckie

119 000 zł1 168 m² 101,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Dąbrówka-Wyłazy. - działka 1025/1 - metraż 1168 m2 - wymiary ok. 23x50m - Działka 1025/2 - metraż 1160 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Płoty

Płoty,lubuskie

289 000 zł1 158 m² 249,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka z wejściem do lasu, kilka minut od Zielonej Góry. - powierzchnia 1158m - szerokość działki 25m - księga wieczysta - woda, prąd doprowadzone do działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Działkowa

Łomianki,mazowieckie

1 699 000 zł420 m² 4 045,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:877 m²

Łomianki Centrum ul .Działkowa 32 super lokalizacja BEZPOŚREDNIO duży 420 m dom do remontu działka 877m , dodatkowo można kupić działkę sąsiednią 811m bez obciążeń , czyste KW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 290 000 zł179 m² 7 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 179m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o pow. 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

374 999 zł52 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Suszec,śląskie

190 000 zł34 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealna oferta dla singla, młodych rodzin na start lub pod inwestycje. Kuchnia i łazienka świeżo po remoncie, pokoje wedle uznania do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Falenty Duże

Falenty Duże,mazowieckie

2 790 000 zł248 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

Pragnę przedstawić Państwu wyjątkowy, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni około 250m2 w Falentach Dużych położony na dużej, zadbanej działce 1317m2. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

685 000 zł136 919 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas. Oferta na wyłączność. Zapraszam biura do współpracy. Bieszczady - Czarna Górna, powiat bieszczadzki woj. podkarpackie Miejscowość Czarna Górna gmina Czarna Urokliwe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Zielona Góra,lubuskie

473 000 zł48 m² 9 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie po całkowitym remoncie blisko centrum a jednocześnie znajduje się w otoczeniu terenów zielonych. Lokal mieszkalny na 1 piętrze z balkonem od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

325 900 zł44 m² 7 353 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

720 000 zł57 m² 12 552,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowy apartament W kościelisku z widokiem na Tatry. Na sprzedaż klimatyczny, dwupoziomowy apartament położony w Kościelisku. Z lokalu rozpościera się piękny, malowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyzwolenia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

860 000 zł107 m² 8 037,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker apartament - gabinet - kancelaria 107m2 1 piętro możliwość zamiany na mniejsze z dopłatą. Nieruchomość w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł30 m² 10 787 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,5m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ulicy Witosa. W skład 31m2 mieszkania wchodzi: - 1 pokój, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

899 000 zł127 m² 7 082,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

899 000 zł | sprzedaż | segment skrajny | 126,94 M2 | solec | fiołkowa | gmina góra kalwaria nowa inwestycja W solcu W pobliżu konstancina - jeziorny przedsprzedaż! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osiek

Osiek,dolnośląskie

325 000 zł162 m² 2 000,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w miejscowości Osiek, gm. Lubin- dobra lokalizacja- 3km od lubina! Każdy dom od następnego oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 490,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest ciche, bardzo ciepłe, dwustronne, 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,48 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1968 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 198 000 zł225 m² 5 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny - klimatyczny Dom wolnostojący o powierzchni ok.225 m2, posadowiony na działce o pow. ok.900 m2. zlokalizowany w Żyrardowie Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

184 000 zł38 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta zwolniona Z prowizji od nabywcy! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu niewielkiej kamienicy z lat 60-tych przy ul. Tuwima w Gorzowie. Oferowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

2 390 000 zł430 m² 5 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 287 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z basenem, położony na dużej działce o powierzchni 2 287 m2, w miejscowości Owczarnia, bardzo spokojna okolica. Powierzchnia całkowita domu to 430 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania własnościowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną 48 m 2 składa się: - salon, - sypialnia, - oddzielna widna kuchnia, - łazienka.