dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 995,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Warszawy o powierzchni 53 m2. Nieruchomość jest położona przy ulicy Jana Pawła II na rogu Grzybowskiej "za żelazną bramą". Zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

717 046 zł75 m² 9 602 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol Trzy Lipki - Twoje miejsce do mieszkania. Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ziołowa

Katowice,śląskie

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 110m2 w Katowicach na ulicy Ziołowej. Mieszkanie po generalnym remoncie, przygotowane do wprowadzenia, nie wymaga żadnych prac. Świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Altany

Duchnów,mazowieckie

1 200 000 zł3 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę i wykonaną płytą fundamentową w technologii izodom2000 pod bliźniak z dwoma lokalami mieszkalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziewanny

Tychy,śląskie

890 000 zł147 m² 6 037,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

DO sprzedarzy nowoczesny dom W zabudowie Bliźniaczej W podwyższonym stanie deweloperskim Z garażem. Bez prowizji. Oferta bezpośrednia. Dom Nr 2 - Mapka. Dom dwukondygnacyjny na planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

960 000 zł989 m² 970,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

W sprzedaży kamienica w ścisłym centrum Kwidzyna woj. pomorskie. Powierzchnia działki: 2037 mkw Łączna powierzchnia kamienicy: 989 mkw Kamienica składa się z: 1. Piwnicy: 229 mkw (kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:921 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący poniemiecki położony w gminie Czernica. Dom o powierzchni 111,45 mkw, składa się z dwóch lokali mieszkalnych, każdy z odrębnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

470 691 zł47 m² 10 105 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

500 000 zł144 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W świetnej cenie duży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce świetna alternatywa dla osób pracujących we wrocławiu lub świdnicy. 5 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Kraków,małopolskie

560 000 zł32 m² 17 721,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Engilsh below Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 znajdujące się na wysokim parterze budynku z lat 80 zlokalizowanego w Krakowie na ul. Śliskiej 12. Na powierzchnię 31,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 747 zł37 m² 8 565,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 35,93 m2 z balkonem! Cena po rabacie: 313.747 zł Plus GRATIS: Pakiet Smart Home Premium ( o wartości 6.000).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zientarskiego

Radom,mazowieckie

359 000 zł53 m² 6 711,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie z kw o powierzchni 53,49m2, położone na czwartym piętrze w budynku z windą na osiedlu Gołębiów I w Radomiu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

1 060 000 zł72 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Witajcie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicy Przewóz. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł56 m² 12 303,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem dla rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie 56 m2: - salon, - 2 sypialnie, - łazienka z wc, - kuchnia. - loggia, - duży przedpokój - Piwnica i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz dobrej inwestycji- chcesz wynajmować i zarabiać ? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Lokal posiada wszystkie instalacje, aby przerobić go na 4! mikro kawalerki ( rzut w galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Murmańska

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł29 m² 19 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka 28m2 z balkonem, klimatyzacja Daikin. Mieszkanie do natychmiastowego zamieszkania, w pełni wyposażone. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 6m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

531 171 zł52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 5 mieszkanie numer 9 - południowy wschód Idealny rozkład pomieszczeń! Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opacz-Kolonia

Opacz-Kolonia,mazowieckie

1 200 000 zł162 m² 7 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą:! ostatni segment! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego lokalu mieszkalnego znajdującego się na Nowym Zawiszowie Mieszkanie (55,86m2) - salon z kuchnią - pokój - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł164 m² 7 326,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, w domu wielolokalowym w willi, na wrocławskich Krzykach. Budynek został wybudowany w latach 80-tych, ale przeprowadzono gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

591 500 zł35 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Bochenka. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielew

Chmielew,mazowieckie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży dwie osobne zabudowane nieruchomości gruntowe (osobne kw) po 0,15 ha. Działki są obok siebie. Na jednej jest dom murowany, wolnostojący, mieszkalny o powierzchni ok. 40m2 ( bez poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 550 000 zł95 m² 16 348,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy prawdziwą perełkę dla tych, którzy poszukują doskonałej nieruchomości z potencjałem do życia, niemniej jego dotychczasowa historia wynajmu sugeruje, że może generować stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

825 000 zł130 m² 6 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 552 zł61 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie z przestronnym pokojem dziennym z aneksem kuchennym i dwiema ustawnymi sypialniami w kwadracie. Powierzchnia: 61m2 Piętro 0/2 W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Zawada,małopolskie

270 924 zł25 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja inwestycyjna, zaledwie 30 minut od Krakowa. Bez prowizji bez pcc Mieszkanie dostępne od ręki. Nowoczesne, zadbane, kameralne i ekologiczne osiedle w malowniczej okolicy. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krajanów

Krajanów,dolnośląskie

180 000 zł110 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuje do sprzedaży mieszkanie w dwurodzinnym domu w pięknym otulonym ciszą i przyrodą w sielskim otoczeniu. Mieszkanie składa się z 4 pokoi , łazienki oraz kuchni , stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

511 738 zł63 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

* bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i bez podatku pcc * okazja 8.150 pln/m2 doskonałe pod inwestycję! * Mieszkanie 3-pokoje o powierzchni 62,79 m2 usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sypniewo

Sypniewo,wielkopolskie

89 000 zł3 230 m² 27,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiam Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

880 000 zł124 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom w świetnej lokalizacji- działki św Józefa. Centrum miasta, blisko do lasu. Świetny kompromis pomiędzy komfortem mieszkania w domu z altaną i własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

498 000 I otwock I 2 pokoje I okolice parku Zapraszam do zakupu mieszkania w Centrum Otwocka, zlokalizowanego na osiedlu przy Parku miejskim. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Lublin,lubelskie

625 000 zł53 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

#czechów dolny # 3 pokoje # inwestycja # Nowe Budownictwo # Prezentowane mieszkanie znajduje się kilka kroków od pobliskich uczelni: uniwersytetu Medycznego, wssp, jak i centrum Lublina. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kaniów

Kaniów,śląskie

7 600 zł1 700 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość położona przy rzece Wiśle i zbiornika wodnego. Nieruchomość nieogrodzona, porośnięta zielenią nieurządzoną. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł310 m² 5 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący oddany do użytkowania w 2006r., powierzchnia użytkowa domu to 244,86m2 a całkowita 310 m2. Nieruchomość położona na dużej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

689 500 zł60 m² 11 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna gotowe do odbioru nowe mieszkanie 3 pokojowe 58,97m2 z ogrodem 54m2 i tarasem 17m2 cena od 885 265,00 pln ***kredyt 2%*** Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł49 m² 10 657,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 46,90 m , położonego w sercu Poznania, na Winiarach, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł44 m² 11 289,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ekskluzywną ofertą sprzedaży uroczego mieszkania, zlokalizowanego na malowniczym "osiedlu Południowym" przy ul. Kazimierza Wielkiego. Ta urocza nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.