dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł99 m² 7 767,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowe, zadbane, mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe i z potencjałem: cztery niezależne pokoje, dwa przedpokoje, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Topilec

Topilec,podlaskie

150 000 zł3 371 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę o powierzchni 3371 mkw położoną w miejscowości Topilec. Działka płaska o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kaltki

Kaltki,warmińsko-mazurskie

450 000 zł14 143 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Estates prezentujemy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 14143 m2, składającą się z działek o numerach 72/5, 72/4, 72/3 oraz 72/2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beskidzka

Gliwice,śląskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Beskidzkiej. Słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane w niskim bloku z 1986 roku. Pow. 48,60 m2, 2 pokoje, p. 4/4. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. C.o., c.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowocześnie wykończony lokal w centrum Wrocławia Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż gotowy, w pełni wykończony i umeblowany lokal usługowy o powierzchni 140 m2 , położny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piastowska

Nowa Wieś Przywidzka,pomorskie

468 800 zł5 860 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana znajdująca się w doskonałej lokalizacji - Nowa Wieś Przywidzka przy ulicy Piastowskiej. Działka posiada 5860 m2. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia się, o powierzchni 49,01 m2 + 18,03 m2 ogródka, zlokalizowanego na osiedlu Nowa Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

562 999 zł56 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł36 m² 16 338 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do kupna bardzo sympatyczne, przestronne i wygodne mieszkanie, typu studio, z kuchnią otwartą na pokój. Nowoczesne wyposażenie, sprzęt agd - nie wymagający wymiany. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kujawska

Pobierowo,zachodniopomorskie

525 000 zł40 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 300m od morza z dużym ogrodem Pow-39,90 + 33,6 m2 ogród Na sprzedaż nowo wybudowany apartament w budynku składającym się z 16 apartamentów (mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

769 000 zł61 m² 12 585,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z 2021 roku położone w Centrum Kielc przy ul. Okrzei. Na powierzchnię 61 m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym 36,15 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Świerzowa Polska

Świerzowa Polska,podkarpackie

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę w Świerzowej Polskiej - 30 arów pod inwestycję/firmę. Numer działki 1069, położonej bezpośrednio przy granicy Świerzowej Polskiej i Szczepańcowej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

869 750 zł70 m² 12 336,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Słoneczne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł56 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedania pięknie położone 3 pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej. Osiedle położone w obszarze jeziorka Czerniakowskiego, które jest uznane za pomnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 929,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,83 m2 (40,27 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica cieszy się licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł42 m² 8 786 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42m2 mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu J. Czarnockiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł32 m² 8 270,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Toruniu. Lokalizacja : - atrakcyjna, - ul. Legionów 123 ; - z odległością 3km do centrum miasta; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

172 000 zł28 m² 6 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do magicznego królestwa przy ulicy Obrońców Pokoju w Głogowie, gdzie na trzecim piętrze wznosi się urocze, malutkie mieszkanie o powierzchni 28,40 metrów kwadratowych. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

436 999 zł42 m² 10 465 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł50 m² 16 332,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe, zadbane, idealne dla rodziny. Lokalizacja na granicy Mokotowa i Wilanowa. IX piętro w budynku XI kondygnacyjnym. Nowe instalacje elektryczne i windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie w centrum Wilanowa przy ulicy Kieślowskiego obok centrum Royal Wilanów, palacu w Wilanowie oraz petli autobusowej (5 minut piechota). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

25 500 000 zł19 629 m² 1 299,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera pod zabudowę wielorodzinną 2ha pod lasem we Wrocławiu Oferta prywatna, dziękujemy za oferty pośrednictwa Działka w Leśnicy (ratyń) pod zabudowę wielorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 125 000 zł138 m² 8 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atrakcyjny cichy dom wolnostojący W bardzo dobrej lokalizacji : ok 500 m2 od Urzędu Gminy Jaktorów i stacji kolejowej. Rok budowy : 2002 ; powierzchnia zabudowy 108 m2 ; 2 kondygnacje : parter +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Jurasze

Jurasze,podlaskie

1 200 000 zł92 209 m² 13,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam siedlisko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Za Torem

Książenice,śląskie

550 000 zł16 352 m² 33,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek rolno- budowlanych usytuowanych obok siebie o łącznej powierzchni 16352 m 2 , które mieszczą się wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie z wyjątkowym widokiem na góry cena 155000zł ok. 44 m obszar mieszkania około 47,70 m2 w Jugowicach powiat wałbrzyski , jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Urzut

Urzut,mazowieckie

538 500 zł2 154 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki budowlane 1088m/kw. i 1086 m/kw. o łącznej pow. 2154m/kw. Media: woda, prąd i gaz. kanalizacja w drodze. Autobus podmiejski do Warszawy Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 100 000 zł196 m² 5 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 196m2, usytuowany na działce o powierzchni 1200m2.Rozkład pomieszczeń:PARTER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 065 m² 103,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwa działka o pow. 1065m2 położona w malowniczym miejscu w Olimpinie pod Bydgoszczą. Zainwestuj i ucieknij od inflacji, albo kup i wybuduj dom swoich marzeń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Międzylesie,dolnośląskie

1 200 000 zł650 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:492 m²

Interesująca oferta biznesowa, niewielki pensjonat z dużym potencjałem blisko granicy z Czechami. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

360 000 zł600 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka rekreacyjna W mściszewicach gmina sulęczyno 100 metrów do jeziora! Odległość od Gdańska to około 50km Działka o powierzchni 600 m2 ogrodzona z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł61 m² 13 934,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 61m2, znajdującą się zaledwie 3km od Wrocławskiego Rynku, w budynku z roku 2010. Mieszkanie posiada Salon z aneksem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł36 m² 19 282 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowa oferta! Idealne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Al.Jana PAWŁA II/ Anielewicza Śródmieście/ Muranów Duży pokój z balkonem i aneksem kuchennym-pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

849 000 zł207 m² 4 095,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 207,3 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 25 arów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

486 000 zł39 m² 12 493,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,90 m znajdujące się przy ul. Zielenieckiej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze bloku mieszkalnego z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebińska

Krzeszowice,małopolskie

560 000 zł70 m² 7 977,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

A1-21 Do sprzedaży ostatnie mieszkania w Młoszowej 4 pokojowe z balkonem - 70 m2 w cenie 560.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiatrakowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

435 000 zł70 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja przy oliwkowej/wiatrakowej w Nowym Tomyślu to kameralne osiedle 12 lokali mieszkalnych w otoczeniu ogródków działkowych, z dobrym dostępem do obwodnicy miasta, blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł60 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szumilas to miejsce, które pozwoli na życie w harmonii z naturą, gwarantując jednocześnie wszystkie wygody związane z miejską lokalizacją. Tu na skraju lasu, w niskiej, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

849 900 zł122 m² 6 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Browarna

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł38 m² 15 236,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się w samym centrum Gdańska, na Starym Mieście, w odnowionej kamienicy. Idealna lokalizacja sprawia, że jest to doskonała propozycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

1 450 000 zł283 m² 5 123,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 428 m²