dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł51 m² 10 295,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 na ulicy Mieleckiej - pięć minut pięchotą do Centrum Handlowego Borek. Nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, wysoki parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferta prywatna bez pośredników Państwa pośredników proszę o kontakt wyłącznie z klientem. Nie podpisuję umów otwartych itp, ale z klientem zapraszam. Dziękuję dom + 39ar działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Siecino

Siecino,zachodniopomorskie

3 200 000 zł445 000 m² 7,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadam do sprzedania działkę z doprowadzonym prądem o powierzchni 44,5ha położoną w miejscowości Siecino powiat Drawski woj. zachodnio-pomorskie. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł73 m² 33 080,60 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1, na prestiżowej dzielnicy Woli. To niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 001 zł110 m² 13 635,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Top Rejtana 110m2- 5pok Balkon Piwnica` Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 5 pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rembelszczyzna

Rembelszczyzna,mazowieckie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Inwestycja zlokalizowana na pograniczu z Białołęką w kierunku Nieporętu w miejscowości Rembelszczyzna. Zamknięte osiedle Domów z garażami o funkcjonalnej powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 37,59 m2 zlokalizowane na parterze przy ul. Okrzei 3 w Lublinie. Składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

895 000 zł210 m² 4 261,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Dom bliźniaczy z małym oczkiem wodnym i urokliwą działką. Budynek Dom o pow. całkowitej 210 m2 w połowie przedwojenny, rozbudowany w latach 90-tych. Ogrzewanie zasilane kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Słoneczne wzgórze przy ul. Elizy Orzeszkowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 7/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

599 000 zł64 m² 9 340,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Nowa niższa cena! 599.000 zł. Przestronne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ciećwierza

Klaudyn,mazowieckie

2 450 000 zł338 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tylko u nas! Atrakcyjne, kameralne miejsce przy Kampinoskim Parku Narodowym. Cicha, spokojna okolica, luźna zabudowa jednorodzinna. Dogodna komunikacja. 15 km do centrum Warszawy. 5 min do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

485 505 zł54 m² 8 909,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,49m2, położonej na parterze dwupiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Redzie. Planowany termin oddania lokali -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kraszewskiego

Puszczykowo,wielkopolskie

254 999 zł20 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę położoną na na III piętrze w wysokim bloku z windą przy ul Kraszewskiego w Puszczykowie. Na powierzchnię 20m2 składają się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

898 900 zł98 m² 9 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedsprzedaż nowa inwestycja! Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowana w Błoniu o powierzchni ok 96 m2, plus ładna działka. Oferta zawiera przykładowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 194 828 zł59 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - Bez prowizji 0% Prezentujemy do zakupu mieszkanie (a0301) położone w dzielnicy zabłocie na 3 piętrze, o powierzchni 58,57 m2 z balkonem 3,93 m2. Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł54 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Borek okazja /2 pok/54,m2 polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.55 m2 znajduje się na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy na Borku/Grabiszynie. Posiada sufit na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 199 000 zł51 m² 23 648,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które oferuje nie tylko komfortowy styl życia, ale także wyjątkowy klimat i atmosferę Sopotu. Położone przy ulicy Łokietka 49, na osiedlu Sopocki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wyry

Wyry,śląskie

632 190 zł97 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej składa się z czterech przestronnych mieszkań o pow. 97m2 oraz 85m2 wyry rok budowy 2023r Budynek A1 powierzchnia 97m2 6.500zł m2 Budynek A powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Dębińska

Wola Dębińska,małopolskie

469 004 zł150 m² 3 126,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Lubisz żyć w zgodnie z naturą i cieszy Cię cisza i spokój? Do tego chcesz mieć blisko do miasta? Jeśli tak ta oferta jest na pewno dla Ciebie. Oferowana nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

650 000 zł157 m² 4 140,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferta bezpośrednia- kupujący nie ponoszą kosztów wynagrodzenia agencji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Gliwice,śląskie

234 000 zł29 m² 8 068,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasna kawalerka o powierzchni 29 m 2 w świetnej lokalizacji Gliwic, nieopodal autostrady A4. Mieszkanie częściowo umeblowane. Mieszkanie na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Blok czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

479 000 zł110 m² 4 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Nowe domy wolnostojące - okolice Kocmyrzowa N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 110 m2 , na 8 arowej działce. 5 pokoi w tym 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

115 000 zł355 m² 323,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż piękną działkę rod w miejscowości Żurczyn niedaleko Bydgoszczy. Działka posiada drewniany parterowy domek o powierzchni 33m2, który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie 6 pok. o pow. 106 m2 na 4 piętrze kamienicy Stan mieszkania: bardzo dobry, nie wymaga nakładów finansowych Gotowiec inwestycyjny, obecnie wynajmowane przez 6 lokatorów Umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skaryszewska

Warszawa,mazowieckie

841 120 zł34 m² 24 899,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na granicy Pragi Północ i Pragi Południe przechodzi rewitalizację kamienica z 1936 roku. Będzie wyposażona we wszelkie nowoczesne udogodnienia techniczne, ale z zachowaniem elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłuszyńska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 66,88 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Kłuszyńskiej 30 w Poznaniu. Składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - wc, - klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żukówka

Żukówka,mazowieckie

420 000 zł1 192 m² 352 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Błonie na sprzedaż. Fantastyczna oferta działki na granicy Błonia i Żukówki bardzo blisko nowej stacji pkp Rokitno (jeden przystanek przed Błoniem), ale nie przy torach. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kutrowa

Gąski,zachodniopomorskie

2 850 000 zł3 785 m² 752,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka położona w doskanałej lokalizacji 800 m od plaży Morza Bałtyckiego w Gąskach, przy ulicy Kutrowej. Działka gruntu o łacznej powierzchni 3785m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 190 000 zł159 m² 7 484,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Piękny dom pod Stargardem | 159 m2 | 5 pokoi | 3 łazienki | 2 garderoby Zachwycający ogród na planie koła Sypialnia główna z własną łazienka i garderobą Kupując z nami otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gliwice

Gliwice,śląskie

529 000 zł1 327 m² 398,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę w kształcie prostokąta. Działka uzbrojona: gaz, prąd, woda, kanalizacja sanitarna. Droga dojazdowa utwardzona. Bardzo cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

753 798 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal użytkowy w nowej inwestycji zlokalizowanej na wschodzie Krakowa, w dzielnicy Płaszów. Do lokalu użytkowego doliczany jest podatek vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leśna

Leśna,śląskie

840 000 zł128 m² 6 566,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 511 m²

Parterowy dom w Leśnej w stanie deweloperskim, 2 sypialnie, garderoba, garaż, duży ogród. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł87 m² 5 984,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc Idealne pod Inwestycję Bardzo oryginalna adptacja strychu w samym centrum Szczecina przy ul Krzywoustego Mieszkanie ma 87m2 powierzchni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł39 m² 16 556,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Zduńska Wola,łódzkie

280 000 zł48 m² 5 809,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż Mieszkania Na sprzedaż jest mieszkanie w Zduńskiej Woli, na ulicy Zielonej. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie bliskość sklepów ale tez spokoju i zieleni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

372 040 zł55 m² 6 731,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dla Ciebie: w tym roku, zamieszkaj wygodnie w okolicy Poznania! Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca w Kleszczewie: nowa, kilkuetapowa inwestycja, ostatni etap 1 budynek - 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Głogowo,kujawsko-pomorskie

680 000 zł8 161 m² 83,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** super oferta*** *** Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 8161 m2 w Głogowie *** * Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzeganowice

Strzeganowice,dolnośląskie

1 219 000 zł220 m² 5 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Czy widok z okien salonu i tarasu ma znaczenie ? Niestety z okien naszego domu nie widać morza :) Za to jest wspaniała magiczna góra Ślęża Zapraszamy! Przestronny, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł50 m² 12 101 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży przestronnego, słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49,5 m 2 z dużym ogrodem zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Za Sterem. Usytuowane.