dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Klejwy,podlaskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:siedlisko

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 102 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska położonego w miejscowość Klejwy (gmina Sejny, powiat sejneński). Jest to ciche i ustronne miejsce z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

295 000 zł44 m² 6 781,61 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Rybniku na ul. Wawelskiej. Mieszkanie składa się z dwóch przechodnich pokoi, które można w fajny sposób wykorzystać na sypialnię oraz salon dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Recz

Recz,zachodniopomorskie

150 500 zł1 275 m² 118,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Recz działki na sprzedaż, uzbrojona , 400 metrów do jeziora , wokół znajdują się trasy rowerowe , przepiękne widoki panoramy miasta , niemalże górskie. Zapraszamy tel Powyższa oferta ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Makler poleca! Znakomita lokalizacja na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej. Budynek doskonale widoczny, usytuowany przy ruchliwej ulicy.(Nakielska) Dom do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

230 000 zł17 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do nabycia małego mieszkania o powierzchni 17 m2, zlokalizowanego w centrum Pruszkowa. Mieszkanie, położone na 3. piętrze 8-piętrowego budynku z lat 60, charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 675 000 zł157 m² 29 788,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy wyjątkowy, prawie 160 metrowy apartament w standardzie premium, zlokalizowany na trzecim piętrze kameralnego apartamentowca w doskonałej lokalizacji. Standard Kameralna zabudowa otulona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł51 m² 14 932,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m2 w budynku z 2012 roku z ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana jest w zielonej okolicy na Białołęce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta na Wyłączność dostępna u Phinance i Partnerów Współpracujemy ze wszystkimi agencjami - Masz klienta zadzwoń Mieszkanie 2-pokojowe, mieszkanie nadaje się do remontu. Biuro Phinance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chociwel

Chociwel,zachodniopomorskie

229 000 zł46 m² 4 989,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania Lokalizacja - Chociwel. Przy drodze krajowej nr 20. Zaledwie 20 km od centrum Stargardu Grand Finanse && Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

212 000 zł50 m² 4 257,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w Jastrzębiu Zdroju na 4 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Na 49,80 m2 składa się sypialnia, przestronny salon z wyjściem na b, przedpokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Marki,mazowieckie

640 000 zł58 m² 11 034 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym wolnostojącym budynku w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

2 048 998 zł207 m² 9 898,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

top/bliźniak/premium/ołtaszyn/kurpiów/ogród/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na południu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górnośląska

Rybnik,śląskie

850 000 zł175 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dochodową nieruchomość w Rybniku Niedobczycach przy ulicy Górnośląskiej. Obiekt, o powierzchni 175,69 m2 wzniesiony w 2011. Budynek jednokondygnacyjny posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest prawie nowe (zamieszkałe od października 2021 roku) 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie w budynku z 2020 roku, ulokowane na nowopowstałym osiedlu w Smolcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

607 152 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Rzeszów,podkarpackie

392 000 zł50 m² 7 855,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Janusza Korczaka. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kawęczyn

Kawęczyn,wielkopolskie

299 000 zł102 m² 2 931,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w bardzo cichym i spokojnym miejscu poleca się na sprzedaż :), otoczony polami, sadem, położony z dala od zwartej zabudowy. Bedzie idealnym miejscem dla rodziny która szuka domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

990 000 zł185 m² 5 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przepiękna spokojna okolica, w której zlokalizowany jest idealny Dom dla Twojej rodziny! Niespotykana przestrzeń do wyciszenia i relaksu na łonie natury. Dom położony jest na 8 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50m2 w świetnej lokalizacji, blisko centrum. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł67 m² 10 746,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1980 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Rybnik,śląskie

290 000 zł66 m² 4 395,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania z ogródkiem! Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym ogródek Nieruchomość złożona z: salon 24 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł94 m² 7 393,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ul. Szkolnej / Lwowska Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze ( poddaszu) w budynku wielorodzinnym z 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziewiczówny

Ruda Śląska,śląskie

890 000 zł128 m² 6 953,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Klucze w biurze! Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z garażem oraz dużą działką w Rudzie Śląskiej przy ul.Marii Rodziewiczówny w dzielnicy Kłodnica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

581 500 zł58 m² 10 086,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie czekaj, oferta cenowa ograniczona czasowo! Bez podatku pcc. W ofercie dostępne miejsca postojowe zarówno zewnętrzne jak i w hali garażowej Termin oddania inwestycji: grudzień 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł73 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje z oddzielną kuchnią na zielonym Kozanowie! Wygodne miejsce do zamieszkania. Opiekun oferty: pfrn nr. 28679 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego dwustronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł60 m² 9 941,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% Kameralna zabudowa Lokalizacja doskonale skomunikowana Blisko terenów zielonych Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, winda, nowoczesna architektura,duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł54 m² 7 230,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na pierwszym piętrze w bloku z cegły z balkonem na os. Młodych. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych, samodzielnych pokoi oraz trzeciego ogólnodostępnego pokoju służącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

435 000 zł77 m² 5 649,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przestronne i komfortowe mieszkanie w centrum miasta. Jeśli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,śląskie

249 000 zł106 m² 2 349,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Łazach. Dom o powierzchni 106 m2 usytuowany na działce o powierzchni 746m2. Budynek posiada parter i piętro oraz strych i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

836 325 zł47 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji realizowanej przy Parku Lotników Bez podatku pcc, bez prowizji | W ofercie posiadamy również inne mieszkania | Termin realizacji: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł61 m² 6 346,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia pięknego mieszkania usytuowanego na III piętrze trzypiętrowego, ocieplonego bloku z lat 90-tych na Osiedlu Tatrzańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Turza

Turza,małopolskie

65 000 zł1 063 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ładna działka budowlana położona w Turzy w gminie Rzepiennik Strzyżewski o powierzchni 10,63 ara. Media: dojazd z drogi powiatowej 25m drogą utwardzoną;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Łódź,łódzkie

311 000 zł47 m² 6 586,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, na trzecim piętrze wieżowca przy ulicy G. Morcinka, osiedle Zarzew, w okolicy ul. S. Przybyszewskiego i Gen. Grota-Roweckiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

551 000 zł1 000 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żerniki wrocławskie / działki budowlane 1000 - 1014 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Aktualny mpzp - 11 mn teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolno stojacej, bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

1 150 000 zł9 477 m² 121,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o powierzchni 9477 m2 w Mszczonowie! Miejscowość Marków - Towarzystwo, gmina Mszczonów! Nieruchomość składa się z dwóch działek: - działka rolna o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,4m2 znajdujące się na parterze w trzykondygnacyjnym bloku przy al.Sikorskiego. Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kawalerka do własnej aranżacji w centrum Poznania bez pcc i prowizji Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

829 000 zł50 m² 16 445,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyremontowane dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Grzegórzeckiej w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej 92. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 739 000 zł97 m² 17 927,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko w The Estate Warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w idealnym punkcie dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

2 929 000 zł300 m² 9 763,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom | sprzedaż | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | 300m2 | działka 1118m2 | 2 929 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom! Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rumia,pomorskie

1 750 000 zł241 m² 7 249,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż idealny obiekt o powierzchni 241,40 m2 usytuowany na działce 648 m2 w miejscowości Rumia. Otulina lasu, bliskość terenów rekreacyjnych oraz parków zachęcają do spędzania czasu.