dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wasilków

Wasilków,podlaskie

699 000 zł19 800 m² 35,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** rybniki *** *** wydane warunki zabudowy *** Polecamy działkę rolną położoną w miejscowości Rybniki w odległości ok. 13 km od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

555 555 zł38 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50m2 w stanie deweloperskim, znajdujące się na parterze 4-ro piętrowego bloku; układ: przedpokój, garderoba, pokój z Aneksem Kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska,podkarpackie

270 000 zł6 048 m² 44,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki widokowej w kształcie prostokąta o powierzchni 6 048m2 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł64 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 63,90 m2, z balkonem, na IV piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania nowoczesny dom w samym sercu Warmii i Mazur. Miejsce jest wyjątkowe, ponieważ znajduje się w samym sercu lasu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

1 111 111 zł62 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe narożne mieszkanie o powierzchni 62,50m2 w stanie deweloperskim, znajdujące się na 4-m piętrze 4-ro piętrowego bloku; układ: przedpokój, salon z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

1 319 186 zł108 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Kraków,małopolskie

800 000 zł50 m² 16 096,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prądnik czerowony - ul fiołkowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerwony, ul. Fiołkowej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Chorągwica - nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Osiedle: osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

944 680 zł56 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łuszczyn

Łuszczyn,śląskie

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż piękna, szeroka działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł36 m² 8 328,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Umowa przedwstępna Mieszkanie blisko Centrum oraz Kortowa - dzięki lokalizacji z pewnością sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem, a także jako mieszkanie dla singla lub pary pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

650 500 zł54 m² 12 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 650 500,00 pln ***kredyt 2%*** cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50m2, które składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki i wc oraz przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł59 m² 15 254 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy apartament w kamienicy! rezerwacja! Zapraszam na prezentację unikatowego mieszkania w pięknej kamienicy w centrum. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

1 190 000 zł184 m² 6 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, który zostanie oddany w stanie deweloperskim położony w Kolonii Pliszczyn. Budynek ma 184m2 powierzchni użytkowej plus garaż 33m2. Działka 1000m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bugaj

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł28 m² 29 080,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 27 metrów kwadratowych zlokalizowane w pobliżu rynku Starego Miasta ( tuż za "kamiennymi schodkami") w Warszawie przy ulicy Bugaj 14, na sprzedaż. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł63 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipków

Lipków,mazowieckie

2 200 000 zł180 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny, typu bliźniak o pow. 180 m2 - Stare Babice, lipków. 20 km. do Centrum. Nieruchomość położona wśród, nowych prestiżowych osiedli o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

570 000 zł30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka ma 30m2 i mieści się na 6 piętrze. Świeżo po remoncie, jasne i przestronne. Jest od razu do zamieszkania, pełne umeblowanie zostaje w mieszkaniu w tym sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krosno,podkarpackie

349 000 zł110 m² 3 176 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Rezerwacja Biuro Nieruchomości meritum ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego apartamentu o powierzchni 109,90 m2, zlokalizowanego w bezczynszowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 946 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żwirowa

Wicko,zachodniopomorskie

480 000 zł1 372 m² 349,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego. Media znajdują się w drodze, przy granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

989 000 zł92 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica o powierzchni 10 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

525 000 zł55 m² 9 611,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne mieszkanie położone w Koszalinie przy ul. Żytniej. Lokal mieszkalny trzypokojowy, o łącznej pow. 54,62m2 położony na II piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

439 000 zł49 m² 8 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** nowe - wykończone! komórka lokatorska! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Smolec,dolnośląskie

1 199 000 zł126 m² 9 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego 5 km od granicy Wrocławia Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

719 000 zł121 m² 5 940,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta na wyłączność Promocyjna cena na sprzedaż pierwszego segmentu w cenie 719.000 pln brutto. Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dobrej (ok. 14km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konopnickiej

Krobia,wielkopolskie

704 000 zł3 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną, krobia. Zadzwoń:luboferta na wyłączność. Kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Rawicz nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

13 500 000 zł8 650 m² 156 069 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 8650m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę, projekt architektoniczny z pełną dokumentacją projektową oraz projektem wykonawczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

249 999 zł24 m² 10 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka wraz z miejscem parkingowym zlokalizowana przy ul. Męczenników Majdanka 42 Mieszkanie znajduję się drugim piętrze cztero piętrowego budynku, składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 280 000 zł64 m² 20 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie (63,64 m2) z balkonem! Inwestycja Porto! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,64 m2 z zlokalizowane na czwartym piętrze w nowej inwestycji Porto. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

918 300 zł54 m² 17 164,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Oferuję do zakupu mieszkania od 25,37 m2 do 62,75 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ulicy Rydlówka. Termin realizacji 4q 2024 doskonała lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł37 m² 10 895,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

949 000 zł113 m² 8 383,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej w Nowodworcach. Położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, z bardzo dobrze skomunikowanym dojazdem do Białegostoku. Atutem jest ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

542 922 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Mieszkanie przecenione z 551 750 zł! Doradca klienta: tel. Narożne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,59 m2 - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

1 595 000 zł442 m² 3 609,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Mam przyjemność oferować Państwu obiekt biurowo-magazynowy na sprzedaż z możliwością przekształcenia pod różnego rodzaju działalność w miejscowości Gruszczyn, w odległości 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Karczew,mazowieckie

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni ~25m2 -sypialni ~10m2 -oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 900 zł101 m² 7 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowy Dom ok. 100 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok.100 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 900 zł47 m² 8 526,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wyremontowane mieszkanie blisko centrum! *** pod inwestycję *** Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o pow. 47 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł609 m² 738,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na terenie Starego Rembertowa , do przystanku mza 5 minut , do szkoły podstawowej , kościoła, przedszkola 12 minut , do skm ok 20-25min pieszo. Działka całościowo 609m2 , samej.