dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł59 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jagodno/3pok./lux./balkon/parking/top/okazja/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2. Mieszkanie posiada: -salon z aneksem kuchennym, -pokój, -pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł64 m² 10 204,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63,6 m2 usytuowane na 8 piętrze wysokiego budynku na os. Majowym w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

688 040 zł67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,80 m2; usytuowane na 1 piętrze pięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

601 536 zł49 m² 12 226,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, nową inwestycję. Sprawdź ofertę Naramowice. Sprawdź rabaty dla Ciebie. Nowoczesna inwestycja, oferta idealna do wynajmu i zamieszkania. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł69 m² 12 340,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią oraz osobną toaletą i łazienką. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim (trzypiętrowym) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzierżaniny

Dzierżaniny,małopolskie

895 000 zł191 m² 4 685,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Sprzedam nieruchomość. Pełna własność bez obciążeń i wad prawnych. Niezależne media jak własna studnia oraz ekologiczna oczyszczalnia ścieków znacznie obniżają koszty użytkowania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł106 m² 6 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Segment nr.3 Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osiedle Kwiatowe

Zielona Góra,lubuskie

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Sprzedam dom W cenie mieszkania na Jędrzychowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

678 090 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64,58 m2; usytuowane na 1 piętrze pięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedania mieszkanie w zabudowie szeregowej ( środkowy segment) o powierzchni całkowitej 48m2, z własną działką o pow. 217 m2 " osiedle zaporoże" w Falenicy gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

392 000 zł35 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne, ciche mieszkanie + loggia i piwnica - bloki z tzw. wielkiej płyty w otoczeniu zieleni. Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,2 m2 na osiedlu Powstań Narodowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

185 000 zł66 m² 2 792,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Umowa na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu w bardzo spokojnej lokalizacji Szczawna-Zdroju. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł63 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pragnę przedstawić Państwu mieszkanie z dużym potencjałem zlokalizowane przy metrze Imielin. Kluczowe informacje: - adres: polinezyjska 1 - Ilość pokoi: 3 - Powierzchnia: 63 mkw. - piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Tatarowce

Tatarowce,podlaskie

2 297 000 zł18 683 m² 122,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tatarowce, niegdyś wieś magnacka hrabstwa zabłudowskiego dzisiaj zachwyca pierwotnym pięknem i nieskażoną naturą. Położona jest zaledwie kilkanaście kilometrów od Białegostoku. Przejechanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62m2 w Katowicach, w dzielnicy Welnowiec - w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzeń

Gorzeń,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m2 położona w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Toruń,kujawsko-pomorskie

342 500 zł33 m² 10 480,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie czekaj, oferta cenowa ograniczona czasowo! cena regularna: 386 144,00 zł brutto cena promocyjna: 342 500,00 zł brutto Termin oddania inwestycji: i kwartał 2025 r. Apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bolesława Krzywoustego

Sochaczew,mazowieckie

110 000 zł791 m² 139,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! podpisana umowa rezerwacjna! jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Sochaczewie przy ul. Bolesława Krzywoustego, powiat sochaczewski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł29 m² 10 862 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania wyjątkowo piękna i przestronna kawalerka o powierzchni 29m2. Usystuowana na 2 piętrze bloku 4-piętrowego na osiedlu Szydłówek. Po generalnym remoncie 3 lata temu wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł65 m² 11 112,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe jasne, przestrzenne, narożne mieszkanie w okolicy ul. Partynickiej we Wrocławiu. *Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 64,7m2 składa się z: - przestrzennego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

779 900 zł127 m² 6 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania IV kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

366 797 zł46 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miodowa

Blachownia,śląskie

339 000 zł65 m² 5 236,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedania przestronne czteropokojowe mieszkanie w Blachowni w bloku przy ulicy Miodowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania 64,17 mkw. Oferta obejmuje częściowo umeblowanie - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rataja

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł53 m² 8 052,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które spełnia wszystkie Państwa oczekiwania. Mieszkanie znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp oraz wygodę. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 700 000 zł350 m² 19 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 024 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 350 m.kw., w sąsiedztwie strefy A, zaprojektowany w stylu modern, położony na działce o powierzchni 2024 m.kw. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł55 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kamiennej. Odległości do najbliższych ważnych punktów w linii prostej: - uniwersytet ekonomiczny - 150m - Aquapark - 500m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Gliwice,śląskie

999 000 zł257 m² 3 887,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:387 m²

Prezentujemy dom położony w prestiżowej dzielnicy Gliwic - Żernikach. Nieruchomość znajduje się przy spokojnej ulicy a przedłużeniem salonu jest piękny ogród z tarasem. Ogród jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Ku Słońcu

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

380 000 zł1 755 m² 216,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam (bez pośredników) działkę zagrodową w Ustroniu Morskim. Działka posiada doprowadzone do granicy media tj: kanalizacja, prąd, gaz i woda. Płaska ziemia o wielkości 1755 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł90 m² 10 532,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 90,10 m2 w kameralnej, bliźniaczej zabudowie z przynależnym ogrodem o powierzchni ok. 38,53 m2 z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

879 000 zł135 m² 6 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafarzy

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł160 m² 7 931,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż nowe 3 poziomowe mieszkanie w kameralnym 4 rodzinnym segmencie. Mieszkanie jest częściowo wykończone (można się wprowadzić) o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Tarnów,małopolskie

247 000 zł30 m² 8 098 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy do sprzedaży ciche, słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowa przy ul. Chopina. Mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z: - 18 metrowego pokoju dziennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

249 000 zł65 m² 3 807,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński. Mieszkanie o powierzchni 65,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł49 m² 6 149,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w świetnej pod względem inwestycyjnym lokalizacji - Śródmieście (ul. Mazowiecka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Robakowska

Gościcino,pomorskie

2 799 000 zł120 m² 23 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferta Domu w Gościcinie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu w stanie surowym z dużą działką w malowniczej okolicy Gościcina. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

850 000 zł1 708 m² 497,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka Budowlana tylko 3 km od Wrocławia Domasław (gmina Kobierzyce) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1708 m2 zlokalizowaną w Domasławiu - województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nadrzeczna

Dębe Wielkie,mazowieckie

240 000 zł1 300 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Dębe Wielkie o powierzchni 1300m2. W niedalekiej odległości od działki znajduje się wjazd na autostradę A2 oraz przystanek kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

468 000 zł32 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez prowizji od kupującego i bez podatku pcc (2%) Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Siewierska

Sączów,śląskie

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlano - usługową, zlokalizowaną w Sączowie przy dk 78 (w niedalekiej odległości od lotniska i A1) Ulica siewierska mpzp Nazwa: miejscowy plan.