dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tychy

Tychy,śląskie

186 000 zł741 m² 251,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lędziny ul. Zakole. Na sprzedaż działki budowlane, po nowym podziale o powierzchni od 710m2 do 760m2 : Teren Teren wyrównany, nasłoneczniony, płaski. Media : woda, prąd, i gaz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

818 000 zł61 m² 13 431,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe Żerniki/ lux /3 pok /garaz komporka winda! lux premium Mieszkanie położone jest na modelowym osiedlu Nowe żerniki/wuwa 2 we Wrocławiu. Przemyślany projekt i nowoczesna architektura doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Zdory

Zdory,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Typ nieruchomości: działka rekreacyjna Adres: zdory, gmina Pisz Powierzchnia: 1000 m2 Położenie: nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu rekreacyjnym w turystycznej miejscowości Zdory,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

770 000 zł80 m² 9 586,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 810 zł55 m² 9 560,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

422 793 zł44 m² 9 697,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

763 809 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy dzielnicy Białołęka- nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Prusice

Prusice,dolnośląskie

2 864 000 zł71 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Prusicach. Dojazd 450 metrów drogą asfaltową do węzła S5 zjazd Prusice - Kosinowo. Trasa szybkiego ruchu S5 to 30 km do Wrocławia lub Rawicza, 60 km Leszno, 140 km Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ozorkowska

Parzęczew,łódzkie

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż: s egment środkowy - garaż - zabudowania gospodarcze - działka 430m2. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta. W sąsiedztwie jest zabudowa jednorodzinna. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Toplokalizacja!/centrum/plac Srebrny/3pok./rozkład/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe gotowe do zamieszkania. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł180 m² 15 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom idealny na cele biurowe z doskonałym dostępem do komunikacji publicznej. Zlokalizowany na Mokotowie w okolicy Al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej. Budynek 4-ro kondygnacyjny, na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

159 000 zł35 m² 4 582,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34,70 m2, położonego na 4 piętrze w wieżowcu, znajdującego się w samym Centrum Bytomia przy ulicy Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 75 m2 z garażem przy ul. Łódzkiej usytuowane na I piętrze w budynku dwupiętrowym z windą. Budynek z 2017 r. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Słupsk,pomorskie

478 000 zł74 m² 6 443,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne, bardzo jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z l2000 roku. Mieszkanie składa z dwóch obszernych pokoi , dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

354 000 zł590 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka - bukowo Na sprzedaż w naszej ofercie jest działka 695 m2 w górnej części Stołczyna. Na przestrzeni kilku tygodni mają zostać wydane warunki zabudowy. Dojazd drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Gryfino,zachodniopomorskie

270 000 zł49 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szanowni Państwo prezentuję 2 pokojowe mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. 11 listopada w Gryfinie. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

989 998 zł120 m² 8 215,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

bez prowizji/bliźniak/okazja/osiedle platanowe/dom/smolec/4pok. Podwyższony standard! schody W pakiecie! bez prowizji I pcc! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Głogów, osiedle Złota Podkowa, ul. Mechaniczna, mieszkanie, 2 pokoje, 42m2, III piętro, z miejscem parkingowym, sprzedaż 255000zł Oferta idealna pod inwestycje na wynajem, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 591 000 zł86 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zabłocie - klimeckiego - ocean park 4 pokoje - 86 m2 - miejsce postojowe - kom. Lok. Pln Do sprzedaży nowy 4 pokojowy apartament w dzielnicy Zabłocie przy ulicy Klimeckiego 8. Zabłocie to najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

499 990 zł29 m² 17 122,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

okazja/toplokalizacja/centrum/plac grunwaldzki/śródmieście/1pok./premium TOPLOKALIZACJA! Gotowiec inwestycyjny! PO REMONCIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Emów

Emów,mazowieckie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż kolejna, bardzo ciekawa nieruchomość na Osiedlu Domków Rekreacyjnych - Radiówek. Miejsca nie trzeba przedstawiać, wszyscy którzy znają choć odrobinę okolicę wiedzą, że jest tu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

299 000 zł59 m² 5 037,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 59,36m położone na 3 piętrze niskiej zabudowy na osiedlu Ustronie. ul. Osiedlowa Mieszkanie składa się z kuchni ,salonu, dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Armii Krajowej

Otwock,mazowieckie

4 367 853 zł5 073 m² 861 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent miasta otwocka ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej stanowiącej własność miasta otwocka Na podstawie art. 37, art. 38 ust. 1, art. 40, art. 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

348 689 zł25 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc ani prowizji. Zakup od Dewelopera! Luksusowa inwestycja, idealna propozycja dla ceniących życie w sercu miasta w perfekcyjnej architekturze! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Talki

Talki,warmińsko-mazurskie

160 000 zł1 090 m² 146,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w odległości 250m od jeziora Pamerki, położone w urokliwej części Mazur. Zapraszam do zapoznania się, z ofertą kupna działek w Talkach, które leżą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

698 000 zł102 m² 6 837,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Super dom egiertowo kaszuby Oferuję do sprzedaży piękny, wykończony, nowocześnie urządzony dom w Egiertowie. Super cena. Bardzo dobry dojazd do Trójmiasta, niedługo dzięki budowie S6 będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

374 000 zł28 m² 13 550,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tanio!/karmelkowa/okazja/klecina/krzyki/1pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią | ul. Karmelkowa - Klecina, wrocław 2 piętro (ostatnie), bez windy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 37,27m 2. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze , w 3 piętrowym bloku z windą Mieszkanie niedawno wykończone. Balkon 6 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Częstochowa,śląskie

145 000 zł1 076 m² 134,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Częstochowa Zawodzie - Dąbie Do sprzedaży działka położona przy drodze asfaltowej o powierzchni 1076 m 2 Wymiary około 46 m x 23 m Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

530 000 zł64 m² 8 307,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam! Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w budynku. Niewielkie osiedle z dobrym dojazdem do centrum miasta, usytuowane na osiedlu Zielona Górka. Posesja zagospodarowana wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poprzeczna

Gniewino,pomorskie

349 900 zł70 m² 4 998,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Najlepsza cena 349 900! Szukasz swojego wymarzonego domu na wsi, z dala od zgiełku miasta- mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy Ci nowy dom o powierzchni 70m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

330 000 zł20 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

379 000 zł64 m² 5 885,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku, w urokliwej i zacisznej części Miasta Piły. Duża loggia! Powierzchnia użytkowa 64,4 m 2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

96 000 zł1 098 m² 87,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetnie zlokalizowana działka o powierzchni 1098m2 na nowo powstającym osiedlu w Niekłonicach. Atrakcyjna okolica-działka usytuowana na obrzeżach miasta, do centrum tylko 3km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

688 001 zł54 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Popowicka/lux/premium/popowice/rozkład/top/loggia/po remoncie!/3pok. Okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Czułów

Czułów,małopolskie

38 000 zł2 100 m² 18,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 21 arów w okazyjnej cenie. Świetne miejsce pod rekreację czy uprawę warzyw, krzewów i drzew owocowych. Z trzech stron graniczny z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Suchogórska

Bytom,śląskie

400 000 zł1 673 m² 239,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam działkę - bez uzbrojenia, druga linia zabudowy od ulicy Suchogórskiej, spokojna i cicha okolica - koło ulicy Tęczowej możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

258 999 zł1 040 m² 249,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

hit/pod lasem/oborniki śląskie/jary/działka budowlana/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1041 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem oferty jest nowa nieruchomość o pow. 44,9 m2, gotowa do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym 21,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

1 727 800 zł86 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

al. Zygmunta Krasińskiego przy dh Jubilat i Kossakówce Do sprzedania mieszkanie/lokal o powierzchni 86,39 m2, z usytuowaniem na wysokim parterze kamienicy wybudowanej w roku 1932.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

619 000 zł5 200 m² 119,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Prostokątna działka o powierzchni 0,52 ha z szerokim dostępem do gminnej utwardzonej drogi. Działka w obrębie miejscowości Smołdziński Las,.