dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Widokowa

Pisary,małopolskie

1 400 000 zł4 111 m² 340,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 4111 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę na 8 domów jednorodzinnych wolnostojących, o łącznej powierzchni użytkowej 775 m2 oraz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł39 m² 13 236,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko plaży, gdańsk - przymorze / jelitkowo. Z bezpośrednim wyjściem do nadmorskiego parku. Budynek z 1963 roku, znajduje się na ogrodzonym podwórku, dostępnym tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Komórka lokatorska gratis! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł57 m² 11 850,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie czekaj! Zapewnij sobie już dziś wygodne warunki do życia i korzystną perspektywę inwestycyjną! Zakończenie prac - październik 2024r. Bez prowizji i podatku pcc! Cena: 680 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

369 000 zł46 m² 7 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania dwa mieszkania na jednej kw.Pierwsze mieszkanie o powierzchni 24,81m składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki z wc.Drugie mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ofiar Getta

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł37 m² 11 986,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku w ścisłym centrum (plac Ofiar Getta). Z okien rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

294 000 zł52 m² 5 654 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 w dzielnicy Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Baczyńskiego Opis Nieruchomosci Oferta sprzedaży jest mieszkanie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

1 320 690 zł99 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Penthouse 100 m2 W centrum wrocławia! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Przestronny apartament na ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Międzygórze,dolnośląskie

189 000 zł53 m² 3 184,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Międzygórze ul. Wojska Polskiego - przepiękna miejscowość górska. Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 53,07 m kw. składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł2 147 m² 93,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Leśniówka na obrzeżach Kielc o powierzchni 2147 m 2. Działka znajduje się w III linii zabudowy. Wymiary: 17m x 91m x 22m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

599 000 zł62 m² 9 627,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

*** na sprzedaż *** Czteropokojowe, dwustronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Zarówno jego rozkład jak i położenie na mapie miasta sprawiają, że doskonale sprawdzi się dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rybacka

Katowice,śląskie

790 000 zł128 m² 6 162,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 128,20 m2 położone w Katowicach dz. Ligota przy ulicy Rybackiej 2, w dobrym standardzie wykończenia, z udziałem wynoszącym 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

350 000 zł46 m² 7 527 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45,50m2 w Żyrardowie Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Żeromskiego Rozkład pomieszczeń: - przedpokój - widna kuchnia, meble w zabudowie, okno na zachodnią stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł77 m² 9 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Unikalna oferta przestronnego mieszkania na sprzedaż w centrum Bydgoszczy, z tarasem i widokiem na Kanał Bydgoski! Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł39 m² 18 717,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 39m2 z dwoma oddzielnymi pokojami oraz osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Makler poleca dom W pięknym otoczeniu przyrody Blisko Bydgoszczy mini osiedle trzech domów typu bliżniak dla sześciu rodzin.Bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Rozkład domu bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł39 m² 18 596,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie przy metrze, mokotów Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie o łącznej powierzchni 39,2m2! Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 600 zł54 m² 8 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł89 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wawra. Mieszkanie o powierzchni 89,49 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

707 000 zł35 m² 20 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość 2 - pokoje W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

430 318 zł42 m² 10 312 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Wróblewskiego 21 w dzielnicy Polesie o powierzchni 41,73 m2. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na Ołbinie z balkonem Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 56,60 m na malowniczym Ołbinie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 800 zł165 m² 8 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 165 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Białystok,podlaskie

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Wymarzony dom w centrum miasta osiedle Bema! Szukasz prestiżowej nieruchomości dla swojej rodziny? Ta 150-metrowa nieruchomość w samym sercu miasta spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ruda

Ruda,podkarpackie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:193 m²

Serdecznie zapraszamy do zakupu pięknego domku letniskowego o powierzchni 40 m2, położonego na przepięknej prawie 2 arowej działce przy jeziorze Kamionka. Nieruchomość ta stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

3 140 000 zł265 m² 11 853,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:973 m²

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. poleca na sprzedaż: nieruchomość: luksusowy dom wolno stojący, o powierzchni: użytkowej 264,9 m2, z pięknym ogrodem, 6 pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Kromnów

Kromnów,dolnośląskie

600 000 zł60 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Malowniczo położona działka rolna, sztuk 3 o powierzchni 6 ha w Kromnowie. Działka w sumie składka się z 3 i istnieje możliwość podziału na mniej więcej dwie równe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kraków,małopolskie

749 000 zł38 m² 19 710,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Krakowa, zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej - os. Oficerskie Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym (25 m2) sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tychy

Tychy,śląskie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:586 m²

Dwa domy - mieszkalny I pod działalność możliwość zamieszkania 2 rodzin - dzieci I rodzice Zapraszam serdecznie do zakupu atrakcyjnej oferty. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szymki

Szymki,podlaskie

120 000 zł3 004 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3004 m2 położona w obrębie geodezyjnym Szymki, w odległości 600 m od Zalewu Siemianówka. Działkę porastają 15-letnie sosny i brzozy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

810 870 zł84 m² 9 688,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

849 000 zł225 m² 3 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Katowicach w dzielnicy Piotrowice. Cicha i zielona okolica domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa domu : 152 m2 Powierzchnia działki : 570m2 rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Domatowo,pomorskie

106 560 zł666 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Domatowo. Dostępne media znajdują się w drodze przy działce. Aktualnie działka jest zalesiona. Istnieje możliwość wycięcia drzew - wszystkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zgorzała,mazowieckie

819 900 zł80 m² 10 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu komfortowego 4-pokojowego mieszkania położonego na piętrze segmentu na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym przy ul. Żurawiej 2 w Zgorzale (gm. Lesznowola) oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

15 990 000 zł1 700 m² 9 405,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek pod działalność 4 kondygnacyjny z windą pow.1700 m2 zlokalizowany przy ul. Bronowskiej 18 - Wawer Budynek na działce o pow. 1490 m2 - W cenie działka przylegająca o pow. 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom typu stodoła. Bryła która jest częstym wyborem w budownictwie, zapewnia prosty i funkcjonalny układ a jednocześnie klasyczna bryła daje poczucie nowoczesnego domu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkoszyce

Mąkoszyce,wielkopolskie

1 499 000 zł196 m² 7 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 935 m²

Polecam dla tych, dla których ważny jest cisza, spokój I otoczenie lasu. Dom wolnostojący znajduje się we wsi Mąkoszyce 9 km od Sycowa blisko Kobylej Góry na działce o powierzchni 2500m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

329 980 zł58 m² 5 640,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poznań 29.02.2024 r. Sygnatura akt postepowania upadłościowego: po1p/gup-s/1672/2023 Niniejsza sprzedaż prowadzona jest przez Pretium Sp. o.o. z siedzibą w Poznaniu - Syndyka masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł49 m² 11 020,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 49m2 * 1. piętro * piec dwufunkcyjny * do mieszkania przynależy piwnica * wymieniona elektryka * wymienione piony w całej kamienicy * kamienica w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

659 617 zł55 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich. Naramowice, nowoczesna inwestycja. Sprawdź promocje W tym tygodniu! Kontakt: ekspert ds. nieruchomości Licencja Ministerstwa Budownictwa nr 6115 Telefon Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasowa

Łódź,łódzkie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam mieszkanie położone w dzielnicy Łódź Górna o łącznej powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku bez windy. Nieruchomość.