dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 489 000 zł160 m² 9 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 144m2, położony na działce o imponującej powierzchni 876m2 w świetnej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzemińskich

Częstochowa,śląskie

565 000 zł82 m² 6 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w miejscowości Częstochowa przy ul. Krzemińskich. Przedmiotem sprzedaży jest nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

735 000 zł55 m² 13 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym o powierzchni 55 m2, usytuowane na 2 piętrze 4 - piętrowego bloku. Nieruchomość cechuje się niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 995 zł58 m² 12 089,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piekny - ul. Jaracza apartament 3pok/rozklad/57m2/2003r Wrocław Śródmieście ul. Jaracza, nowe budownictwo. Do sprzedania przestronne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 57m2 z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Legnica

Legnica,dolnośląskie

800 000 zł617 m² 1 296,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy w ofercie działkę na Starym Mieście, z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego z usługami. Pozwolenie zostało wydane w 2011r. Dziennik budowy nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubniany

Łubniany,opolskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Szukasz małego domu, w ciekawej i spokojnej okolicy? od razu do zamieszkania? Znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym miejscu. Dom jest parterowy z nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konduktorska

Białystok,podlaskie

525 000 zł550 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa propozycja: interesująca i wyjątkowa propozycja działki budowlanej zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowa inwestycja Niepołomice Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z opłaty podatku 2% pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

898 848 zł31 m² 28 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

681 569 zł36 m² 18 703,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center zakup bez prowizji I pcc Dwustronne | Jasne | Pod wynajem| dla singla | dla pary | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

473 200 zł91 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dotyczy domu itaka w technologii drewnianej, szkieletowej! ( Można również wybrać inny projekt domu ) Dom parterowy, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Układ pomieszczeń podzielono na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

775 875 zł54 m² 14 394,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne, słoneczne mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolanów

Wolanów,mazowieckie

1 099 000 zł156 m² 7 044,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 184 m²

Dom parterowy w idealnym stanie, położony w Wolanowie, tylko 10 km od Radomia. Usytuowany na działce mierzącej 2184m, z dogodnym asfaltowym dojazdem, zlokalizowanej w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

695 000 zł39 m² 17 954 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym IV kwartał 2023 Jasne 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

958 296 zł74 m² 12 898 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 74,3 m2 położone jest na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

999 700 zł190 m² 5 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

99 000 zł1 046 m² 94,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1046 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawia

Piaseczna Górka,świętokrzyskie

1 049 000 zł215 m² 4 879,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: dom wolnostojący z pięknym ogrodem - 5 min. drogą ekspresową od Kielc! Gotowy do zamieszkania - w pełni wyposażony uwaga! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł62 m² 7 542,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ostatnie 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 61,65 m2. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

649 810 zł39 m² 16 856 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje do własnej aranżacji/przy Parku Nowa inwestycja! Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami: południowym oraz Klecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

472 976 zł50 m² 9 459,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne 3pokojowy apartamant dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu! Gliwice to obecnie najlepsze miejsce do inwestowania na Śląsku. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł75 m² 7 976,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Przedstawiam Państwu wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,1 m , położone na 4. piętrze w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja Do sprzedania dom parterowy, murowany, kryty blachą dachówkową, ocieplony ( brak pucu i podbitki). Dom wykończony , zamieszkały. Prąd, woda ze studni głębinowej, szambo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 980 000 zł540 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w centrum Ciechocinka. Zabudowa na działkach sąsiednich to wielorodzinne budynki nawet do 3 kondygnacji. Idealna działka na hotel, pensjonat lub blok. Zapraszamy do kontaktu. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

335 000 zł56 m² 5 982,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania mieszczącego się w Żorach na osiedlu Pawlikowskiego. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomo ść składającą się z dwóch działek o całkowitej powierzchni 0,7700 ha, gdzie na jednej z tych działek usytuowany jest przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

549 000 zł45 m² 12 318 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Mieszkanie w kamienicy do dowolnej adaptacji w samym sercu miasta. Lokal znajduje się przy ulicy Smoleńsk, w kamienicy z 19 wieku. Mimo lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

300 000 zł1 060 m² 283,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 10,5 ar zlokalizowaną w cichej i spokojnej części Niepołomic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Duchnów

Duchnów,mazowieckie

355 000 zł1 100 m² 322,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w urokliwym miejscu, w pobliżu chronionego, leśnego terenu, oddalona ok. 30 km od Warszawy. Idealne miejsce na dom dla wielbicieli ciszy i spokoju - świergot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 500 000 zł26 760 m² 280,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy- myślęcinku. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł76 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy. W okolicy zabudowa przedwojennych kamienic, usytuowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł32 m² 14 668,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Super oferta - mieszkanie gotowe do wprowadzenia się piękna zielona okolica - ulica Myśliborska super lokalizacja Wyśmienite 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,70m2 położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

770 000 zł125 m² 6 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom typu stodoła w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Na powierzchnię 125 mkw składa się: - na parterze: - salon otwarty na jadalnię, - kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł54 m² 6 248,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,61 mkw położone na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym na Górczynie. Rok budowy: 1988. Standard średni do zamieszkania: okna pcv, rolety wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

343 900 zł27 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł85 m² 5 530,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 4-pokojowe o powierzchni 84,81 m2 z balokonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej inwestycji przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

95 000 zł987 m² 96,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane położone na osiedlu domów jednorodzinnych. Działki położone zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy, w miejscowości Kruszyn. Niedaleko działek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 850 000 zł241 m² 7 669,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 016 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom usytuowany na kameralnym osiedlu domków z fenomenalnym widokiem na wzgórza i lasy. Powierzchnia domu to dwa poziomy- parter - stanowi duży i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł56 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę zadbanego i jasnego mieszkania z dwoma sypialniami i jadalnią znajdującego się przy ulicy Stalowowolskiej/okolice Gajowickiej, kruczej. Lokalizacja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij