dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł37 m² 10 485 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż komfortowe mieszkanie 37,10 m2 przy bocznej ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie! top lokalizacja pod inwestycję! wyjątkoe mieszkanie idealna pod inwestycję blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

680 000 zł98 m² 6 904,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 100 m2 Tarnowo Podgórne Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Radom,mazowieckie

265 000 zł45 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe na osiedlu Planty. Rozkładowe, dwustronne, w stanie do zamieszkania. Położone na trzecim piętrze bloku z cegły. Budynek zarządzany przez wspólnotę, odnowiony i monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lgota Wolbromska

Lgota Wolbromska,małopolskie

649 000 zł151 m² 4 298,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni Państwo, w naszej ofercie mamy do sprzedania nową inwestycję - dom w stanie surowym - zamkniętym o powierzchni 151m2. Nieruchomość znajduje się w Lgocie Wolbromskiej (3-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

229 000 zł1 350 m² 169,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta biura nieruchomości /na sprzedaż działka budowlana - warunki zabudowy o powierzchni 1350m2 , zlokalizowana na wschód od Centrum Błonia , ok 2km od Rynku i ok. 5min do stacji pkp. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

598 500 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie na sprzedaż, idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na bliskość szkoły i zielone przestrzenie, jak i jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie inwestycyjne z możliwością podzielnia na trzy kawalerki | Gotowe do odbioru - już teraz możesz wejść i obejrzeć swój zakup inwestycyjny. Lokalizacja Na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta bezpośrednia Gaj to opularne zielone osiedle z pełną infrastruktura - sklepy (biedronka, Lidl, kaufland, lokalne hale kupców), szkoły, przychodnie, tramwaj i autobus. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

1 549 000 zł200 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom gotowy do zamieszkania. Może być jako jedno lub dwurodzinny. Dwa osobne piętra, każdy 100m2, na piętrach jest 4 pokoje, łazienka, kuchnia. Poziomo "0".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł34 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela 2 pokojowe mieszkanie w bloku Ulica Kochanowskiego 5 Posiadam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 34,5m2 Usytuowane n 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł84 m² 15 402,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedaję przestronne mieszkanie, w którego skład wchodzą: 3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka i wc. Remont zakończony w marcu zeszłego roku. Przed blokiem zagospodarowany ogród dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościuszki

Kościuszki,zachodniopomorskie

96 480 zł1 440 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna działka o powierzchni 1440 mkw położona w malowniczej miejscowości Kościuszki ( ok 10 min od Nowogardu, 20 min od Goleniowa). Działka znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przebiśniegowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 900 zł110 m² 9 999,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny, komfortowy dom o powierzchni 110m2 Parter: *przestronny salon o powierzchni 35 m2 z podłączeniami pod aneksem kuchenny, z wyjściem na taras i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł63 m² 22 206,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament z widokiem na park o powierzchni 62,8m2 z dwoma balkonami w samym centrum Wrocławia na prestiżowym osiedlu na Kępie Mieszczańskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Radziwie

Radziwie,mazowieckie

40 000 zł1 751 m² 22,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Powierzchnia - 1751 m2. Szerokość frontu - 22 m Długość - 80 m Do działki jest dogodny dojazd publiczną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

378 648 zł53 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez 2% podatku pcc. Lokal składa się z przestronnej sypialni i salonu połączonego z aneksem kuchennym, tworząc otwarte i funkcjonalne wnętrze. Mieszkanie z którego można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sienno

Sienno,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1000mkw w miejscowości Sienno gmina. Dobrcz opis: - wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną z garażem/możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł60 m² 5 290,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na osiedlu Stasica ,trzypokojowe, średni pokój połączony z kuchnią ( tak zrobione , by łatwo wrócić do wersji podstawowej ), przynależna piwnica. Mieszkanie w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł104 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jedyny taki dwupoziomowy apartament z widokiem na las i Zatokę dostępny w Trójmieście. Wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru wnętrzu dodaje duże okrągłe okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, dwustronne, słoneczne na okolice centrum handlowego Borek. Mieszkanie sprzedaje razem z garażem który znajduje się zaraz za blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł29 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Od dziś obniżenie ceny! Oferuję na Sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Pomorzanach przy ul. 9 maja, cicha i spokojna okolica wśród drzew wdał od drogi. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł60 m² 10 441,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 60,24 m2 usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

704 000 zł64 m² 11 051,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł42 m² 14 197,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania z balkonem i miejscem postojowym już w cenie mieszkania w hali garażowej o powierzchni użytkowej 42,19 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krosno,podkarpackie

110 000 zł1 007 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wybudowaniu swojego wymarzonego domu? Cenisz sobie ciszę spokój i sielski klimat? Jeżeli tak ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

332 603 zł36 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Gotowe, oddane do użytkowania i czeka na swojego właściciela. Blisko centrum, ale w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 084 000 zł65 m² 16 736,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do nowoczesnego trzypokojowego mieszkania mieszczącego się w nowym budynku w tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Letnica, zaledwie rzut beretem od malowniczej plaży. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

259 000 zł27 m² 9 553,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj klucz do swojego nowego życia już dziś - z tą gotową do zamieszkania, dobrze oświetloną kawalerką w sercu Bielsko-Białej, która otwiera przed Tobą drzwi do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł48 m² 14 509 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży piękna nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy - Olimpia Port. Dane szczegółowe: powierzchnia: 47.9 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 4|4 Rok budowy: 2016 Winda: tak Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Olkusz

Olkusz,małopolskie

2 950 000 zł20 063 m² 147,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni około 2ha, położona ok. Olkusza przy trasie Kraków-Katowice. - teren położony jest przy trasie 94 z możliwym zjazdem. - powierzchnia terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Malbork,pomorskie

299 999 zł74 m² 4 026,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł1 050 m² 427,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w uroczym miejscu niedaleko Jeziora Osowskiego. Bardzo atrakcyjna okolica domków jednorodzinnych z utwardzoną drogą dojazdową. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł49 m² 15 342,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Rozkładowe 2 pokojowe dobry dojazd do różnych dzielnic Warszawy. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie.