dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

595 000 zł1 522 m² 390,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokalizacja Namiarkowa ,sklepy szkoła ,targ ,przedszkole itd.w blisko zamku. Dobrze skomunikowanie z sąsiednimi miastami aglomeracji. W odl. ok. 2km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Popka

Bochnia,małopolskie

149 000 zł90 m² 1 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:411 m²

Proponujemy na sprzedaż dom w miejscowości Bochnia - Chodnice zaledwie 2,5 km od centrum. Pomieszczenia w domu to 3 pokoje, kuchnia oraz przedpokój. Toaleta osobno w pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Bytomiu na ul. Katowickiej, w skład którego wchodzą: pokój kuchnia salon łazienka z wc przedpokój garderoba balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzeg

Przyszowice,śląskie

280 000 zł1 020 m² 274,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową położona w Przyszowicach przy ul. Brzeg. Działka o powierzchni 1020 mkw , szerokość ok.30 m długość ok. 32. Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

1 450 000 zł140 m² 10 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowy wykończony dom na pograniczu Białołęki i gminy Nieporęt w bardzo ładnym otoczeniu! Nowa uliczka, gdzie powstają nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przypki,mazowieckie

745 000 zł94 m² 7 961,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

745 000 zł | sprzedaż | 93,5 m2 | 1/2 bliźniak | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media miejskie, internet światłowodowy, przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 522 710 zł73 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe mieszkania na woli justowskiej - okolice Błoń *kameralna inwestycja* Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzychodzka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

149 000 zł36 m² 4 113,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy z lat 60'. W częściach wspólnych jest ogródek dostępny dla mieszkańców budynku. Mieszkanie bardzo jasne przestronne. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 199 000 zł172 m² 6 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:908 m²

Przestronny Dom na cichej, uroczej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom ok. 170m w stanie surowym, na pięknej i cichej działce, na peryferiach miasta. Dom otoczony żywopłotem przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Jaroszowa Wola,mazowieckie

930 000 zł9 689 m² 95,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

930 000 zł | sprzedaż | 9 339 m2 | kompleks działek | jaroszowa wola | gmina prażmów Na sprzedaż kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jaroszowa Wola w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nadjeziorna

Straduny,warmińsko-mazurskie

159 000 zł500 m² 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Straduny - działka budowlana 500m2 z domkiem o powierzchni 70m2 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki budowlanej w miejscowości Straduny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:216 m²

Sprzedam domek letniskowy o powierzchni 32m2 na działce własnościowej o pow. 216m2. na terenie ośrodka wypoczynkowego w bardzo dobrej lokalizacji. Domek ocieplony, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł32 m² 14 668,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Super oferta - mieszkanie gotowe do wprowadzenia się piękna zielona okolica - ulica Myśliborska super lokalizacja Wyśmienite 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,70m2 położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kijowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł42 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w kameralnym apartamentowcu z 2015 roku bardzo w środku zadbany z czystością utrzymywana na wysokim poziomie. W samym sercu Bartodziejów Mieszkanie 2 pokojowe - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

824 500 zł49 m² 16 878,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

584 306 zł51 m² 11 381,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zobacz ile Zyskasz! Ile Oszczędzasz dzisiaj! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich, poleca. Mieszkanie 2 pokojowe, parter, winda, dodatkowo ogródek. powierzchnia 51,34m , w cenie mieszkania dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Konin

Konin,wielkopolskie

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal/budynek z Żabką + 2 paczkomaty + drugi najemca (biuro firmy) - budynek o pow. 140m2, - podpiwniczony budynek wolnostojący, - działka 500m2, - roi/yield 9,6% netto - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Koszalin, os. Na Skarpie, ul. Sucharskiego. Nieruchomość o powierzchni 41m2, usytuowana na IV piętrze w bloku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 056 410 zł94 m² 21 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Jasionka,podkarpackie

124 000 zł824 m² 150,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę z Warunkami zabudowy zlokalizowaną w prężnie rozwijającej się miejscowości Jasionka pod Rzeszowem. - prezentowana nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

879 000 zł147 m² 6 115,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja Wieliczka - Przebieczany Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 995 zł60 m² 11 985,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony!top| Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Krościenko nad Dunajcem

Krościenko nad Dunajcem,małopolskie

1 290 000 zł1 835 m² 703 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Krościenku nad Dunajcem, w samym centrum 200m od rynku. W okolicy szlak na Trzy Korony/ Sokolice oraz Górę Zamkową. W pobliżu ośrodek zdrowia czynny całą dobę. Nr ewid.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

130 000 zł46 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe nowe w systemie tbs w Aleksandrowie Kujawskim ul. Słoneczna Mieszkanie w systemie tbs o powierzchni 45,5 m 2 znajduje się na parterze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

705 324 zł44 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Ponadczasowa, a zarazem nowoczesna architektura o wysokim standardzie wykończenia obejmująca budynek o 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie mieszcząca na Pozańskich Winogradach Rzut na ostatnim zdjeciu ul. Turkusowa, 5 minut od Uniwersytetu Przyrodniczego oraz 10 min od Parku Sołackiego. Mieszkanie idealne dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybne

Rybne,podkarpackie

121 000 zł967 m² 125,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż w malowniczej miejscowości Rybne, województwo podkarpackie Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu lub inwestycji w pięknej okolicy? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 15 065,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ciekawa oferta okazayjna cena! Do sprzedania mieszkanie 45,8m2 w bardzo lubianej części Ochoty na Rakowcu, przy ulicy Majewskiego. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena lokalu z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Na sprzedaż lokal mieszkany po remoncie generalnym usytuowany w bloku z cegły przy ul. Bydgoskiej na osiedlu Kopernika. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z balkonem, które znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony. Apartament Przestronne mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębno

Dębno,małopolskie

160 000 zł1 700 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 działki budowlane o powierzchni 17 arów każda znajdują się w samym sercu urokliwej miejscowości Dębno, oferując wyjątkową lokalizację dla potencjalnych nabywców. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

668 715 zł53 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 52,80 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

1 146 000 zł200 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny w nowym bliźniaku wybudowanym w 2024 roku w południowej części powiatu lesznowolskiego. Nieruchomość w stanie deweloperskim. Bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

749 000 zł65 m² 11 449 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament w nowoczesnym stylu na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. 2500 m - 30 minut spacerem do plaży. 2000 m - 20 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

96 000 zł1 568 m² 61,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane położone w Giebułtowie blisko Świeradowa Zdrój teren płaski słoneczny południowy z widokiem na pasmo gór Izerskich powierzchnie działek : 1476 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł85 m² 6 613,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 84,77 m2 z z tarasem na dachu o pow. 48,66 m2. Prezentowane mieszkanie znajduję się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł45 m² 10 852,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Ogrodowa

Łaziska Górne,śląskie

49 000 zł309 m² 158,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania ogródek działkowy o powierzchni 309 m2 w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej (rod Szarotka). Na działce znajduje się domek drewniany z dwoma pomieszczeniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł65 m² 10 672,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność! winda / ogrzewanie miejskie / wysoki sufit 380cm/ 1 piętro Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanej przedwojennej kamienicy przy pl. Powstańców Śląskich. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

599 950 zł41 m² 14 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne przy Kamieńskiego z balkonem/gotowe Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. H.Kowarzyka niedaleko ul. Kamieńskiego, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

739 000 zł120 m² 6 151,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż pod lasem * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwość aranżacji strychu- 35 mkw, wysokość 2,20 mkw Parter:.