cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 850 ogłoszeń
Od najnowszych
200 850 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Bielkowo
Bielkowo,zachodniopomorskie
305 500 zł3 055 m² 100 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karkonoska
Legnica,dolnośląskie
279 000 zł42 m² 6 595,74 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
417 960 zł46 m² 9 145,73 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy, ul. Bolesława Krzywoustego
Wrocław,dolnośląskie
559 600 zł52 m² 10 683,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska
Warszawa,mazowieckie
630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego
Wrocław,dolnośląskie
795 000 zł80 m² 9 937,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
545 000 zł131 m² 4 160,31 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka umeblowana, Plac Wolności
Elbląg,warmińsko-mazurskie
185 000 zł22 m² 8 409,09 zł/m²
Archiwalne
Lokal użytkowy Ustronie Morskie
Ustronie Morskie,zachodniopomorskie
355 936 zł36 m² 9 800 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska
Legionowo,mazowieckie
750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska
Poznań,wielkopolskie
649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois
Łódź,łódzkie
240 000 zł31 m² 7 692,31 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza
Stare Babice,mazowieckie
1 650 000 zł174 m² 9 482,76 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wileńska
Legnica,dolnośląskie
850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia