dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 619 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gawronia

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł889 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w rejonie ul. Skalnicowej, łączącej Trakt Lubelski z Radością. W sąsiedztwie tylko nowa zabudowa, nie ma starych kopciuchów, liczne ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gietkowska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

716 380 zł146 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

BB Nieruchomości oferuje lokal handlowo-użytkowy o powierzchni całkowitej 146,20 m2 na parterze przy ulicy Gietkowskiej w Olsztynie. Lokal po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chorzów,śląskie

377 239 zł37 m² 10 092 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy mieszkania 1,2,3 i 4- pokojowe o różnym metrażu i układzie! 0% prowizji I pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera Wyjątkowy dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

570 000 zł34 m² 16 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze. Składa się z dwóch przytulnych pokoi, niewielkiej kuchni oraz łazienki. Dwa pokoje przeszły remont, co dodaje im świeżości, natomiast łazienka czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

125 000 zł2 500 m² 64,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 2500 m2 we wsi zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od Przybiernowa. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel. Dojazd do nieruchomości drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kruszyna

Kruszyna,opolskie

110 000 zł100 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1200ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 100 m2 oraz budynkami gospodarczymi położona w miejscowości Kruszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

500 825 zł44 m² 11 382,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M-17 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 43,55 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł115 m² 11 295,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy blisko lasu, z dobrą komunikacją do miasta i gigantycznym tarasem, ta oferta jest dla Ciebie! Znajduje się ono w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kosów

Kosów,łódzkie

124 000 zł1 305 m² 95,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną położona w Kosowie - Batorówka w gminie Moszczenica. Teren o pow. 1305 mkw o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 098 000 zł82 m² 25 445,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Piękne, dwustronne, wysokie (3m!), pełne światła mieszkanie w niezwykle zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie 82 mkw 3 przestronne, jasne pokoje 2 balkony Kuchnia w eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł30 m² 12 748,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż urokliwa kawalerka z przestronnym balkonem, znajdująca się w dzielnicy Niebuszewo. Nieruchomość o powierzchni 30,2 m2, znajduje się na III piętrze niskiego bloku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

890 000 zł50 m² 17 835,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji na Ruczaju przy ul. Ruczaj. Świetna propozycja dla singli oraz młodych par! lokal - Doskonale utrzymane dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

325 000 zł98 m² 3 327,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu czteropokojowe mieszkanie, usytuowane na całym parterze domu dwukondygnacyjnego, w Lwówku Śląskim. W skład powierzchni użytkowej, która wynosi 97,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Lesko,podkarpackie

320 000 zł2 700 m² 118,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zabudowaną działkę znajdującą się w centrum Leska, o powierzchni 27 arów. Usytuowana w bardzo spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wojska Polskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (40 m2) z balkonem w Nowej Rudzie-Słupcu. Mieszkanie z 2 windami na 3 piętrze wieżowca z dostępem do komórki i piwnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta w przygotowaniu.zdjęcia robocze, już teraz w publikacji! Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w budynku dewelopera RAI z 2018 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

431 420 zł47 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja jw. Construction. Osiedle Kościuszki - Pomiędzy centrum a Parkiem Śląskim. Jasne, nowe i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł48 m² 23 711,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Informcje ogólne Mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe, z potencjałem. Lokalizacja: warszawa, ursynów ul. Stefana Kopcińskiego Cena: 1150 000 pln Metraż: 48,50 m2 Piętro 0/3 Rok budowy: 1985 rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 028 365 zł61 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Ponadczasowa, a zarazem nowoczesna architektura o wysokim standardzie wykończenia obejmująca budynek o 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł43 m² 15 116 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 znajdujące się na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 71. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 3.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Betoniarzy

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł900 m² 887,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, położona w centralnej części gdańskiej dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Betoniarzy. Nieruchomość położona bezpośrednio drodze osiedlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

380 601 zł35 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł48 m² 10 693,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47,60 m2 składają się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł78 m² 11 085,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Gotowy produkt inwestycyjny przychód ponad 100tys/rok. Mieszkanie podzielone na dwa niezależne lokale idealne pod inwestycje. Nieruchomość w centrum miasta. Mieszkanie ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 133 670 zł71 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdecka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł74 m² 18 949,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na Pradze Południe, przy ul. Gdeckiej 5. To doskonała lokalizacja dla rodziny, oferująca przestronny układ z osobnym wejściem i dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w kamienicy w samym sercu Starej Pragi w dzielnicy Praga Północ. Budynek: lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Murzynowo,lubuskie

64 500 zł702 m² 91,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W miejscowości Murzynowo gm. Skwierzyna przy ul. Polnej posiadamy w sprzedaży działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Działka nr ewidencyjny 492 o powierzchni 702 m kw jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży duże mieszkanie usytuowane w domu wielorodzinnym, zlokalizowanym w Kielcach - osiedle Pod Dalnią. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł27 m² 10 691,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 1-pokojowe z niedużym balkonem, na pierwszym piętrze niskiego, docieplonego budynku. Budynek usytuowany jest prostopadle do ulicy, przed wejściem pas zieleni. Z niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji! Opiekun oferty: umów się na bezpłatną prezentację! Poznaj jedną z najbardziej klimatycznych i wyjątkowych inwestycji we Wrocławiu! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 000 zł15 400 m² 649,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas Przedstawiamy państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż. Działka składa się z dwóch niezależnych działek o łącznej powierzchni 1,5408 m2 (każda po 7,704 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konarzyny

Konarzyny,pomorskie

785 000 zł169 m² 4 644,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Nowy dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż piękny dom na Kaszubach w malowniczo położonej miejscowości Konarzyny gm. Stara Kiszewa Województwo Pomorskie. Lokalizacja to początek Borów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

550 000 zł30 m² 18 199,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż z widokiem na Karkonosze Lokal sprzedawany w formie cesji praw do lokalu. Apartament 129 to niespełna 31 metrowy lokal dwupokojowy, z bezpośrednim wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kijów

Kijów,śląskie

419 999 zł100 m² 4 199,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania przepięknego domu w gminie Kruszyna (30 km od Częstochowy) Działka ok 1200m2 Dom gotowy do zamieszkania od zaraz Powierzchnia ok 100m2 - Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (dwa oddzielne pokoje, kuchnia z jadalnią) o powierzchni 52,96 m2 i wysokości 2,60 m w budynku z 1955 r. zlokalizowane na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

633 000 zł91 m² 6 963,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Najistotniejsze cechy: 12 segmentów kanalizacja miejska powierzchnia 90,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

820 000 zł48 m² 17 065,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji na os. Piastów 63f! Lokal znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

699 600 zł53 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. W centrum miasta 2-pokojowe mieszkanie z loggią do odbioru za mniej niż 3 m-ce układ pomieszczeń - Salon z aneksem kuchennym 25,6 m2 - Sypialnia 12,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł27 m² 19 434 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka po remoncie generalnym, zlokalizowana tuż obok Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł95 m² 5 179,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem oferty jest obecnie lokal użytkowy niemieszkalny o pow. 88,20m2 w budynku z 1999r na Niebuszewie. Nieruchomość mieści się na parterze niskiego bloku. Cena za 1 m2 tylko 5200.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij