dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 107,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do kompletnego remontu przy ul.Stefana Baleya 7 na warszawskiej Ochocie. Lokal jest usytuowany na 4/4 piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie jest jasne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kopalniana

Łaziska Górne,śląskie

349 000 zł4 337 m² 80,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! W dniach 31.01 - 12.02 proszę o kontakt z ** duża zielona działka w spokojnej okolicy, ** na terenie działki znajdują się dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

443 398 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poziomkowa

Oleśnica,dolnośląskie

312 000 zł800 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 800 metrów kwadratowych w Oleśnicy na ulicy Poziomkowej. Działka objęta mpzp: * Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł28 m² 23 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 28 m2, usytuowaną na 3 piętrze budynku z 2016 roku przy ulicy Wita Stwosza. Mieszkanie jest urządzone, wyposażone w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

540 825 zł37 m² 14 557,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,15 m2, usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2023 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Nowogródzkiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

1 098 000 zł86 m² 12 694 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 86,50 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Budowa zakończona Oddanie kluczy: marzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 300 zł35 m² 9 922,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł17 m² 23 918,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Lokalizacja: warszawa, mokotów- sielce, ul. Belwederska 3 Metraż: 17 m2 Piętro: 4/11 Rok budowy: 1967 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 409 000 zł Czynsz: 230 zł Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 690 000 zł158 m² 10 725,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Tylko U nas! Dom mieści się w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Osowej, blisko trójmiejskiej obwodnicy. Nieruchomość jest dwukondygnacyjna, przy czym na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł71 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Brak konieczności zakupu miejsca postojowego! :atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

359 104 zł36 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

339 000 zł51 m² 6 587,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o powierzchni 51m 2 usytuowane na osiedlu Młodych. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 duże ustawne pokoje , oddzielna kuchnia ,wc łazienka oraz korytarz. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł33 m² 16 817 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy Parku! 2 pokoje z balkonem Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami: południowym oraz Klecińskim. 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Marysieńki

Sade Budy,mazowieckie

257 000 zł1 962 m² 130,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli marzysz o spokojnej i zielonej okolicy, gdzie cisza i harmonia są na porządku dziennym, to mamy dla Ciebie kilka niezwykłych działek do wyboru! Położone w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczota

Warszawa,mazowieckie

3 130 000 zł140 m² 22 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 140 metrowe mieszkanie ( 100 m + 40 m) z ogromnym tarasem oraz z udziałem w ogrodzie w kamienicy z 1936 roku na starym Mokotowie, przy ul. Czeczota. Takie perły to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Piła,wielkopolskie

449 000 zł70 m² 6 386,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyposażone mieszkanie dwupoziomowe na zamościu 3 pokoje,70,3 m 2 , rozmieszczone na 2 poziomach duży balkon! Ciekawe, rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem I poziom: salon (16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

159 000 zł1 080 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność tylko U nas! opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę w spokojnej okolicy, położoną przy Przełęczy Koziej w Jedlinie Zdrój. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Budki Petrykowskie,mazowieckie

100 000 zł910 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 910m2 we wsi Budki Petrykowskie, gmina Pniewy, powiat Grójec. Działka leży na obszarze oznaczonym w Studium uwarunkowań symbolem mr-mn tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł160 m² 4 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Stawowa Do sprzedaży jest dom jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

671 999 zł66 m² 10 116 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Głucha

Rybnik,śląskie

54 000 zł295 m² 183,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Już teraz zaplanuj wiosnę - lato - jesień 2024r. na swojej Nowej Działce Rekreacyjnej! Bardzo ładna, duża działka rod z altanką w Rybniku przy Raciborskiej Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezinki

Brzezinki,dolnośląskie

749 000 zł1 510 m² 496,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa działka znajduje się w pierwszej lini brzegowej największego zbiornika wodnego. Działka budowlana o powierzchni 1510m2. Ogrodzona twardym Panelem siatkowym wraz z podmurówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł58 m² 6 927,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje blisko centrum *** rezerwacja *** Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 52 m2 zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku przy ul. Kraszewskiego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość oferuje perfekcyjny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

360 000 zł54 m² 6 633 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Centrum Tarnowa - idealne dla rodziny bądź też pod inwestycje. cena: 360 000 zł. metraż: 54 m2 Inwestycja z doskonale skoordynowaną komunikacją miejską, starym szpitalem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie U nas! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe, ciche oraz jasne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na Warszawskiej Woli przy ulicy Wolskiej. Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

540 000 zł119 m² 4 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom wolnostojący, parterowy z antresolą o powierzchni całkowitej ok. 118 m2 usytuowany na działce 1364m2 Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł90 m² 8 651,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Piękne mieszkanie w kamienicy 3 rodzinnej! Mamy dla Ciebie mieszkanie 4 pokojowe, rozkładowe, znajdujące się w 3 rodzinnym domu. Już dziś możesz zamieszkać w miejscu, które posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł180 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Uwaga! Klient dla naszego biura, natomiast zyskuje opiekę na każdym etapie transakcji! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa, jedyna taka nieruchomość na wrocławskim Jagodnie, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie szczytowe z widną kuchnią zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Pólko w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok z roku 1975 roku (rama H), klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

560 000 zł1 483 m² 378 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Przylasku Rusieckim (nowa Huta, kraków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Reda,pomorskie

599 000 zł63 m² 9 507 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 mieszczące się na 2 piętrze, 3 piętrowego bloku z 1988 roku przy ul. Św. Wojciecha w Redzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł50 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczny apartament z balkonem i miejscem postojowym, o powierzchni 49,60 m2, usytuowany na 3 piętrze z południowo wschodnią ekspozycją okien. - mieszkanie bardzo dobrze wyposaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 150 000 zł98 m² 11 781,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Polna

Wola Uhruska,lubelskie

297 000 zł4 174 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży działkę składająca się z dwóch położonych obok siebie działek o łącznej powierzchni ok. 42 arów (4174 m2) znajdującą się w obrębie miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 mieszkania po generalnym remoncie w Bytomiu. Mieszkania zostały wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością o detale. Wszystkie instalacje zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 669 000 zł115 m² 14 494,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku pcc idealne dla rodziny I 3 sypialnie I taras (44 M2). Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. W inwestycji jest jedynie 142.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

876 937 zł64 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Gotowa Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gawronia

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł889 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w rejonie ul. Skalnicowej, łączącej Trakt Lubelski z Radością. W sąsiedztwie tylko nowa zabudowa, nie ma starych kopciuchów, liczne ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gietkowska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

716 380 zł146 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

BB Nieruchomości oferuje lokal handlowo-użytkowy o powierzchni całkowitej 146,20 m2 na parterze przy ulicy Gietkowskiej w Olsztynie. Lokal po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij