dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 350 000 zł169,40 m² 7 969,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Tylko U nas! dom W szemudzie O powierzchni 169M2! dom Na sprzedaż przestronny, świetnie zaprojektowany dom o powierzchni ok. 169 m , oferujący komfortowy układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 857 zł53,13 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na parterze, składające się z: - przedpokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - dwóch sypialni, - tarasu, - ogródka. Osiedle Gwiezdna Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 968 zł78,47 m² 8 563,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na 1 pietrze o powierzchni 78,47 m2 a w nim m.in.: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - trzy sypialnie - przedpokój - balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 752 zł47,60 m² 10 625,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie (wykończone) na parterze o powierzchni 47,60 m a w nim m.in.: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - sypialnia - przedpokój - balkon Standard.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł915,97 m² 4 694,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 903 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z rampą -poręba ul. Zakładowa. Wynajmę lub sprzedam halę produkcyjno-magazynową o łącznej powierzchni ok. 750 m/2, przystosowaną do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 727 zł42,15 m² 11 594,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Informacje o działce Działka w Zamarskach, w połowie ulicy Rajdowej, niewielkiej miejscowości położonej koło Cieszyna. Do centrum Cieszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 300 zł59,16 m² 11 499,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł60,91 m² 10 999,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł39,35 m² 12 500,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brodnica działka na sprzedaż W super okolicy przy lesie. Machdom invest nieruchomości   Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł2 123 m² 68,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 21,23 arów i wymiarach ok. 45 50 m, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Drzycim

Drzycim,kujawsko-pomorskie

299 000 zł2 544 m² 117,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna z zabudową produkcyjną - Drzycim (kujawsko-pomorskie) super promocja polecam machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: mirosław Machulski tel.   Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 275 zł101,37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rypin apartament W centrum miasta. Machdom invest nieruchomości   Oferujemy możliwość skorzystania z pomocy w kontakcie z profesjonalną i doświadczoną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gulbiny

Gulbiny,kujawsko-pomorskie

759 000 zł80 m² 9 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Gulbiny wyjątkowa nieruchomość - luksus I natura W jednym miejscu machdom invest nieruchomosci   Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom całoroczny jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł58 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku w centrum Zazamcza. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 109 zł37,23 m² 9 726,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 024 zł54,48 m² 8 021,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, dwiema sypialniami, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 109 zł37,23 m² 9 726,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł6 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, 60 arów, jankowice Rybnickie W samym sercu Jankowic Rybnickich czeka na Ciebie prawdziwa perełka przestronna, 60-arowa działka budowlana, która daje niemal.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł274,70 m² 6 370,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

DO sprzedania dom wolnostojący 5 pokoi Z dwoma garażami na dużej pięknie zagospodarowanej działce - małkowo! lokalizacja: dom położony jest w Małkowie w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł26,18 m² 10 771,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu lub pierwszego, gotowego do wprowadzenia mieszkania? Oferuję na sprzedaż wyjątkowo ergonomiczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 975 zł95 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z możliwością antresoli 33 M2 przy podołodze (antresola W opcji za dodatkową kwotę) - sufit katedralny W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,51 m² 17 308,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio mieszkanie na start lub jako inwestycja. Ciche, czyste i zadbane mieszkania z balkonem i oddzielną kuchnią z oknem. Mieszkanie na ostatnim 5 piętrze z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł42,25 m² 52 071,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj między Ogrodem Saskim a Operą Narodową. Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Niecałej, do własnej aranżacji w nowo wybudowanym apartamentowcu z 2025 r. Zachwycające części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 078 m² 312,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż działka o powierzchni 2078 m położona w Skierdach, gmina Jabłonna. Kameralne położenie w drugiej linii zabudowy, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 450 zł637 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. Działka o powierzchni 637 m2 położona w jednej z najlepszych dzielnic Zakopanego - na wzgórzu Antałówki w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 901 zł52,90 m² 8 750,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,80 m² 6 903,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu wielu terenów zielonych i pełnej infrastruktury - Gliwice, ul. Przyszłości. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Tyrowo

Tyrowo,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł325,47 m² 5 223,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tyrowo -odkryj Twój Wymarzony Dom w Sercu Natury i Nowoczesności! Opiekun Paulina Sokołowska   machdom invest nieruchomości   ZAPOZNAJ.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,82 m² 14 600,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

3 pokojowe mieszkanie nad morzem idealne na inwestycje lub do zamieszkania gdańsk brzeźno Możliwość prezentacji w weekendy oraz święta! lokalizacja: mieszkanie położone jest w Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,80 m² 11 045,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W gdańsku - orunia górna! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w lubianej dzielnicy Gdańska - Orunia Górna. Miejsce doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł314,12 m² 15 599,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 102 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom wybudowany w 2020r idealny dla osób pracujących zdalnie i lubiących obcować z naturą. Lokalizacja: warzenko to kameralna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł143,92 m² 7 990,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

DO sprzedania dom wolnostojący 4 pokoje na dużej działce Z garażem i fotowoltaiką blisko lasu - pępowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Pępowie, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł79,83 m² 14 280,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie Z dwoma ogródkami, dwoma miejscami postojowymi I komórką lokatorską - gdynia, chwarzno - wiczlino! lokalizacja: mieszkanie położone jest w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł793 m² 2 509,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:751 m²

Sprzedam budynek usługowo-handlowy w bardzo dobrym stanie, zlokalizowany w przemysłowej części miasta. Obiekt posiada parter oraz piętro, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł85,27 m² 7 857,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Bielawa w gminie Długołęka przy ulicy Lawendowej. Nowe, kameralne osiedle domów bliźniaczych i wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48,90 m² 16 134,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje z opcją na 3, balkon, zieleń i pełne wyposażenie! lokalizacja: gdańska Zaspa słynie z wyjątkowego klimatu szerokie ulice, dużo zieleni i muralowe elewacje nadają tej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

budynek mieszkalny + budynek gospodarczy + drugi budynek z garażem, podwórko i działka za budynkami 7000m2, wszystkie media, nowa powierzchnia asfaltowa jezdni, ulica oświetlona, ładne spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 641 m²

Konojady na sprzedaż siedlisko z ogromnym potencjałem - cisza, natura i piękne widoki! machdom invest nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową ofertę siedlisko do.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 200 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1200 m Kowalewo, gm. Szemud! Numer działki: 51/26 Szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Działka rolna o powierzchni 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł216 m² 9 254,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

Piękny i klimatyczny dom w Gdyni, idealny dla rodziny! lokalizacja: wiczlino to spokojna, zielona dzielnica Gdyni, położona w otoczeniu lasów i łąk idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł280 m² 7 767,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom W krakowie dom szeregowy narożny W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego O pow. 280 M2, w tym podziemie Z garażem ok. 100 M2 + 2 miejca postojowe przy domie + strych.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł302 m² 9 599,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek usługowo-mieszkalny w centrum Lidzbarka Warmińskiego - inwestycja machdom invest nieruchomości   Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł109,54 m² 2 921,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis nieruchomości: przedmiot wyceny stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 109,54 m2 położona przy ul. Kalinowej 35 w Czechowie,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł230 m² 3 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Brodnica komfortowy dom z wyposażeniem w dobrej lokalizacji. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym "M". Machdom.