dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 212 ogłoszeń

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Sadlno, w gminie Wierzbinek (woj. wielkopolskie). Lokalizacja idealna do zamieszkania cicha, zielona okolica z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł668 m² 2 245,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości przemysłowo-usługowej w Bydgoszczy Na sprzedaż: nieruchomość budynkowa z potencjałem, położona w Bydgoszczy. Oferujemy dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł770 m² 245,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Steblowie. Płaska, nie zarośnięta, sucha, regularny prostokąt. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 8M, u, czyli tereny mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł38,75 m² 17 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,75 m2 na I piętrze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 540 m² 240,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż jora wielka (ok. 100 m od jez. Tałty) Lokalizacja: jora Wielka, gmina Mikołajki, woj. warmińsko-mazurskie Szlak wjm idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł34,34 m² 17 443,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ - 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł58 m² 2 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Częstochowie przy ul. Bardowskiego. Bardzo dobra komunikacja z centrum oraz drogą krajową Katowice-Warszawa. Położenie na parterze z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55,54 m² 14 223,98 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sajzy

Sajzy,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 717 m² 86,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana o powierzchni 1717 m2 położona pomiędzy dwoma jeziorami wraz z udziałem w działce z linią brzegową jeziora Krzywe Sajzy gmina Ełk Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł114,85 m² 10 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Śledziejowice gm.WIELICZKA. Do sprzedania segment domu w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi, garaż, ok. 700m2 działka do segmentu. Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł67 m² 13 701,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Cegielnia,kujawsko-pomorskie

975 000 zł201 m² 4 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 674 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przepiękną leśniczówkę, która spełni marzenia o spokojnym, otoczonym naturą domu. Zlokalizowana w Gołąbkach, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł400 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 862 m²

Dom nad zalewem klimkowskim - beskid niski Miejsce, w którym odetchniesz i wypoczniesz! lokalizacja premium - serce beskidu niskiego Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 073 m² 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nasłoneczniona działka z ładnymi widokami. Media w drodze: prąd, woda miejska, gaz. Rozmiary działki to około 22 x 37 m. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł207 m² 7 149,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowość na rynku nieruchomości! Posiadamy klucze - elastyczne możliwości prezentacji. Podczas prezentacji możesz swobodnie obejrzeć nieruchomość - bez obecności właścicieli. Atrakcyjny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zachodniej części miasta Lublina w dzielnicy Węglin-Północ w osiedlu domków jednorodzinnych. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów ulica Konduktorska - 3 pokoje / 48m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Dolnym Mokotowie. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58,18 m² 6 617,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,18 m , położone w miejscowości Nowinka, usytuowanej między Augustowem (15 km) a Suwałkami (20 km). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskową Działka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ukośna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

130 000 zł890 m² 146,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wyboru cztery działki w bliskiej odległości osiedla Zagople a tym samym do szkoły przedszkola i przystanku autobusowego. W niedalekiej odległości sklepy ,ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł101 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - nowoczesne energooszczędne apartamenty dwupoziomowe Z tarasem na sprzedaż! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie się Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 471 zł50,39 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa Myśliwska to kameralna inwestycja, która powstaje w Tychach na osiedlu L. To budynek znajdujący się w sercu już istniejącego osiedla w pełni zagospodarowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

211 500 zł423 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/8 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych w Adamowie - działka 33/9 - 871mkw - działka 33/8 - 804mkw - działka 33/7 - 804mkw - działka 33/6 - 2521mkw - media: woda, prąd (w ulicy) - dojazd asfaltowy -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73 m² 8 890,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73 m2: przestronny przedpokój 3 osobne pokoje oddzielna kuchnia łazienka z prysznicem balkon Zdjęcia nie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Wyłączność! duża działka budowlana, nieruchomość Z potencjałem. Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł171,63 m² 5 826,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Dom jednorodzinny z garażem 3-stanowiskowym - ogród, sad i doskonała lokalizacja Lokalizacja: suszec Powierzchnia użytkowa: 171,63 m Powierzchnia działki: 2286 m2 Rok budowy: 1981.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł28,77 m² 2 085,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie częstochowskim, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł31,54 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 31,56 m.kw. , w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Niesamowita przestrzeń - Wysokie sufity (4 metry!), antresola, oryginalna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 200 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Mamy przyjemność zaprezentować 3 atrakcyjnie położone działki rolne (z możliwością zabudowy) w podtoruńskim Górsku przy ulicy ks. Markiewicza. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł94,98 m² 8 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymi przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 929 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie czas zwalnia, a jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków. Taka właśnie jest ta 19-arowa działka rolna, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,56 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować doskonale zlokalizowaną nieruchomość, znajdującą się w Rzeszowie, przy ul. Lubelskiej 99 na osiedlu Bella Dolina. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł257 m² 8 171,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w jednej z najlepszych lokalizacji w Osielsku Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł55 m² 10 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 715 zł67,85 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,85 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku w ramach inwestycji kwadrat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł51,56 m² 7 660,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle horyzont to doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zaciszne, przyjazne otoczenie a jednocześnie bliskość infrastruktury miasta oraz osiedla Pyrzyckiego. To już 2 etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 463 zł35,05 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł671 922 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostęna tylko W ossa-nieruchomosci! Przedstawiamy Państwu nietuzinkową ofertę 7 działek na sprzedaż o łącznej powierzchni 67,1922 ha objęta mpzp oraz Studium w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł120 m² 7 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bliźniak w zabudowie dwulokalowej racula Powierzchnia :120 m2 Ogródek: 420 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! został już tylko jeden lokal! 0% prowizji 0 % pcc! d&k Nieruchomości ma.