dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wirecka

Ruda Śląska,śląskie

830 000 zł146 m² 5 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom Dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146 m połączony z sąsiednim budynkiem tylko garażem, na działce o powierzchni 480 m . Przy budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

849 000 zł173 m² 4 916,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy trzy piętrowy dom W bodzanowie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży d om jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 172,7 m2 , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilczopole-Kolonia

Wilczopole-Kolonia,lubelskie

249 000 zł2 076 m² 119,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wilczopole Kolonia w gminie Głusk. Kilka minut drogi do granic administarcyjnych miasta Lublin. Działka budowlana o powierzchni 0,2076 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

549 900 zł86 m² 6 394,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Rezerwacja!, chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń tel.Nowo budowany bliźniak parterowy w Taniborzu koło Gowarzewa! Faktura, 5 lat rękojmi, bez podatku pcc, bez prowizji i dotykowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Kraków,małopolskie

1 035 000 zł59 m² 17 459,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Studio Nieruchomości przedstawia trzypokojowe przytulne mieszkanie o pow. 59,3 m2 z miejscem do parkowania w dzielnicy Prądnik Biały - rejon ulic Grażyny / Legnicka mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 4 pokojowego mieszkania na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 20. Osiedle położone w otulinie zieleni, w spokojnej części Bielan. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł151 m² 8 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Gotowy dom W stanie deweloperskim! Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2 posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o pow ok 1.170 m2. Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skąpe

Skąpe,lubuskie

67 000 zł700 m² 95,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż około 700 m2 działka budowlana w miejscowości gminnej Skąpe. Działka z warunkami zabudowy, ostatnia z trzech oferowanych. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na wysokim parterze w 10-piętrowym wieżowcu, tuż przy stacji skm na ulicy Młyńskiej 4 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł52 m² 7 914 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Okazja! Nowy lokal w centrum Wrocławia obok Galerii Handlowej Wroclavia! Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 51,81m2 zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu przy nowobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

115 000 zł2 200 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Silno 10 km od Torunia - działka budowlana z warunkami zabudowy! oferta wyłącznie W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o numerze 155/43 pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł67 m² 22 346,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w rezydencji Art Eco zielonej części Żoliborza - Jasnodworska 3b Rezydencja arteco to nowoczesne osiedle mieszkaniowe charakteryzujące się wyjątkowym wykończeniem części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł53 m² 8 260,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie O pow 48,66M2 blisko centrum jg Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego blisko centrum Jeleniej Góry o pow całkowitej 52,66m2 usytuowanego na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegolewskich

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł64 m² 11 480,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 zlokalizowane w kamienicy na Łazarzu, dzielnicy przylegającej do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

576 900 zł27 m² 21 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

hit / 3 pok / kwiska / tramwaj / autobus!. Na sprzedaż mieszkanie 54m2 3-pokoje łazienka,wc stan bdb po remoncie w pełni umeblowane do zamieszkania,do dyspozycji piwnica,miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Ustroń

Ustroń,śląskie

205 000 zł13 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Lokal inwestycyjny w Ustroniu piękne miejsce z widokami na góry znajdujący się w budynku przeznaczonym na działalność rehabilitacyjną i wczasową po kapitalnym remoncie, urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Staropole

Staropole,lubuskie

65 000 zł1 054 m² 61,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy wyjątkową działkę w okolicy Staropola, położoną zaledwie 3 km od Lubrzy. Ta urocza nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

420 000 zł47 m² 8 926,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe (rozkładowe, jednostronne) mieszkanie o powierzchni 47,05m2. Znajdujące się na 5 piętrze w 6 piętrowym bloku z 2010 roku z nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 249 000 zł130 m² 9 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Ofertą sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej pod Szczecinem. Nowoczesne i wygodne lokum dla klientów ceniących sobie spokój przy jednoczesnym łatwym dojeździe do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł45 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 z balkonem 4,01 m2 i osobną garderobą 1,77 m2! atuty inwestycji / mieszkania: - lokalizacja w okolicy nowych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

2 050 000 zł92 m² 22 283 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lutin Nieruchomości prezentuje apartament 92 m2, na Krakowskim podgórzu, nieopodal Wisły. Pięknie wykończony, nowoczesny styl. Apartament podzielony na dwa oddzielne mieszkania, 61 m2 i 25 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

835 000 zł131 m² 6 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bielany ul. Klaudyny Imponujący widok z 12 piętra! Mieszkanie o powierzchni 43 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na granicy Bielan i Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rewelacyjna Inwestycja! Wysoka stopa zwrotu. Mieszkanie blisko centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku zadbanym, zrobiona elewacja. Klatka schodowa czysta i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

304 000 zł31 m² 9 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Gotowiec inwestycyjny 2 kawalerki w cenie 1! 2 kawalerki o powierzchni 15m2 i 15,5m2 obie z andresolą obie kawalerki na jednej księdze wieczystej, mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

865 000 zł63 m² 13 730,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Gdynia Centrum | 5 min Skwer Kościuszki | Od zaraz Atuty: mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym potencjałem inwestycyjnym w ścisłym centrum Gdyni. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,5 m , położone na osiedlu Gądów Mały we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: *salon *sypialnia *oddzielna wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

380 020 zł30 m² 12 731 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczaniec

Szczaniec,lubuskie

76 000 zł868 m² 87,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działka budowlana w Szczańcu. Działka ma powierzchnię 868 mkw. Działki znajdują się przy drodze powiatowej prowadzącej do drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

949 000 zł125 m² 7 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Luksusowy komfortowy dom wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! gotowy do zamieszkania Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czercnia. Budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

5 000 000 zł4 700 m² 1 063,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Pogorzelicy pod zabudowę usługowo turystyczną Pow-4700m2 Działka w cichej i spokojnej części Pogorzelicy 10 min spacerem do morza. Na działkę został zrobiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

889 116 zł50 m² 17 800,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej w rejonie Ronda Matecznego Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z parametrami oferty mieszkań jest idealną opcją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł64 m² 13 385,80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w świetnej okolicy na Pradze Południe ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , łazienką i przedpokojem w rewelacyjnej lokalizacji. Do metra Służew tylko ok. 5 min. spacerkiem. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gorzyczki,śląskie

450 000 zł151 m² 2 976,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Duży dom W atrakcyjnej cenie! Oferujemy na sprzedaż nowy, wolnostojący dom w bardzo spokojnej i pięknej okolicy, w trzeciej linii zabudowy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

399 900 zł138 m² 2 897,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowo Lubińskie

Jakubowo Lubińskie,dolnośląskie

580 000 zł118 m² 4 915,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w centrum wsi Jakubowo Lubińskie, pomiędzy Przemkowem a Chocianowem. Działka powierzchni 0,12ha. Dom nie wymaga nakładu finansowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł62 m² 17 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

jSłoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, ul. Głowackiego, rejon - ul. Piastowskiej, podchorążych. Jedyne w tej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 61,73m2, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. około 39 m2, położone na III piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Kostromskiej (okolice Focus Mall). 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.