dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

910 000 zł75 m² 12 077 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu 4-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 75,3m2. przy ul. Transportowej w Białymstoku. Apartament posiada rozkładowy i zarazem bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korytnica

Korytnica,mazowieckie

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Drewniany ocieplony dom z 1950 roku po całkowitej przebudowie. Ze starego budynku zostały dębowe bale ścian zewnętrznych, reszta całkowicie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Chodzież,wielkopolskie

169 000 zł54 m² 3 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 53,56 m zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Chodzieży. Składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł40 m² 23 575 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe po generalnym remoncie na Mokotowie Metro Wilanowska 800 m Kamienica z 1955r, cegła Ekspozycja południowa Wysokość 2,60m Balkon 2 m Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nagórki-Jabłoń

Nagórki-Jabłoń,podlaskie

465 300 zł3 102 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o numerze 76/1 we wsi Nagórki Jabłoń.Nieruchomość z warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny i budynek gospodarczy w zabudowie zagrodowej. Dojazd droga asfaltową,Kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Katowice,śląskie

304 200 zł56 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

W ofercie mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 w Katowicach przy ulicy Wiosny Ludów 59. Mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śremska

Wrocław,dolnośląskie

744 000 zł57 m² 13 144,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam trzy pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem. Prawdziwa gratka dla osób lubiacych własny kawałek zieleni. Okna salonu wychodzą na południe, dzięki czemu mieszka nie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł360 m² 15 277,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość ze stałym długoterminowym dochodem. Dom położony jest w malowniczej części Warszawy, w dzielnicy Falenica. Bliskość (3km) południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skoki

Skoki,wielkopolskie

235 000 zł1 449 m² 162,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** Pragniesz zamieszkać w sielankowym otoczeniu lasów i jezior Puszczy Zielonki? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

274 000 zł25 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Urokliwa kawalerka W centrum miasta W zrewitalizowanej kamienicy Kawalerka o powierzchni 24,76 m 2 w zrewitalizowanej kamienicy, zaledwie 5 minut spacerem na Piotrkowską i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

325 000 zł38 m² 8 553 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność tylko W maxdom nieruchomości Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią w zielonej okolicy Stacja kolejowa pkp Otwock w odległości zaledwie 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Bukowa

Radawa,podkarpackie

2 420 770 zł2 000 m² 1 210,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowoczesny hotel w sercu Radawy W ofercie działka z wydanym Pozwoleniem na budowę hotelu. Zlokalizowana na Podkarpaciu w miejscowości Radawa. Nieruchomość znajduję się na rogu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lututowska

Złoczew,łódzkie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Dom w dobrym położeniu- złoczew ul. Lututowska Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni około 60 m2, budynek posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł56 m² 11 773,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej (nowe miasto/rataje). Atutem mieszkania jest bardzo dobra lokalizacja, która pozwala na łatwy dojazd do centrum (bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 790 000 zł177 m² 10 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Przedstawiamy piękny dom o powierzchni 177 m2 w malowniczych Iwinach, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Stan idealny! Ten dwupiętrowy, skrajny szereg, wybudowane przez rafin Developer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szukasz wyjatkowego, spokojnego miejsca, oddalonego od zgiełku ,mocno doświetlonego z ogrodem i dwoma miejscami postojowymi w cenie? Dobrze trafiłeś, zapraszam do zapoznania się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Witosa

Zabrze,śląskie

152 000 zł21 m² 7 102,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: * Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych * Dobra lokalizacja dzielnica Grzybowice * Niskie koszty eksploatacyjne * Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska * Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł25 m² 16 553,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę położoną w sercu Targówka, na osiedlu Bródno, przy ul. Rembielińskiej 19. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze 10-piętrowego bloku z 1973 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

351 163 zł36 m² 9 811,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż przepiękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o zachodniej ekspozycji okien. Oferowane mieszkanie będzie bardzo słoneczne i ustawne. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 480 000 zł210 m² 7 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Bardzo Ładny Dom na Przestronnej Działce. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny przestronny Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia, posadowiony na działce o powierzchni ok. 1340 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

400 500 zł30 m² 13 144,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Klimatyczna kawalerka typu "wejść i zamieszkać" z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku z 2016r z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

241 005 zł48 m² 4 997 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkania w centrum Perzowa kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowo wybudowane mieszkania w Perzowie, w samym centrum miasta. W trzypiętrowym, kameralnym budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł72 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w okolicy Ronda Wiatraczna na Grochowie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Zośka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł45 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniała nieruchomość na sprzedaż - okazja! Atrakcyjna lokalizacja i świetny rozkład to tylko niektóre z atutów tej niesamowitej oferty. Mieszkanie na Woli przy metrze i parkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zemborzyce Podleśne

Zemborzyce Podleśne,lubelskie

329 000 zł1 400 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowana przy ulicy Pszczelej w Zemborzycach Podleśnych. Powierzchnia: 0,1397 mkw. Nr działki 329/7 Wymiary - w galerii zdjęć! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 700 000 zł150 m² 18 025,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 149,79 m2 podzielony na trzy mniejsze mieszkania o powierzchniach 56,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł34 m² 9 926,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na oś. Barwinek nr 12. Po częściowym remoncie! gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

888 000 zł50 m² 17 871 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zamość,lubelskie

309 000 zł48 m² 6 464 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,80 m2 w miejscowości Płoskie pod Zamościem. Mieszkanie składa się z: - dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł74 m² 29 862,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie z widokiem na Odre, zlokalizowane w samym sercu Wrocławia. Prestiżowe mieszkanie o powierzchni 73m2, na które składają się 2 sypialnie i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

1 054 137 zł104 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,37m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

312 999 zł42 m² 7 492 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Opole,opolskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w Opolu, dzielnica zwm, rejon ul. Fieldorfa Lokal mieszkalny położony na 9 piętrze w budynku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemkowska

Legnica,dolnośląskie

497 000 zł68 m² 7 287,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowe mieszkanie przy ulicy Przemkowskiej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju z szafami w zabudowie dużej łazienki z wanną dwóch sypialni dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 080 000 zł150 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Do sprzedania przepiękny komfortowy dom jednorodzinny położony w gm. Wiązowna, urokliwej i cichej lokalizacji. Jest to segment środkowy o powierzchni użytkowej 150 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

422 730 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 25,6 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Park Leśny Rembertów W budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł42 m² 7 644,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1993

Topowa lokalizacja, obecnie 2 pokojowy lokal użytkowy z ładnym tarasem, osobom zajmującym się na co dzień tego typu nieruchomościami , zapewne od razu wpadnie do głowy pomysł przekształcenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

647 000 zł72 m² 8 986,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe duże mieszkanie do remontu. Możliwość łatwej przeróbki na mieszkanie 5-pokojowe. Pięciopokojowe mieszkanie można uzyskać dzieląc duży pokój i tworząc drzwi bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 873 944 zł92 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w butikowej inwestycji realizowanej przy Parku Lotników Bez podatku pcc, bez prowizji Termin realizacji: II kwartał 2024 inwestycja Zachwycający widok i olśniewające.