dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł58 m² 11 686,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,10mkw z przynależnym tarasem 27mkw.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł130 m² 11 530,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż segment na warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni 135 m2 ( w tym zaadoptowane poddasze użytkowe ok 30m2 nie licząc skosów) z oddzielnym garażem 10m, wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skautów

Lublin,lubelskie

349 000 zł25 m² 13 827,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas! Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się przytulnej sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni 25,24 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Traugutta

Łask,łódzkie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zastanawiasz się nad kupnem wygodnego i praktycznego domu z niedużą działką? Szukasz kawałka zieleni do odpoczynku i przestrzeni tylko dla siebie? A jednocześnie bliski dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł43 m² 14 186 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż pięknie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie położone na Gdańskiej Matarni, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie znajduje się na ul. Mjr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

236 000 zł38 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w Katowicach dzielnicy Janów, które znajduje się na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - oddzielna kuchnia - salon - mały pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 412,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,64m2 w samym centrum Wrocławia. Nieruchomość: 2 nieprzechodnie pokoje sypialniane + salon Praktyczna garderoba, zwana pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł82 m² 10 963,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w topowej lokalizacji przy ul. Kukuczki. Prowizja 0% Mieszkanie idealne dla rodziny 2+1. Ze względu na bliskość szpitala lokalizacja jest bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

978 000 zł120 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

**rezerwacja** W ofercie sprzedaży posiadamy piękne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 120m2 zlokalizowane na ostatnim, 3ci piętrze z 3 w budynku 19b znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 635 000 zł98 m² 26 887,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować piękny, czteropokojowy apartament o powierzchni 98 m2 wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Robyg City Apartments na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Koszalin,zachodniopomorskie

256 000 zł37 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz własnego niedużego mieszkania? Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki dostępnej i gotowej do zamieszkania. Położona w Koszalinie, w wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom drewniany o powierzchni 70m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni 85m2 i piwnica. Budynek wyposażony jest w prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

199 000 zł30 m² 6 626,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w malowniczej miejscowości Ruciane-Nida. Jest to malownicza miejscowość położona w samym sercu Puszczy Piskiej, a w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

427 000 zł36 m² 12 007,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzy Ci się mieszkanie od dewelopera ale przeraża Cię remont? Nowe z meblami! Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Świeżo po remoncie, jeszcze pachnące nowością dwupokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oświęcimska

Przeciszów,małopolskie

480 000 zł1 557 m² 308,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym położoną w Przeciszowie (woj. Małopolskie) przy ulicy Oświęcimskiej. Podstawowe informacje: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł45 m² 12 422 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie W kamienicy W ścisłym centrum! po remoncie Z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów! Opiekunka Oferty: tel. Jasne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Braniewo

Braniewo,warmińsko-mazurskie

35 000 000 zł6 000 000 m² 5,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam gospodarstwo rolne 600 ha, przewaga użytków zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makowska

Przasnysz,mazowieckie

380 000 zł93 m² 4 086,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 225 m²

Oferuję dom z dużą działką 3225 m2 na sprzedaż w miejscowości Przasnysz przy ul. Makowskiej. Idealna nieruchomość zapewniająca komfort życia, poczucie przestrzeni, dająca możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nasza

Kiki,łódzkie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kiki k/janowic gm. Wodzierady wg planu obowiązującego dla tego terenu -symbol 14mnl przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lucerny

Kręczki,mazowieckie

689 000 zł55 m² 12 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wykończone i w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.89 m2 położone na wysokim parterze (poziom 1 piętra) w podwarszawskich Kręczkach obok Ożarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

433 236 zł55 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena 7900 zł/m2 tylko do 5 kwietnia 2024 r. Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim W centralnej części miasta. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Monte Cassino

Koszalin,zachodniopomorskie

257 000 zł47 m² 5 491,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,80 m2 położone w Koszalinie przy Alei Monte Cassino. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w dzielncy Psie Pole we Wrocławiu o powierzchni ok. 50m2 Mieszkanie ogrzewane kotłownią na budynek. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Luba

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Klimatyczny 6 pokojowy dom na dużej działce otoczonej zielenią w Mierzynku Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w latach 60 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Katowice,śląskie

336 000 zł43 m² 7 813,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz mieszkać w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum, a może szukasz mieszkania do inwestycji, które zapewni wysoką stopę zwrotu ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Straszyn,pomorskie

1 389 000 zł196 m² 7 083,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

wolnostojący dom piętrowy w Straszynie. Dom oferuje przestrzeń mieszkalną, która składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, pralni i pomieszczeń gospodarczych. Jest to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Otwock,mazowieckie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, dom wolnostojący w Otwocku Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 495 m2. O nieruchomości: dom został wybudowany w 1989 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sierakowska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 280 000 zł182 m² 7 032,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedaży dom wolnostojący z poddaszem użytkowym na działce 1116 m2, zlokalizowany w Gorzowie Wlkp., Zakanale, ul. Sierakowska. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

185 000 zł32 m² 5 774,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości properton Przedstawia Państwu przytulne jednostronne mieszkanie na sprzedaż w Inowrocławiu, na osiedlu Piastowskim, o powierzchni 32 m2 na 1 piętrze. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ustawna kawalerka z balkonem w centrum Rembertowa. Cicha w środku osiedla z widokiem na zieleń i inne budynki. Lokal jest położony na trzecim piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 47 m w tym 2 pokoje, osobna kuchnia, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,3 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze (wysoki parter) na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

568 500 zł51 m² 11 202 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja powstaje na tzw. Zielonej Białołęce W technologii przyjaznej dla środowiska i mieszkańców. Pompa ciepła , fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe. Świetna oferta w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 znajdujące się na 1-rwszym piętrze w (oś. Dąbrowskiego) przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

624 933 zł45 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Malachit Park to jedno z najlepiej przemyślanych osiedli w tej części Pomorza z drewnianymi detalami wykończeniowymi i ciekawą, skandynawską architekturą. Wewnątrz znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł54 m² 23 364,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu Południowym. Nieruchomość ma 53,5 m2 składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 020 000 zł108 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji kupującego Inwestycja powstała w Ząbkach Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. Dojazd do Warszawy 15 minut autem Cicha ,spokojna okolica Już gotowe do odbioru 2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

315 000 zł38 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,50m2 na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie Przytulne pokoje o powierzchni 13,60m2 i 5,80m2. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 900 zł26 m² 21 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł88 m² 7 840,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam piętro w pawilonie handlowo-usługowym przy ul. Grochowskiej 144 z wejściem od ulicy. Witryna widoczna od ulicy Grochowskiej, możliwość umieszczenia reklamy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Rybnik,śląskie

535 000 zł2 477 m² 215,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością przeprowadzenia podziału geodezyjnego. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 2477m2, położoną w Rybniku - Zebrzydowice przy ulicy.