dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

895 000 zł60,70 m² 14 744,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do wejścia! Realne zdjęcia!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy ofertę pięknego mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł139,40 m² 7 101,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Niezwykle urokliwy dom 4 pokojowy - z garażem pięknie zagospodarowanym ogrodem w łodygowicach można w tym miejscy poczuć się wyjątkowo z dala od miejskiego zgiełku Klimatyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

677 376 zł80,64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 280 zł45,48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł440,06 m² 3 976,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ważne! Informacja kluczowa: cena 1 900 000 zł dotyczy zakupu połowy ośrodka wypoczynkowego. Kompleks składa się z dwóch odrębnych działek, na każdej posadowione są dwa domy wolnostojące, co.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 709 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agentka prowadząca:dorota bohan po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działka Budowlana w Oświęcimiu, 1709 m2 Oferuję państwu działkę budowlaną w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 174 830 zł113,20 m² 10 378,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% prowizji | dom szeregowy | garaż | ogród | Lipa Piotrowska Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,25 m , z garażem w bryle budynku oraz prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 559 zł67,73 m² 10 077,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy bez prowizji i podatku pcc! Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Cichy, wolnostojący dom w miejscowości Juszczyn. To idealna propozycja dla osób pracujących (szybki dojazd do Wrocławia), które marzą o własnym ogrodzie i ciszy, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł23 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka położona na 4 piętrze na Starym Mieście przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni 23 m kw. plus piwnica. Czynsz do zarządcy to 230 zł w tym woda ciepła, zimna,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 593 m² 103,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka na relaks Łęcino, 1593 m (1,5 km od Narwi) Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Łęcino (gmina Zatory). To.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Borów, gmina Chodel, woj. lubelskie Działka numer 335, ma dostęp z jednej strony bezpośrednio do utwardzonej drogi gminnej, a z drugiej strony do rzeki Teren działki porośnięty drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł135 m² 21 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Czechów. : do sprzedania lokal handlowy - usługowy o powierzchni ok. 136 m znakomicie nadający sie na wszelką działalność (aktualnie delikatesy). Lokal znajduje się na nowym osiedlu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64 m² 10 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania Apartament składający się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki i osobno wc, całkowita pow. 64m2. usytuowanym na 3 piętrze plus piwnica. Apartament bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł140 m² 2 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni około 140 m , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Sokole, zaledwie 3 km od Czarnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,78 m² 8 983,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie 61,78 m | os. Kazimierza Wielkiego | garaż | klimatyzacja Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65,45 m² 4 568,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna okazja inwestycyjna - lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 maja 35 w Bielsku-Białej, już wynajęty i generujący stabilny dochód! roi na poziomie ponad 8,5% daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 67 m Z widokowym tarasem I widokiem na góry Nowoczesny | Gotowy do zamieszkania | Idealny pod inwestycję lub wypoczynek Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 282 m² 145,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni przeszło 1 hektara położona w Aleksandrowie Kujawskim bezpośrednio przy jednej z główniejszych ulic miasta jaką jest Wojska Polskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł88 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przygotowane do najmu krótkoterminowego w śródmieściu. Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w centrum, blisko dworca głównego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł79 m² 18 670,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - apartament 4-pokojowy z loggią z widokiem na zieleń - ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,30 m² 12 937,37 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Nieruchomość, zlokalizowana w solidnie zbudowanym budynku z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł320 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rekreacyjna w Bydgoszczy idealne miejsce na wypoczynek i inwestycję Oferujemy wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 320 m , położoną w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 160 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Zwódne. Lokalizacja: zwódne, gmina Zamość,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 700 m² 51,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowo rolna w Dębinie -22km od Lublina i 1,3km od Strzyżewic. Powierzchnia 3700m2, szerokość 23m. Grunt jest położony przy asfaltowej ulicy gminnej; linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 070 m² 1 121,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

" oferta sprzedaży obejmuje nieruchomości zabudowane i niezabudowane, które stanowią całość i są usytuowane w 4 księgach wieczystych więc istnieje możliwość zakupu części lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 000 zł178 m² 8 921,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Komfortowy, przestronny dom z dużą działką położony w miejscowości położonej w południowej części Wrocławia, mędłów. Powierzchnia: dom około 250 m, działka 536 m Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł319 m² 5 015,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż imponujący dom z bali o powierzchni 319 m , położony na pięknej działce o powierzchni 1264 m . Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 699 000 zł446 m² 6 051,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Wyjątkowa okazja inwestycyjna: dom do remontu na Pogodnie w Szczecinie Odkryj potencjał Pogodna zielonej perły Szczecina! Pogodno to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 817 325 zł55,56 m² 32 709,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 836 zł65,75 m² 7 860,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł403 m² 6 947,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 1994 roku, położony na końcu kameralnej, ślepej uliczki w Orłowie. To doskonała lokalizacja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł36,60 m² 12 158,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.36,6m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Rataja w Rzeszowie. Mieszkanie jednostronne, składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

140 400 zł780 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: powierzchnia: 780 m Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 886 m² 2 916,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę działki budowlanej zlokalizowaną w Katowicach przy ulicy Owocowej. Podstawowe informacje O działce: - objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: wełnowiec-.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku o czterech kondygnacjach. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w urokliwej okolicy Wrześni,.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł1 507 m² 375,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową-zagrodową. Wjazd na działkę od strony północnej od boku o szerokości 45m.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48 m² 14 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane - Warszawa, mokotów, ul. Konduktorska. Mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł33,77 m² 10 808,41 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczecin, centrum, ul. Unisławy, 2 pokoje, 7 piętro, balkon, winda, pełna własność. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w centrum miasta przy ul. Unisławy.

Szczegóły ogłoszenia

919 800 zł43,80 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powiśle , komfortowe 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze 9- piętrowego budynku z lat 60. Na powierzchni 44 m2 znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij