dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

590 000 zł161 m² 3 664,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 523 m²

-kupujący nie płaci prowizji- jeśli poszukujesz przestronnej działki, z domem, który zaoferuje Tobie i bliskim wiele funkcjonalnych pomieszczeń i komfortowej przestrzeni, zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

564 995 zł37 m² 15 270,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok./balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (Przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 298 999 zł219 m² 5 931,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż piękny, zadbany dom o powierzchni ponad 200 m2 znajdujący się w odległości 10km od centrum Rzeszowa ( ok. 10-15 minut samochodem) znajdujący się na na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miedziana

Szczecin,zachodniopomorskie

638 000 zł53 m² 11 990,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** 0% Prowizji! Brak Podatku pcc! Krawiec Nieruchomości, jako zewnętrzne biuro sprzedaży Dewelopera! Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe (53,21m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polska

Zalasewo,wielkopolskie

649 000 zł90 m² 7 206 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Jaworzno,śląskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w o powierzchni użytkowej ok. 150m2 stojący na działce o powierzchni 516 m2 w Jaworznie w dzielnicy Szczakowa. Budynek do adaptacji w którym kiedyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł61 m² 9 559,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Słoneczne, jasne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy Parku Pomorzańskim! lokalizacja: - ul. Starkiewicza, pomorzany dla kogo: nieruchomość ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł112 m² 29 017,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Oferta Sprzedaży Apartamentu przy Al. Niepodległości w Warszawie - uwaga - oferta bezpośrednia od właścicieli, przedstawicieli agencji zapraszamy razem Z zainteresowanym klientem, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kozy

Kozy,śląskie

399 000 zł2 301 m² 173,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną, widokową działkę budowlaną (nr dz. 1343/25, 1343/27, 1343/28) w Kozach. Działka o łącznej powierzchni 2 301 m2 przeznaczona jest w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

420 000 zł20 m² 20 896 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Niewielkie mieszkanie po remoncie przeprowadzonym w 2022 r. położone przy ul. Spółdzielców na Osiedlu Na Kozłówce. Lokal dostępny praktycznie natychmiast. Piętro: 4/4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

607 145 zł79 m² 7 708 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja deweloperska, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy przy samym centrum, zachęca nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale także dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Knybawska

Knybawa,pomorskie

799 000 zł6 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka dla inwestora z wizją! Zalety oferty: - lokalizacja - wszystkie media w drodze - wydane wz na 9 domów - możliwość dokupienia działki położonej obok Lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

499 000 zł130 m² 3 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Donimierzu przy ul.Otalżyńskiej. Projekt Archon - dom W szmaragdach (g). Duża działka 1544 m2 - ogrodzona. Dom w stanie surowym zamkniętym, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

949 000 zł53 m² 17 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W mio casa! wykończony I wyposażony apartament Z dwoma balkonami W jastrzębiej górze! lokalizacja Jastrzębia Góra to najdalej wysunięte miasto w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dźwierzuty

Dźwierzuty,warmińsko-mazurskie

150 000 zł3 017 m² 49,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3017 m2 w miejscowości Dźwierzuty, tuż obok jeziora Sasek Wielki. Dodatkowo przy zakupie działki, nabywca ma dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

997 000 zł58 m² 17 339,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

C8-0-4 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 3 pokoje 57,5 m2 w dzielnicy Podgórze w Krakowie Trzypokojowe mieszkanie na zielonym, dobrze zagospodarowanym osiedlu. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

990 000 zł198 m² 4 992,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do oferty ekskluzywnego domu wolnostojącego , posadowionego na wzniesieniu , skąd mamy piękny widok na panoramę miasta. Dom położony w miejscowości Żarowo , w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Sulejówek,mazowieckie

558 600 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuje mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 57 mkw na osiedlu czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych za cenę 9800 zł/mkw - do negocjacji. Mieszkania mają własne garaże z gniazdami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł60 m² 23 146 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta, a jednocześnie chcesz mieć bliski kontakt z przyrodą i dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych? Chciałbyś, aby Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Rybnik,śląskie

185 000 zł28 m² 6 626,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja! Nie ominie Cię żadna impreza w mieście! Mieszkanie w samym centrum Rybnika! Zamieszczone zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania oraz wizualizację jak mieszkanie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdynia,pomorskie

1 546 000 zł164 m² 9 426,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Gdynia oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 999 zł55 m² 14 446,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/top/lux./hit/Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Jawory-Podmaście

Jawory-Podmaście,mazowieckie

305 000 zł11 531 m² 26,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko położone we wsi Jawory-Podmaście, gmina Goworowo, powiat ostrołęcki, województwo Mazowieckie. Siedlisko położone: 4 km od rzeki Narew, 14 km od Różana, 20 km od Ostrołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

985 000 zł129 m² 7 648,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Rezerwacja na sprzedaż: dom wolnostojący, 1 -rodzinny z garażem w bryle budynku na działce 1067 m2- do wykończenia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Dobrzykowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

309 990 zł66 m² 4 725,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze rozkładowe do generalnego remontu okna pcv stara aluminiowa instalacja elektryczna korzystny kompletny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

669 999 zł54 m² 12 366,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Piechcin,kujawsko-pomorskie

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwa Pokoje Do Remontu Atrakcyjna Cena informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna na warszawskich Bielanach na ulicy Reymonta! Szukasz doskonałej nieruchomości inwestycyjnej by zrealizować swoje biznesowe marzenia ? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł65 m² 14 528,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

** nieruchomość 3 pokoje I oddzielna kuchnia 64,70 m2 I balkon I piwnica I miejsce postojowe na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

787 038 zł57 m² 13 880,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja - Lokal w trakcie sprzedaży Gotowy, trzypokojowy i urządzony apartament Lokal o powierzchni całkowitej 56,7m2, zlokalizowany na 3 kondygnacji nadziemnej. Duża i komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Oferta skierowana dla klientów szukających mieszkania po remoncie, przygotowanego do własnej aranżacji- jedyna oferta w takiej cenie na obecnym rynku * klimatyzacja* ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa Nila

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 031 000 zł86 m² 12 016,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

W poszukiwaniu wyjątkowości. Mamy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na jednym z bardziej szanowanych osiedli w Toruniu, mianowicie na Wrzosach II. Swe atuty przejawia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poziomkowa

Tarnów,małopolskie

165 000 zł1 338 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Unikatowa oferta dla osób poszukujących działki z potencjałem i doskonałą lokalizacją! Kluczowe Informacje: powierzchnia: 13,38a Typ: działka budowlana Lokalizacja: tarnów - Krzyż Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pszczyńska

Żory,śląskie

3 900 000 zł595 m² 6 554,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 30 arów zabudowanej Pawilonem Handlowo - Wystawienniczym wraz z miejscami.