dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

459 200 zł34 m² 13 310,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Maślice/1pok./balkon/piwnica/klimatyzacja/top/hit Zapraszamy na prezentacje mieszkania o powierzchni 34,5 m2 na ul. Maślickiej, wrocław. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasowa

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł128 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

White House Brokers prezentuje na sprzedaż dom w układzie bliźniaczym w pięknie położonej części Krakowa w dzielnicy Dębniki na działce o powierzchni 235 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Racławiczki,opolskie

250 000 zł236 m² 1 059,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 236 m2 posadowiony na 7,26 arowej działce położony w miejscowości Racławiczki. Nieruchomość ta położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kazimierska

Rumia,pomorskie

550 000 zł840 m² 654,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 840m2 położona w Rumi przy ul. Kazimierskiej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka jest na terenie oznaczonym symbolem: D24,mn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Henrykowo

Henrykowo,podlaskie

249 210 zł1 278 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedający pokrywa koszty notarialne. Brak podatku pcc 2% Do sprzedaży działka położona w miejscowości Henrykowo o powierzchni 1.278m2. Na dany teren brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipowiec

Lipowiec,dolnośląskie

230 000 zł128 m² 1 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 128,54 m oraz działką budowlaną o powierzchni całkowitej 1600 m w Lipowcu, gm. Niechlów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

245 000 zł89 m² 2 752,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże, wygodne mieszkanie położone w centrum miasta, z dużym podwórkiem, na którym urządzony został plac zabaw dla dzieci, siłownia dla dorosłych , miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamojska

Łódź,łódzkie

520 000 zł48 m² 10 790,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam (bezpośrednio) mieszkanie o powierzchni 48,19 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku przy ul. Zamojskiej Lawendowe Osiedle I (rok budowy 2017). Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

139 000 zł1 555 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam piękną działkę w okolicy Świebodzic w miejscowości Olszany.Cicha spokojna okolica. Działka w kształcie kwadratu , z pięknym planem zagospodarowania. Żadnego , misz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

879 606 zł70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

668 182 zł42 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla pośrednika! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie w bardzo okazyjnej cenie o powierzchni 42,29 m2 wraz z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Łódź,łódzkie

624 000 zł65 m² 9 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedania przestronne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską, mieszczące się w cichej, spokojnej okolicy na Olechowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

430 000 zł29 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

English available-> Sprzedam nowe w pełni urządzone i atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 29m2 do pierwszego zamieszkania. Położone na 1-piętrze apartamentowca z windą. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu do sprzedaży domy w prestiżowej inwestycji zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerwonych Maków

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 100 000 zł122 m² 9 027,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kup bez prowizji bezpośrednio od dewelopera! Opis szczegółowy: do sprzedania nowoczesny lokal dwupoziomowy w budynku dwulokalowym w stanie deweloperskim - II etap inwestycji Zaciszna Polana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

740 000 zł150 m² 4 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Przedwojenna kamienica do kapitalnego remontu o powierzchni około 150m2 położona na działce 688 m2 w samym centrum Józefowa. Działka posiada aktualne Warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lwowiany

Lwowiany,opolskie

150 000 zł103 m² 1 460,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego do własnej aranżacji, który znajduje się na pierwszym piętrze o pow. 73,48 m2 + garaż 29,20 m2 w Lwowianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł64 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./lux/balkon/komórka/top/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

692 274 zł69 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

519 000 zł42 m² 12 357,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż lokale mieszkalne W inwestycji apartamenty szkolna W centrum kartuz Do sprzedaży oferujemy lokale mieszkalne w centrum Kartuz przy ulicy Szkolnej. Inwestycja w budowie stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubala

Stargard,zachodniopomorskie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu piękny Apartament w nowym budownictwie z 2019r w topowej lokalizacji w Stargardzie, mieszkanie o powierzchni 64m2 składa się na : - dwie sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam państwu dom w Hajnówce do wejścia! Na dom o powierzchni 100 m2 składają się: 3 pokoje kuchnia jadalnia łazienka strych piwnica Dom w technologii tradycyjnej - murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Angorska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł25 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na ulicy Angorskiej w historycznej dzielnicy Warszawy - Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 25 m znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

585 120 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Przytulne, dwustronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 55,20 m2. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Czwartek, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

489 000 zł38 m² 12 767,60 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz lub idealne pod wynajem krótkoterminowy, które mieści się na 3 piętrze 13-piętrowego budynku kompleksu mieszkalno -usługowego witawa, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Furgoła

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

119 000 zł913 m² 130,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej wśród niskiej zabudowy domów oraz terenów zielonych, która mieści się w gminie Czerwionka- leszczyny w obrębię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

455 000 zł63 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

A2-9. Do sprzedaży ostatnie mieszkanie w młoszowej/trzebini 3 pokojowe z balkonem - 63 m2 za 455.000zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowy Borek,podkarpackie

465 000 zł154 m² 3 019,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m2, usytuowany na działce 13 arów, nowy Borek. Dom został wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żwirowa

Kiełpino,pomorskie

233 730 zł954 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod wymarzony dom? Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 954 m2 (numer z ewidencji 214/40), położoną przy ulicy Żwirowej, w spokojnej okolicy, wokół nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Borek

Nowy Borek,podkarpackie

415 000 zł4 788 m² 86,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z Warunkami Zabudowy. Działka nr: 2894 Lokalizacja: nowy Borek koło Tyczyna Szybki dojazd do głównej drogi relacji Rzeszów - Dynów. Tereny wiejskie. W sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł83 m² 11 032,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: huby/armii Krajowej Metraż:83,3m2 (powierzchnia samego mieszkania) 88,5m2 (powierzchnia razem z piwnicą), piętro: 2/5, dostępne: od zaraz. Mieszkanie o metrażu 83,3m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

1 299 000 zł207 m² 6 275,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z instalacją fotowoltaiczną i pompą ciepła Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

581 480 zł89 m² 4 881,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł67 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowanie na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze. Apartamentowiec oddany do użytku w 2017 roku. Mieszkanie jest przytulne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowiańska

Głogów,dolnośląskie

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dostępne tylko U nas Wyjątkowe Mieszkanie z Ogródkiem i garażem na zamkniętym Osiedlu w Centrum Głogowa free home biuro Nieruchomości Głogów prezentuje wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

205 000 zł29 m² 6 956,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś T Do sprzedaży 1 - pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w wysokim bloku po termo-modernizacji z windą, na 8 piętrze. Łazienka i Wc osobno, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

356 400 zł990 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Niemczu o powierzchni 990m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nr działki 543 Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolwark

Wolwark,kujawsko-pomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na pograniczu Szubina (wolwark Laski). Powierzchnia działki to 1000m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną gminną. Media: -prąd przy działce -woda i gaz ok 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 800m2, w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 999 zł41 m² 14 580,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 41,47 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego Baltic Marina Residence. Apartament składa się z salonu połączonego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij