dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Poznań,wielkopolskie

940 000 zł95 m² 9 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Jeżyc! Idealne miejsce dla Ciebie! Metraż: 95,3m Liczba pokoi: 3 Elastyczność przestrzeni! Możliwość przerobienia kuchni w dodatkowy pokój , tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Łąkie

Łąkie,kujawsko-pomorskie

150 000 zł24 100 m² 6,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka rekreacyjna z lasem w gminie Skępe, łąkie Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 2,41 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 250 000 zł69 m² 18 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych apartamentów położonych przy Placu Wolności w urokliwym Świnoujściu. Atrakcyjne położenie w samym sercu miasta to doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 699,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta nieaktula - W trackie sprzedaży Luksusowy Apartament z niepowtarzalnym widokiem Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni , łazienki i przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

139 900 zł36 m² 3 864,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze Rodzinne Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36.20 m o atrakcyjnym usytuowaniu oraz dobrej lokalizacji. Informacje ogólne Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

640 106 zł61 m² 10 493,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy klasyczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,76m2 z balkonem 9m2. Mieszkanie położone jest na IV piętrze w IV piętrowym budynku. Rozkład umożliwia wiele aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Białołęka-Tarchomin ul. Pasłęcka | autobusy 300 m | tramwaje 700 m | 15 min komunikacją do stacji metra Młociny | 400 m do sklepu Biedronka i 200m do Galerii Pod Dębami 38 m2 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szanowni Państwo z przyjemnością prezentuję Państwu przepiękne 3 lub 4 pokojowe mieszkanie w ulubionej przez Państwa dzielnicy Górczyn. Mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł32 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 przy ul. Krzywoustego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zamienię piękny apartament kolo Zakopanego ( 5minutdo Term chochołowskich) na mieszkanie w Warszawie. Dzielnice które mnie interesują to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Krowodrza / azory 3 pokojowe Z potencjałem gnieźnieńska/ 10 piętro kb Nieruchomości ma prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Azorach/ Krowodrza. Mieszkanie położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

250 000 zł87 m² 2 873,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestrzenne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87 m2 po remoncie kapitalnym w malowniczym mieście Kłodzko, położone w sercu województwa dolnośląskiego! Korzyści dla Nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

259 000 zł33 m² 7 920,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie w świetnej lokalizacji otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie przy ul. Niepodległości 89b. W najbliższej okolicy znajdziemy m. in. park centralny, starówkę, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł49 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pok. klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48,55 m2 położone przy ul. Bukowińskiej tuż obok stacji I linii metra "metro Wilanowska" Wspaniała lokalizacja oraz dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł700 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:800 m²

* wyjątkowa oferta * najlepsza lokalizacja* oferta prywatna bez prowizji* Idealna nieruchomość na akademik, hostel bądź kwatery pracownicze. Nieruchomość w samym centrum Bydgoszczy. 19 lokali bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotych Kłosów

Bielsko-Biała,śląskie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Osiedle Langiewicza /straconka, rej. ul. Złotych Kłosów i Łagodnej - wyjątkowa, spokojna, zielona i widokowa lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Parkowa

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

350 000 zł2 900 m² 120,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę przy lesie z widokiem na łąki Natura 2000, uzbrojoną , z warunkami zabudowy , do tego odsprzedam indywidualny projekt domu w stylu Nowoczesnej Stodoły. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

279 000 zł50 m² 5 557,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Sprzedam rozkładowe mieszkanie / bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 + piwnica 4m2 w spokojnej okolicy. Nieruchomość widna, cztery okna od strony południowej. Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

633 000 zł54 m² 11 691,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Duże 3-pok przy aquaparku/u.Ekonomiczny/zieleń parking za szlabanem Oferujemy do sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- Krzyki ul. Wielka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

649 000 zł219 m² 2 963,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny bliźniak z ogródkiem na sprzedaż na osiedlu Jaroszówka. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta, to z pewnością atuty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

330 000 zł1 586 m² 208,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z pięknym widokiem przy ścianie lasu w Grzepnicy w rozwijającej się okolicy. Cisza, spokój, las i tereny objęte programem Natura 2000. 1586 m2. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Katowice,śląskie

755 000 zł105 m² 7 202,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Tylko W realton umowa na wyłączność * Mieszkanie idealne dla rodziny! * Doskonała, wręcz najlepsza lokalizacja! * Dla wymagającego klienta! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Basztowa

Byczyna,opolskie

89 000 zł30 m² 2 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Basztowa 13 w Byczynie. Mieszkanie znajduje się w 2-piętrowej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł51 m² 17 099,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,88m2. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się budynku położonym w odległości 5 minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

669 000 zł51 m² 13 048,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 51m2 w ścisłym centrum Otwocka. Mieszkanie składa się z półotwartej na salon kuchni, salonu, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Bobrowo

Bobrowo,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 586 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę z widokiem na jezioro z rozpoczętą budową domu mieszkalnego jednorodzinnego. Działka o powierzchni 1586 m2 zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

475 500 zł45 m² 10 569 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 45m2. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno-usługowego w dzielnicy Ołbin we Wrocławiu. Lokal składa się z sali głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

418 384 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena 7900 zł/m2 tylko do 5 kwietnia 2024 oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim W centralnej części miasta. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

413 999 zł31 m² 13 454,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

ok. Rogowska | duża kawalerka! Polecam na sprzedaż mieszkanie, na Nowym Dworze, własnościowe o powierzchni 30,77 mkw. Umeblowane, pralka, lodówka, kuchenka. Okna plastikowe, ogrzewanie miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

669 000 zł36 m² 18 480,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 117 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

414 855 zł43 m² 9 681,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Właśnie wróciły do sprzedaży zachodnie 2pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły, dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł44 m² 15 427,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jasne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,4m, 3 piętro w 6-piętrowym bloku z 2001 roku- zlokalizowane na Ul. Górna Droga - Warszawa. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

573 536 zł73 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja deweloperska, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy przy samym centrum, zachęca nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale także dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirowa

Malcanów,mazowieckie

789 000 zł76 m² 10 403,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Malcanów, gm. Wiązowna. Oferta dla osób poszukujących okazji do zamieszkania poza miastem, bardzo blisko przyrody ale z szybkim dojazdem do Warszawy. Do sprzedania nowe (rok budowy 2023) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł1 120 m² 624,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyłącznie u nas* Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę zakupu działki budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Zdziarskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

888 888 zł44 m² 20 401,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 43,57m2, znajdującą się zaledwie 1km od Wrocławskiego rynku, w apartamentowcu z 2023 roku. Inwestycja znajduję się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Modra

Mirków,dolnośląskie

1 175 000 zł91 m² 12 912,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie na pierwszym piętrze z ogrodem, mieszczący się w budynku cztero-rodzinnym. 4 pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym: 12 m2 17.5 m2 8 m2 30 m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Siedliska

Siedliska,mazowieckie

1 999 999 zł3 154 m² 634 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja Partner House przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Siedliska. Charakterystyka działki: powierzchnia działki wynosi 3154 mkw. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 000 zł164 m² 67 073,20 zł/m²

 

Piętro:27/44

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament na sprzedaż przy ul. Twardej, cosmopolitan Powierzchnia: 164 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zlokalizowanego na 27. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

479 000 zł58 m² 8 278,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Czteropokojowe, jasne mieszkanie na os. Wygoda Serdecznie zapraszam do czteropokojowego mieszkania na os. Wygoda. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku. Powierzchnia niemal 60m2 obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Daniłowskiego

Warszawa,mazowieckie

522 000 zł28 m² 18 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna, słoneczna kawalerka na Bielanach w dogodnej lokalizacji- 2 min od tramwajów i autobusów oraz 10 min spacerem od stacji metra Stare Bielany. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij