dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

690 200 zł67 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam nowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Bez pcc - 0% Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze i składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania, które wyróżnia się nie tylko dogodną lokalizacją, ale także potencjałem adaptacyjnym oraz dodatkowymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

579 003 zł40 m² 14 363,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne po remoncie na Brzeskiej/inwestycja 2-pokcena do końca maja cena wzrośnie na początku czerwca, po remoncie klatki oraz elewacji budynku Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gdynia,pomorskie

557 000 zł621 m² 896,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 621 metrów kwadratowych położona na granicy Gdyni i Pogórza. Znajduje się vis a vis ekskluzywnej inwestycji Ogrody Tesoro. Łatwy dostęp od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 813,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż lokale mieszkalne W inwestycji apartamenty szkolna W centrum kartuz Do sprzedaży oferujemy lokale mieszkalne w centrum Kartuz przy ulicy Szkolnej. Inwestycja w budowie stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

318 999 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29m2 znajdujące się na 2-gim piętrze w nowym bydynku z windą przy ul. Rymanowskiej. (Oś. Dąbrowskiego) Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże niezależne mieszkanie (odrębna księga wieczysta) bardzo dobrze skomunikowane zarówno z obwodnicą jak i z Centrum miasta. Doskonale nadaje się dla rodziny, prowadzących działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 034 900 zł132 m² 7 852,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg | tylko 1,5km za Psim Polem |garaż w Bryle! Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany zaledwie 1,5km od Psiego Pola. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Somonino,pomorskie

153 120 zł957 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka o powierzchni 957 m2 położona w Somoninie pod lasem, w spokojnej okolicy, wokół nowa zabudowa jednorodzinna i sporo przestrzeni - idealne miejsce na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 156 910 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w inwestycji Na Błonie 106 Planowany termin odbioru mieszkań na IV kwartał 2023 r. Mieszkanie jest prosto od dewelopera, kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefowo

Józefowo,mazowieckie

17 539 zł41 359 m² 0,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowi udział wynoszący 1/3 w nieruchomości gruntowej, niezabudowanej stanowiącej działki ewidencyjne nr: 225, 257/1, 257/3 z obrębu nr 0009, józefowo, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chodzież,wielkopolskie

582 000 zł130 m² 4 470,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Chodzieży Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiśniowa

Droszków,lubuskie

242 400 zł1 212 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej przy ul. Wiśniowej w Droszkowie. Działka budowlana o powierzchni 1212 m2. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dźwierzuty

Dźwierzuty,warmińsko-mazurskie

460 000 zł5 251 m² 87,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję wyjątkową działkę na sprzedaż w pięknej, zielonej okolicy, tuż obok jeziora Sasek Wielki. Działka z linią brzegową ok. 30 m Działka idealna dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kiemliczów

Łapino,pomorskie

749 000 zł91 m² 8 272,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Na sprzedaż dom jednopiętrowy o powierzchni 90,54 m2 [dom] Dom jednopiętrowy z 2021 roku, o powierzchni 90,54 m2. W pełni umeblowany, z funkcjonalnym układem. Parter - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górany

Górany,podlaskie

105 035 zł3 001 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w miejscowości Górany. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym dojazdem - droga asfaltowa. Piękna okolica. Idealne miejsce do odpoczynku od zgiełku miasta można by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kazimierska

Rumia,pomorskie

1 192 200 zł2 816 m² 423,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki + droga o łącznej powierzchni 2816m2 = 840m2+676m2+ 654m2 +646m2(droga), położone w Rumi przy ul. Kazimierskiej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzózki

Brzózki,zachodniopomorskie

1 340 000 zł158 m² 8 481,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Przedmiotem sprzedaży, jest piękny dom jednorodzinny o powierzchni 158 m2 z garażem oraz tarasem od strony południowej. Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni 1554 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fortowa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł91 m² 9 120,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Bielanach, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stary Kraszew

Stary Kraszew,mazowieckie

690 000 zł133 m² 5 183,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ostatni dostępny - garaż, duży ogród! Mam przyjemność zaprezentować Państwu osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Stary Kraszew pod Radzyminem. Niesamowite miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Duchnów,mazowieckie

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bezpośrednio działka budowlana w Duchnowie okolice ul. Księżycowej ( dzi.nr. 1116/16 ) więcej informacji przez tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowa

Łowicz,łódzkie

568 000 zł117 m² 4 855 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

e-mail: jeśli poszukujesz alternatywy dla nowobudowanych apartamentów z własnym ogrodem, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Lokalizacja: łowicz, okolice Placu Koński Targ. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na wrocławskich Stabłowicach W skład mieszkania wchodzą: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

220 000 zł3 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W lesie, ogrodzona, skrzynka - prąd! Do sprzedania działka budowlana o pow. 3000 m2 usytuowana w Ostrowinie. Wg mpzp oznaczenie symbolem mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

443 600 zł34 m² 13 047,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto, centrum Rzeszowa. Mieszkania o powierzchni użytkowej 34 m2 dostępne są na 10 piętrze, nowego bloku w miejscowości Rzeszów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

619 000 zł51 m² 12 137,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard! kupujący nie płaci podatku pcc! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie 51 m2 z balkonem, usytuowane na II piętrze, w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z przynależnymi dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 63m2 o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, wchodzące w skład kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

825 000 zł7 300 m² 113,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Zgłobicach koło Tarnowa o powierzchni 73 arów. Atrakcyjny teren dla inwestora pod zabudowę jednorodzinną. Działka leżąca w terenach objętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Wielbark,warmińsko-mazurskie

400 000 zł81 m² 4 938,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Piękny i komfortowy dom w spokojnej okolicy szuka właściciela! Dodatkowym atutem jest prowadzenia działalności - usługi nieuciążliwe. Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie z Antresolą W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

455 000 zł62 m² 7 329,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,08 m2 w Katowicach przy ul. Gdańskiej. Mieszkanie składa się z pięknego salonu z balkonem, dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błonie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł34 m² 6 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

.Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronną, jasną kawalerkę w Inowrocławiu - Błonie. Mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

195 000 zł1 020 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Blisko lasu. Dobry dojazd do piaseczna I warszawy. Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, ta oferta jest dla Ciebie! Posiadam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

785 000 zł75 m² 10 470,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty tel. Ustawne 4- pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 75 m2 w Józefosławiu. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, ale wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie, położone bardzo blisko samego centrum Kołobrzegu. Mieszkanie o powierzchni 33 mkw znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł61 m² 19 739,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,74 m2, zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu (marymont-Potok)! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Syców

Syców,dolnośląskie

347 022 zł69 m² 4 996 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkania w centrum Perzowa kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowo wybudowane mieszkania w Perzowie, w samym centrum miasta. W trzypiętrowym, kameralnym budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Starzyńskiego

Dawidy Bankowe,mazowieckie

1 270 000 zł1 889 m² 672,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży świetnie usytuowana działka w Dawidach Bankowych. Zlokalizowana w samym centrum miejscowości. Dojazd drogą asfaltową. W bliskiej odległości wyjazd na obwodnicę, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł43 m² 14 219,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na Sprzedaż przepiękne mieszkanie 2-pokojowe świeżo po wykonanym remoncie generalnym. Lokalizacja : Wrocław, przy ul. Różanej. Blisko do Centrum Miasta. Z dogodnym dojazdem do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! - bezpośrednio, bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 63m, urządzone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania.