dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tropie

Tropie,małopolskie

250 000 zł2 600 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży działkę widokową z pozwoleniem na budowę o powierzchni 26 arów w pełni uzbrojoną z pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

829 999 zł64 m² 12 968,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z pięknym zielonym tarasem o powierzchni 64 m2 znajdującego się na wrocławskich Krzykach w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

gmina Wielka Wieś zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

868 749 zł71 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla pośrednika! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie w bardzo okazyjnej cenie o powierzchni 70,63 m2 wraz z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żardeniki

Żardeniki,warmińsko-mazurskie

220 000 zł73 m² 3 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Negocjuj cenę bezpośrednio z właścicielem! Mieszkanie po remoncie -wprowadź się i mieszkaj! W cenie tego komfortowego mieszkania jest garaż i ogródek! Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łapy

Łapy,podlaskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:853 m²

Uroczy dom jednorodzinny powierzchni użytkowej 180 m2 położony w Łapach w woj. Podlaskie, w odległości zaledwie 28 km od centrum Białegostoku. Na powierzchnię parteru składa się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Owińska,wielkopolskie

249 700 zł39 m² 6 452,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w zielonym sercu miasteczka nieopodal Poznania. Jeżeli szukasz nieruchomości, która jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bartoszycka

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

634 980 zł67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament z ogrodem na sprzedaż. Idealna lokata kapitału - miasto Lidzbark Warmiński jest znanym Uzdrowiskiem, do którego co roku przyjeżdżają turyści z całej Europy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Dobrzewino,pomorskie

999 000 zł3 527 m² 283,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję! Na sprzedaż duża działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3527 m2 znajdująca się w Dobrzewinie. Nieruchomość zlokalizowana blisko drogi krajowej nr 20,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

420 000 zł58 m² 7 204,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,30 m , położone przy ul. Kosmonautów Polskich na Osiedlu Kopernik w Głogowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do sprzedania działka budowlana o pow. 10 arów zlokalizowana w Olszowicach w gm. Świątniki Górne. Działka jest płaska, w kształcie ładnego prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone na zielonym Ursynowie w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Stan mieszkania do remontu, dający duży potencjał aranżacyjny pod własne potrzeby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł63 m² 8 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 62,7 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Pod Dalnią. W skład mieszkania wchodzi: -Kuchnia z jadalnią -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

527 283 zł38 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Malachit Park to jedno z najlepiej przemyślanych osiedli w tej części Pomorza z drewnianymi detalami wykończeniowymi i ciekawą, skandynawską architekturą. Wewnątrz znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Taurów

Taurów,łódzkie

490 000 zł4 600 m² 106,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży bardzo fajną działkę rekreacyjną o powierzchni 4600 m2 z domkiem, altanką, pomieszczeniami gospodarczymi oraz miejscem na ognisko czy grilla. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł18 m² 16 611,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, gotowy do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przytulny, komfortowy apartament o powierzchni 17,78 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowowiejska

Pogroszew-Kolonia,mazowieckie

900 000 zł1 997 m² 450,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jesteś deweloperem lub szukasz działki pod sensowną inwestycję? A może zwyczajnie szukasz sporej działki pod swój dom? Przedstawiam działkę 1997m2, na której zgodnie z mpzp można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

860 000 zł147 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Rezerwacja - Jeśli szukasz funkcjonalnego domu z kominkiem i ogródkiem, którego lokalizacja zapewni wysoki komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niekłań Mały

Niekłań Mały,świętokrzyskie

95 000 zł2 081 m² 45,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o nr 629/1 w miejscowości Niekłań Mały , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

345 000 zł1 566 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** Marzysz o domu położonym w sielankowej scenerii lasów sosnowych i nadwarciańskich łąk, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

722 303 zł50 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - River Point. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

620 000 zł78 m² 7 924,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta Sprzedaży Mieszkania - ul. Romanowska, łódź Lokalizacja: ul. Romanowska, łódź Budynek: dwupiętrowy Piętro Mieszkania: 1 Powierzchnia Mieszkania: 70,53 m2 Powierzchnia Komórki Lokatorskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 700 zł179 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

423 915 zł48 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Jasne, nowe i komfortowe mieszkanie. Pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, 1 łazienka z wc, taras, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Golanka

Golanka,małopolskie

69 000 zł1 542 m² 44,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż parcela budowlana, przeznaczona pod zabudowę domu wolnostojącego jednorodzinnego w miejscowości Golanka, nieopodal Gromnika. Oferowana działka, umiejscowiona jest w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Działyń

Działyń,kujawsko-pomorskie

130 000 zł12 800 m² 10,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja - tylko 10 zł/m2 za działkę o powierzchni ponad 1,2 ha Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecamy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 12800 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawórce

Jawórce,lubelskie

969 000 zł221 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Przedstawiam Państwu posiadłość w miejscowości Jaworce na skraju Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, 9 km od Kazimierza Dolnego. Przepiękna okolica, z okien domu roztacza się sielski widok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borowce

Borowce,śląskie

165 000 zł70 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 700 m²

Na sprzedaż dom wraz z halą położony we wsi Borowce, gm. Dąbrowa Zielona, pow. częstochowski, woj. śląskie. Oferowana nieruchomość jest doskonałą ofertą dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

609 964 zł44 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kawka

Kawka,lubelskie

830 000 zł87 m² 9 540,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Przytulny dom w otoczeniu pięknego ogrodu. Oferta bez pośredników. Jeśli marzysz o przytulnym domu w magicznym ogrodzie, otoczonym własnym lasem z dala od zgiełku i spalin to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, centrum miasta, w bardzo dobrym stanie. Dół - łazienka, salon, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, balkon Góra- dwie sypialnie, duża łazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miła

Środa Śląska,dolnośląskie

2 939 860 zł3 818 m² 770 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę pod budownictwo wielorodzinne w centrum Środy Śląskiej. Pow. 3818 m2 (powierzchnia łączna 2 działek 40/3 i 39/4) , w mpzp miasta Środa Śląska teren o oznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Legnica,dolnośląskie

449 000 zł930 m² 482,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt (nr 16/10) o powierzchni 930 mkw., zlokalizowany przy ul. Kalinowej w Legnicy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje park miejski i przoduje niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

935 000 zł118 m² 7 923,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękne domy blisko morza kołobrzeg | grzybowo - stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż nowo powstające budynki dwulokalowe. Inwestycja obejmuje 4 budynki dwulokalowe, czyli 8 niezależnych lokali. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł39 m² 19 107,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie - Wierzbno. Znajduje się ono na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwiema nowymi windami w cichej, a zarazem dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Witam! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 48 m , położonego w Warszawie, na Targówku, w dzielnicy Bródno, przy ulicy Toruńskiej.