dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Wałcz,zachodniopomorskie

2 950 000 zł10 742 m² 274,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja! Zapraszam na prezentację wyjątkowej działki budowlanej znajdującej się w Wałczu. Działka położona pomiędzy dwoma jeziorami: raduń i Świdno w pobliżu drogi krajowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

894 425 zł70 m² 12 686,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Największym atutem jest lokalizacja i strony świata, mieszkanie południowo-zachodnie przy Parku Grabiszyńskim. Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Komunikacja: vis-a-vis inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

5 000 000 zł438 m² 11 406,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 950 m²

Przedstawiam na sprzedaż wygodny, duży i świetnie wyposażony dom w cichej, zielonej okolicy. Wśród natury, blisko centrum miasta. Widok z okiem robi niesamowite wrażenie. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gostomia

Gostomia,mazowieckie

150 000 zł21 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2.15 ha w Gostomii - Nowe Miasto nad Pilicą w kształcie prostokąta o wymiarach ok 35 x 600 metrów Dojazd drogą gruntową Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wójtostwo

Mława,mazowieckie

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,87m2 w apartamentowcu w Mławie przy ul. Wójtostwo. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Modlińska

Białystok,podlaskie

930 000 zł98 m² 9 480,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bezpośrednio czteropokojowe mieszkanie (98,10m2) położone przy ulicy Modlińskiej 12 (bojary). Mieszkanie położone jest na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podhalańska

Zakopane,małopolskie

3 100 000 zł316 m² 9 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:566 m²

Sprzedam dom jednorodziny (pensionat) polozony w miejscowosci Zakopane, ul. Podhalanska. Z pięknymi widokami na całą panorame Tatr, oraz z widokiem na Nosal, położonym dwa kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Chwałowice,dolnośląskie

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Dzień dobry Na sprzedaż nasz dom wybudowany w 2009 roku na dużej działce (2329m2), na której można postawić bez problemu jeszcze jeden. Oprócz domu na działce znajdują się garaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 171 300 zł90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Oferuję do sprzedaży nowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,10 mkw usytuowane na parterze budynku 1- piętrowego. Do mieszkania przynależą ogródek. W każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

586 000 zł64 m² 9 085,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż nładne mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w dzielnicy Żelechowa. Mieszkanie usytuowane na I piętrze niskiego budynku o powierzchni 64,5m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wólka-Wojciechówek

Wólka-Wojciechówek,mazowieckie

399 999 zł1 440 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania dom letniskowy pow. około 80m2, na działce rekreacyjnej 1440m2 w miejscowości Wólka Wojciechówek gm. Rząśnik pow.Wyszków Dom murowany, podpiwniczony składa się z: -POZIOM GARAŻU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kundzicze

Kundzicze,podlaskie

49 000 zł3 001 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę rolną w miejscowości Kundzicze obok Sokółki. Nieruchomość o numerze 13/15 posiada powierzchnię 3001 m2 i wymiary 53 m x 53 m oraz pas 5 m x 40 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

357 305 zł38 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Mieszkanie z ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

miejscowość Wielka Wieś - zostały ostatnie 2 domy - widokowa działka z pięknym widokiem na Tatry! zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grzybowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

92 000 zł1 499 m² 61,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Grzybowa działka 1499m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1499.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu! Mieszkanie: * salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój o łącznej powierzchni 39 m2 * Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bony

Kraków,małopolskie

510 000 zł38 m² 13 488 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój z widokiem na zieleń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Akacjowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

65 000 zł302 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 302m2 zlokalizowana na terenie rod Zagaje w Grodzisku Mazowieckim. Na działce znajduję się domek o pow. ok. 20m2 plus pomieszczenie gospodarcze 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

dzień dobry mam do zaoferowania działkę rolną w pięknej okolicy z wielkim potencjałem resztę informacji tel nr Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł31 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem, znajdujące się w Centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 31m2., wyposażona i umeblowana, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Złotów,wielkopolskie

470 000 zł62 m² 7 636,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w złotowie. Opis Nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 61,55 m2. Skład mieszkania: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł79 m² 8 660,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość ma powierzchnię 78,52 m2 i jest oferowana w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, prezentuję Państwu słoneczne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kaliskiej. Mieszkanie posiada osobną kuchnię. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, czynsz ok. 500 zł. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

799 999 zł64 m² 12 578,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie parterowe o powierzchni 63,60 m2, z ogródkiem 110m2. Duży salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne pokoje, łazienka, taras, ogródek. Ogródek z dużym zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł61 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60,68m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodzin i osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem blisko Centrum Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu dwustronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł82 m² 9 489,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko w naszym biurze! Budynek z windą! Mieszkanie dwupoziomowe w pełnym rozkładzie i z osobną klatką schodową! Doskonała opcja inwestycyjna! Możliwość wydzielenia 4 pokoi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

549 000 zł78 m² 7 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 80 m z ogrodem ok. 30 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Bieniewic. W odległości ok. 1,5km do pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Pruszków,mazowieckie

719 000 zł45 m² 15 935,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 45,12, usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2017 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (zachód) w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m2. Dom posadowiony jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Straduny

Straduny,warmińsko-mazurskie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka letniskowa o powierzchni 1200 m2 z dwoma domkami. Domek główny - ok. 70 m2 - na dole salon z kuchnią, łazienka oraz dwie sypialnie na poddaszu, kominek (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

519 000 zł60 m² 8 621 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,20 m2 znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Śmidowicza w Gdyni Oksywie. Mieszkanie jasne, przestronne, dwustronne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Puck,pomorskie

605 068 zł43 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Malachit Park to jedno z najlepiej przemyślanych osiedli w tej części Pomorza z drewnianymi detalami wykończeniowymi i ciekawą, skandynawską architekturą. Wewnątrz znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

510 000 zł77 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe Mieszkanie 4-pokojowe blisko Centrum Puław! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - cztero-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł120 m² 7 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

739 000 zł58 m² 12 645,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w naszej ofercie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ten wyjątkowy apartament, który zachwyca nowoczesnym designem i doskonałą lokalizacją. Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 682,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Rezerwacja! Nowa oferta - mieszkanie w przedwojennej kamienicy na 1 piętrze, od południowej strony. Ciche, ustawne, wysokie ( 300 cm ) z szerokimi możliwościami aranżacyjnymi. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł36 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,5 m2 usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 1978 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul.Czumy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

681 000 zł89 m² 7 640,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierciochy

Wierciochy,podlaskie

449 000 zł7 773 m² 57,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową *jezioro Bolesty* 7773 m2 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w miejscowości Wierciochy, gmina Raczki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

715 000 zł42 m² 17 179,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z balkonem, które znajduje się w dzielnicy płaszów. Apartament Przestronne mieszkanie o powierzchni 41,62 m z.