dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

994 300 zł70 m² 14 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł80 m² 16 896,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy wygodne 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie 3 minuty piechotą do stacji metra Kabaty Budynek z 2000r , cegła Ekspozycja południowo-wschodnia, pólnocno-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

912 075 zł50 m² 18 216 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Apartament 1 A 0 07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Jasienica

Jasienica,śląskie

6 900 000 zł811 m² 8 508,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:51 568 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania wyjątkowa rezydencja zlokalizowana w gminie Jasienica. Willa posadowiona jest na pięknej widokowej działce o łącznej powierzchni ponad 5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

329 700 zł41 m² 8 014,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 41,14 m , położonego w Łodzi przy alei gen. Józefa Piłsudskiego 52. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turowola-Kolonia

Turowola-Kolonia,lubelskie

110 000 zł1 371 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-zagrodowa rm, o pow. 1370 mkw, wymiary 20x174 m. Dojazd drogą gminną, częściowo utwardzoną. Nie ogrodzona. Przy działce dostępna jest linia energetyczna, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 184 000 zł84 m² 14 045,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

733 600 zł68 m² 10 723,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poranna kawa w otoczeniu zieleni, na świeżym powietrzu i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Tutaj poczujesz się wyjątkowo! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lębork,pomorskie

197 000 zł27 m² 7 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy Państwa do przytulnej, bardzo ładnej kawalerki w spokojnej okolicy, przy ul. Bolesława Krzywoustego- idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

529 000 zł68 m² 7 837,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Poszukujesz miejsca dla rodziny lub mieszkania pod wynajem? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części miasta Wasilków - na osiedlu Lisia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł52 m² 11 289,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na dzień otwarty W dniu 18.03! ZADZWOŃ! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Idealna oferta dla osób ceniących sobie zaciszne miejsca wśród terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

490 000 zł93 m² 5 268,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie w Oleśnicy o łącznej powierzchni 93m2 z piwnicą. Położone w centrum miasta, natomiast w pobliżu parków. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

599 000 zł720 m² 831,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mierzyn - rozpoczęta budowa budynku mieszkalno -warsztatowego Obecnie wyprowadzony stan surowy bez zadaszenia , zakupiona blacha na pokrycie dachu powierzchnia łącznie 720 m2, w tym część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osiedle Henryka Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

1 030 000 zł120 m² 8 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w centrum Wieliczki, ulica Sienkiewicza, idealna lokalizacja pod inwestycje lub dla rodziny. Nowy dach z oknami pcv, dom po termomodernizacji. English version below lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł79 m² 17 119,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zielone bemowo - Mieszkanie Marzeń! Szukasz miejsca, które będzie nie tylko domem, ale także oazą spokoju w zgiełku miasta? Oto mieszkanie, które sprawi, że zakochasz się w każdym detalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! tychy - oś O Aleja Marszałka Piłsudskiego Ładne 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sielecka

Sandomierz,świętokrzyskie

157 000 zł2 500 m² 62,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 24,9 ara, położonej w malowniczym Sandomierzu przy ul. Sieleckiej. To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bratucice

Bratucice,małopolskie

55 000 zł789 m² 69,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położna w miejscowości Bratucice gmina Rzezawa. Działka o powierzchni 789 mkw, kształt prostokąta o wymiarach 20m x 40m. Oznaczona w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Ciołkowskiego

Białystok,podlaskie

7 500 000 zł1 763 m² 4 254,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam halę na sprzedaż zlokalizowaną na przy ulicy Konstantego Ciołkowskiego w Białymstoku. Hala produkcyjno-biurowa o powierzchni 815,29 m2 i wysokości 9 m, położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

960 000 zł210 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Oferta Sprzedaży Domu Jednorodzinnego w Stanie Deweloperskim Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu jednorodzinnego z garażem, w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Orłowice

Orłowice,dolnośląskie

320 000 zł1 586 m² 201,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową ofertę działki budowlanej, w doskonałym położeniu. Nieruchomość usytuowana jest w Orłowicach z widokiem na Góry Izerskie. Do Świeradowa Zdrój jest tylko 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołdapska

Białystok,podlaskie

559 000 zł60 m² 9 254,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe, piękne, 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 60,40m2, wyremontowane i urządzone przez architekta, na znanym i lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wojcieszów

Wojcieszów,dolnośląskie

74 990 zł40 m² 1 874,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 40m2 w Wojcieszowie duży pokój, kuchnia i łazienka słoneczne do remontu, możliwość zrobienia 2 pokoi parter w II piętrowej kamienicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

411 999 zł26 m² 16 156,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka Drukarska Okazja /top /uniwersytet polecamy sprzedaży kawalerka w bloku po kapitalnym remoncie w 2019r. (również okna, drzwi i instalacje). Mieszkanie charakteryzuję się pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,5 m2, położone w bardzo dobrej lokalizacji na ulicy Rojna w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie wymaga remontu i własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

340 000 zł51 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo z przyjemnością prezentuję Państwu przepiękne 3 pokojowe mieszkanie w ulubionej przez Państwa dzielnicy Piły nieopodal stadionu żużlowego. Mieszkanie bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

826 000 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest duże, jasne mieszkanie o powierzchni 59 m2. Zlokalizowane jest w bloku z dojazdem pod szlaban, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz dostępność miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Źródlana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł761 m² 348,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę działki na ul. Źródlanej w Bydgoszczy, w pobliżu potoku Flis. Powierzchnia działki wynosi 761.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zamość

Zamość,lubelskie

278 930 zł41 m² 6 853 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania oznaczonego numerem B2/0-2 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 39,40 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Rzyki

Rzyki,małopolskie

50 000 zł8 714 m² 5,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam las o powierzchni 8714m2. Porosniety bukami, dęby, jodły. Dojazd do dzialki jest na mapach droga gminna natomiast jest to wąwóz- trzeba by bylo sobie usprawnic dojazd lub konno. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

739 000 zł120 m² 6 148,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż pod lasem * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowy do odbioru! Możliwość aranżacji strychu- 35 mkw, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący parterowy w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 115 000 zł220 m² 5 077,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 382 m²

Zamieszkaj w przestronnym domu z piękną działką przy granicy administracyjnej miasta Białystok - Fasty, gm. Dobrzyniewo Duże. Budynek mieszkalny wzniesiony został na pięknie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

57 318 000 zł19 773 m² 2 898,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż z opcją umowy najmu zwrotnego na części powierzchni tj. 9.822m2- powierzchni magazynowej oraz 244m2- powierzchni biurowej. Umowa najmu zwrotnego na 3 lata + 5 lat Czynsz najmu 275.000 EUR.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł1 600 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana - Warszawa Ursynów Pyry Oferujemy działkę w atrakcyjnej okolicy - jedyne 5 min od Lasu Kabackiego. Okolica bardzo spokojna, wręcz podmiejska jednak z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szamotulska

Chyby,wielkopolskie

3 154 375 zł12 875 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną O powierzchni 12 875 M2, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. To doskonała inwestycja zarówno dla deweloperów, jak i indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

697 585 zł52 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność poinformować, że zaczynamy sprzedaż Nowej inwestycji o nazwie atlantis prestige park - etap 2. Przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

762 000 zł54 m² 13 981,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - wysokie sufity, - przestronna kuchnia, - piękny widok na lasy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

498 574 zł26 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament, który proponuję będzie idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnej, pod najem zarówno krótko, jak i długoterminowy, jak również swojego "drugiego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij